Jump to content
Naerupall

Vajan abi kaalulangetamisel...:(

Recommended Posts

Tere,

Otsustasin lõpuks siia kirjutada, kuna mul on suur mure ja mul oleks väga nõu vaja.

Nimelt, olen siis 21 a tüdruk ja ülekaalus. Otsustasin augustis, et võtan end kätte ja hakkan trenni tegema. Läksin siis jõusaali ja hakkasin trenni tegema. Rumal nagu ma olin, ei teadnud et jõu tõstmisega kasvab lihas aga rasv ei kao kuhugi. Nüüd siis olen treeninud omale ilusad käe ja kõhu lihased. Tegin ka harjutusi jalgadele (lootsin et saab kintsud ja sääred peenemaks) kuid need tegid sääred veel jämedamaks - koledad lihased tulid säärele :S

Ühesõnaga oleks mul vaja teada, et milliste harjutustega saan sääred peenemaks? Pepu rohkem trimmi ning sangad ja voldid kõhu ja selja pealt?

Kas üldse on ilma kirurgilise lõikuseta võimalik suur kõht eest kaotada? Isegi kui ma suudan selle rasva maha saada, mis saab siis lotendavast nahast? Ega ta ju iseenesest ära ei kao...

Ma tean et kõigepealt tuleb toidu kava välja vahetada ja tervislikult toituma hakata. Seda ma kindlasti teen. Aga nõu oleks just vaja liikumise poole pealt.

Kui ma kaalu langetamisega nüüd peale ei hakka, ei tee ma seda kunagi. Ma väga tahaks hakkama saada ja loodan headele nõuannetele.

Aitäh, kui keegi viitsib vastata/aidata:)

-Õnnetu neiu-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Telli endale siit kava. Ütleme siis nii, et kui endal teadmisi napib, siis on kaalu langetaminie kui loterii. Võib jopata...........................

Ise soovitaksin Jokerit, kuna järgin samu põhimõtteid, kuid treenerid on siin kõik päedevad B)

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kangesti tahaks näha suure kõhu voltide vahelt paistvaid ilusaid kõhu lihaseid;käelihaste kohta sama jutt ..., B)

Äkki preili oleks nii kena ja riputaks üles pildid!

Kas sul ei ole kohe üldse kujutlusvõimet?

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõuanne on siin 100% olemas.

!Toitumiskava!

Pildimaterjal oleks ka loomulikult hea, et midagi muud soovitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa aru teis vastajates , siin foorumis kõik ju nii "targad" B) igal pool muidu targutate ja kiitlete aga kui keegi konkreetselt abi palub siis esimene asi on telli aga toitumiskava ja telli aga treeningkava .

Ma saan aru küll miks neid kavasid siin soovitatakse , et meeletult raha teenida . See hind on ajuvaba mis selle paberilipaka eest välja peab käima ja kas sellest ka abi on , seda ei tea ju keegi.

Ma saan sellest aru kui treeneriga näost näkku rääkida ja siis soovitab spetsiaalselt sulle kuidas trenni teha ja õigesti toituda.

Aga teemaalgatajale ,

saan aru , et tahad liigsest rasvast lahti saada . Aga küsimus , kas sind häirivad need lihased mis treenimisega tulid?

See on rumal jutt , et jõusaalis treenimisega lihas kasvab aga pekk ei kao kuhugile . Mida tugevamad lihased seda paremini rasv põleb ja samas põleb rasv ka lihaste vahelt . Mina soovitaksin sul jõusaalis treenida kõiki lihasgruppe aga suuremat rõhku panna alumisele osale . Kõige parem harjutus jalgade ja tuhara trimmimiseks on kükk . Kindlasti peaksid peale jõutreeningut veel minimaalselt 40 min. aeroobset tegema ja kindlasti venitused .

Kusjuures treenides muutub ka nahk elastsemaks ja tõmbub tasapisi tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See hind on ajuvaba mis selle paberilipaka eest välja peab käima ja kas sellest ka abi on , seda ei tea ju keegi.

Kui kava ei toimi, siis saab alati koostajaga ühendust võtta ja muutuseid sisse viia. see on ju hinna sees.

Miks soovitatakse kava? Foorum on infot täis, et ise endale sobiv menüü koostada. Kui aga inimene ei viitsi otsida ja lugeda, siis jääbki üle toitumiskava tellida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kava ei toimi, siis saab alati koostajaga ühendust võtta ja muutuseid sisse viia. see on ju hinna sees.

Miks soovitatakse kava? Foorum on infot täis, et ise endale sobiv menüü koostada. Kui aga inimene ei viitsi otsida ja lugeda, siis jääbki üle toitumiskava tellida.

Aga milleks siis on "Küsi Teadjatelt " foorum , kui isegi küsida ei tohi ???

Ja teemaalgataja probleem polnud mitte toitumises vaid treeningkavas.

Kuna mitte ühelgi inimesel ei ole ühesugust (on sarnased) probleemi , ei saa ta teha nii nagu seda teevad teised . Aga võibolla igaüks ei oskagi endale ise mingit kava kokku panna .

No nii palju kui mina siin lugenud olen , ongi ainult üks ja ühene soovitus algajaile "telli kava "

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga milleks siis on "Küsi Teadjatelt " foorum , kui isegi küsida ei tohi ???

Ja teemaalgataja probleem polnud mitte toitumises vaid treeningkavas.

Kuna mitte ühelgi inimesel ei ole ühesugust (on sarnased) probleemi , ei saa ta teha nii nagu seda teevad teised . Aga võibolla igaüks ei oskagi endale ise mingit kava kokku panna .

No nii palju kui mina siin lugenud olen , ongi ainult üks ja ühene soovitus algajaile "telli kava "

Kes ütles et küsida ei tohi ?

Kui inimene käib teeb trenni ja kaalust ikka alla ei võta, siis on asi toitumises. Kui oled ülekaaluline ja hakkad trenni tegema, siis ka selle arvelt võib söögiisu veelgi suureneda. Tuleks siiski vaadata mida ja kuna süüa. Teema algataja ei rääkinud endast lähemalt, nii et meil on pea võimatu talle midagi postituse järgi öelda mida süüa. Toitumiskava tellides on neid lahtreid ja küsimusi seal palju.

Ja kullakallis õnnetu neiu. Nii see ka nüüd pole et teed kõhulihaseid ja siis arvad et rasv kaob seal kõige ennem ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Otsustasin lõpuks siia kirjutada, kuna mul on suur mure ja mul oleks väga nõu vaja.

Nimelt, olen siis 21 a tüdruk ja ülekaalus. Otsustasin augustis, et võtan end kätte ja hakkan trenni tegema. Läksin siis jõusaali ja hakkasin trenni tegema. Rumal nagu ma olin, ei teadnud et jõu tõstmisega kasvab lihas aga rasv ei kao kuhugi. Nüüd siis olen treeninud omale ilusad käe ja kõhu lihased. Tegin ka harjutusi jalgadele (lootsin et saab kintsud ja sääred peenemaks) kuid need tegid sääred veel jämedamaks - koledad lihased tulid säärele :S

Ühesõnaga oleks mul vaja teada, et milliste harjutustega saan sääred peenemaks? Pepu rohkem trimmi ning sangad ja voldid kõhu ja selja pealt?

Kas üldse on ilma kirurgilise lõikuseta võimalik suur kõht eest kaotada? Isegi kui ma suudan selle rasva maha saada, mis saab siis lotendavast nahast? Ega ta ju iseenesest ära ei kao...

Ma tean et kõigepealt tuleb toidu kava välja vahetada ja tervislikult toituma hakata. Seda ma kindlasti teen. Aga nõu oleks just vaja liikumise poole pealt.

Kui ma kaalu langetamisega nüüd peale ei hakka, ei tee ma seda kunagi. Ma väga tahaks hakkama saada ja loodan headele nõuannetele.

Aitäh, kui keegi viitsib vastata/aidata:)

-Õnnetu neiu-

Jutt on segane. Algul räägid et oled treeninud endale ilusad käe ja kõhu lihased, hiljem juba mainid et voldid on kõhupeal ja kahtled kas ilma kirurgilise lõikuseta sellest vabaneda saad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa aru teis vastajates , siin foorumis kõik ju nii "targad" B) igal pool muidu targutate ja kiitlete aga kui keegi konkreetselt abi palub siis esimene asi on telli aga toitumiskava ja telli aga treeningkava .

Ma saan aru küll miks neid kavasid siin soovitatakse , et meeletult raha teenida . See hind on ajuvaba mis selle paberilipaka eest välja peab käima ja kas sellest ka abi on , seda ei tea ju keegi.

Ma saan sellest aru kui treeneriga näost näkku rääkida ja siis soovitab spetsiaalselt sulle kuidas trenni teha ja õigesti toituda.

1.Mitte ei saa aru mida sa targutamise ja kiitlemise all silmas pead.Äkki seletad?

2.Konkreetselt saab vastata vaid konkreetsele küsimusele;küsimusele kuidas rasva maha võtta saab vastata kas üldiselt ntx tee toitumine korda või telli kava või siis konkreetselt mingi näidistoitumiskava üles riputades.Aga sina oled ju toitumiskavade vastane ...

Nii et,kuidas siis inimest aidata?

3.Spetsialist koostab kava inimese võimalusi ja vajadusi arvestades.Miks peaks ta seda tasuta tegema?

Foorumis on tuhandeid kasutajad ja anonüümseid nõuandeid saad siit seina seina.Valiku peab tegema algaja ise.On ta selleks võimeline?

Sa ikka tead,millise käki võib inimene endale vale toitumisega keerata?

4.Kui spetsialistide kavad ja nõuanded on sinu jaoks paberilipakad,millest ei tea,kas neist abi on,siis mida sa siin üldse teed?

5.Spetsialiste,kes kavu koostavad 7 inimest,niipalju kui mina tean.

Äkki selgitad nüüd,mismoodi tavalised kasutajad,kes algajal kava tellida soovitavad,meeletult raha teenivad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegin ka harjutusi jalgadele (lootsin et saab kintsud ja sääred peenemaks) kuid need tegid sääred veel jämedamaks - koledad lihased tulid säärele :S

Ilu on küll vaataja silmades, kuid ma usun, et väga paljud silmad leiavad, et lihas ei ole kole. Kole on see, kui ta on peki all peidus. Pekist vabanemiseks tuleb vaeva näha köögis. Soovitan lugeda Fred Antsoni artikleid ning samuti foorumi rubriiki "Küsi Fred Antsonilt".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma olen ainuke,kel - lugedes,kuidas 6 kuuga tekkivad ilma toitumist korrastamata ja lisa-aineteta rasvavoltide alla ,aga välja paistvad ilusad käe-ja kõhulihased ja tohutud inetud jalalihased - tekib tunne et meil

on tegemist kas

a)geneetiliselt fenomenaalselt andeka inimesega

või

b )väga omapärase 'uumorimeelega kodanikuga ..., B)

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa aru teis vastajates , siin foorumis kõik ju nii "targad" B) igal pool muidu targutate ja kiitlete aga kui keegi konkreetselt abi palub siis esimene asi on telli aga toitumiskava ja telli aga treeningkava .

Ma saan aru küll miks neid kavasid siin soovitatakse , et meeletult raha teenida . See hind on ajuvaba mis selle paberilipaka eest välja peab käima ja kas sellest ka abi on , seda ei tea ju keegi.

Ma saan sellest aru kui treeneriga näost näkku rääkida ja siis soovitab spetsiaalselt sulle kuidas trenni teha ja õigesti toituda.

Aga teemaalgatajale ,

saan aru , et tahad liigsest rasvast lahti saada . Aga küsimus , kas sind häirivad need lihased mis treenimisega tulid?

See on rumal jutt , et jõusaalis treenimisega lihas kasvab aga pekk ei kao kuhugile . Mida tugevamad lihased seda paremini rasv põleb ja samas põleb rasv ka lihaste vahelt . Mina soovitaksin sul jõusaalis treenida kõiki lihasgruppe aga suuremat rõhku panna alumisele osale . Kõige parem harjutus jalgade ja tuhara trimmimiseks on kükk . Kindlasti peaksid peale jõutreeningut veel minimaalselt 40 min. aeroobset tegema ja kindlasti venitused .

Kusjuures treenides muutub ka nahk elastsemaks ja tõmbub tasapisi tagasi.

Aitäh sulle:) lõpuks ka üks asjalik vastus:)

Mind häirivad ainult sääre lihased. Need tegid mu sääre veel laiemaks.

Kindlasti proovin teha sinu soovituse järgi. Just nimelt, ma ei kavatse tellida treening kava kuna see on nii meeletult kallis. Ja lihtsalt kõigil ei ole võimalik seda osta!

Aga aitäh ja päikest sulle:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oi jah...vastan siis küsimusele mis paneb teid arvama et ma olen suure huumrimeelega.

Käelihased siis.....kuidas ma saan aru et mul on ilusad käelihased? No mõtleme nüüd ajudega noormehed....äkki ma NÄEN neid peeglist??? NT siis kui ma tõstan 7 kilosed hantlid kõrvale ( nn lendamis harjutus), siis ma näen tõesti lihaseid mu kätel ja need meeldivad mulle. Kas on veel probleemi?

Nüüd siis kõht... mm..äkki ma tunnen et mul on kõhulihased? Ma olen nimelt kõhulihaste harjutusi juba aastaid teinud. Nüüd viimase 6 kuu jooksul 100 tki päevas. Vahest jääb vahele. JA TÕESTI MA TUNNETAN oma kõhulihaseid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jutt on segane. Algul räägid et oled treeninud endale ilusad käe ja kõhu lihased, hiljem juba mainid et voldid on kõhupeal ja kahtled kas ilma kirurgilise lõikuseta sellest vabaneda saad.

need lihased on selle nn rasva all. Ja nüüd ma palusingi abi et kuidas ja milliste meetoditega seda rasva põletada!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes ütles et küsida ei tohi ?

Kui inimene käib teeb trenni ja kaalust ikka alla ei võta, siis on asi toitumises. Kui oled ülekaaluline ja hakkad trenni tegema, siis ka selle arvelt võib söögiisu veelgi suureneda. Tuleks siiski vaadata mida ja kuna süüa. Teema algataja ei rääkinud endast lähemalt, nii et meil on pea võimatu talle midagi postituse järgi öelda mida süüa. Toitumiskava tellides on neid lahtreid ja küsimusi seal palju.

Ja kullakallis õnnetu neiu. Nii see ka nüüd pole et teed kõhulihaseid ja siis arvad et rasv kaob seal kõige ennem ära.

Aga kuna ma nii loll siis olen ja midagi ei tea...selleks ma ju tulingi siia või mis:) et abi ja nõu saada.

Jah ka mu toitumine on vale, liiga palju süsivesikuid ja hiline söömine. Aga ma muudan oma toitumis kava ja olen juba selle kohta nõu saanud. Et kuidas, mida ja palju süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Abiks on see, kui kirjutad siia täpsemalt mida sööd ja millal (nt. 2-3 päeva toitumine), kirjutad üles oma kaalu-pikkuse-mõõdud kui pilti panna ei taha (võid ju pea välja lõigata) NING selle mida teed trenniks.

100 kõhulihast iga päev teha on suht mõttetu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Abiks on see, kui kirjutad siia täpsemalt mida sööd ja millal (nt. 2-3 päeva toitumine), kirjutad üles oma kaalu-pikkuse-mõõdud kui pilti panna ei taha (võid ju pea välja lõigata) NING selle mida teed trenniks.

100 kõhulihast iga päev teha on suht mõttetu.

Hommikul söön 2-3 võileiba ja joon vett või mahla. Siis kell 1 on meil soe söök ( kartul kaste, või mingi pasta lihaga), siis kella 3-4 ajal ma võtan midagi kiiret, tavalislt haaran võileiva. Ja siis kell 8 on tavaliselt lastel ( ei ole minu lapsed) enne magama minekut kell 8 õhtusöök ja siis ma söön koos nendega. Kas siis soojendan natuke päevast sööki või võtan taas võileiva + õun või mandariine. Joon päeval palju vett ja mahla. Kuna ma enne 12/1 magama ei lähe siis läheb umbes 10-11 ajal kõht tühjaks, siis ma söön õuna või natuke sokolaadi. Ja vett. Ma tean et mu toitumine on väga vale. Ja kohupiima ei saa mulle söögiks soovitada sest siin riigis kus ma elan ei ole kohupiima:) Küll aga on mingi kodujuustu moodi asi, kas see võiks olla hea ja tervislik?

Pikkust on 168 cm ja kaalu 95 kilo :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh sulle:) lõpuks ka üks asjalik vastus:)

Mind häirivad ainult sääre lihased. Need tegid mu sääre veel laiemaks.

Kindlasti proovin teha sinu soovituse järgi. Just nimelt, ma ei kavatse tellida treening kava kuna see on nii meeletult kallis. Ja lihtsalt kõigil ei ole võimalik seda osta!

Aga aitäh ja päikest sulle:)

See "asjalik" vastus teeb su jalad veel suuremaks.Kükki ära küll tegema hakka.Enamasti on normaalses saalis juba tuharalihase treenimiseks apastraat olemas B).Toitumine ja aeroobne trenn annab sulle soovitud tulemuse.Kuigi ma arvan, et sinu jaoks on toitumiskava kõige parem lahendus, sest Tibid tavaliselt hakkavad ennast näljutama.Sa ei pea ju seda 100% järgima aga saad vähemalt aimu, mida, kunas ja kui palju süüa.Kindlasti on see kava seda raha väärt.

Jõudu ja jaksu,

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See "asjalik" vastus teeb su jalad veel suuremaks.Kükki ära küll tegema hakka.Enamasti on normaalses saalis juba tuharalihase treenimiseks apastraat olemas B).Toitumine ja aeroobne trenn annab sulle soovitud tulemuse.Kuigi ma arvan, et sinu jaoks on toitumiskava kõige parem lahendus, sest Tibid tavaliselt hakkavad ennast näljutama.Sa ei pea ju seda 100% järgima aga saad vähemalt aimu, mida, kunas ja kui palju süüa.Kindlasti on see kava seda raha väärt.

Jõudu ja jaksu,

Argo

Suur aitäh sulle:) Oleks siin ilmas vaid rohkem sinusuguseid abistajaid ja sõbralikke inimesi. Ma püüan seda kava tellimist siin siis uurida:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1.Mitte ei saa aru mida sa targutamise ja kiitlemise all silmas pead.Äkki seletad?

2.Konkreetselt saab vastata vaid konkreetsele küsimusele;küsimusele kuidas rasva maha võtta saab vastata kas üldiselt ntx tee toitumine korda või telli kava või siis konkreetselt mingi näidistoitumiskava üles riputades.Aga sina oled ju toitumiskavade vastane ...

Nii et,kuidas siis inimest aidata?

3.Spetsialist koostab kava inimese võimalusi ja vajadusi arvestades.Miks peaks ta seda tasuta tegema?

Foorumis on tuhandeid kasutajad ja anonüümseid nõuandeid saad siit seina seina.Valiku peab tegema algaja ise.On ta selleks võimeline?

Sa ikka tead,millise käki võib inimene endale vale toitumisega keerata?

4.Kui spetsialistide kavad ja nõuanded on sinu jaoks paberilipakad,millest ei tea,kas neist abi on,siis mida sa siin üldse teed?

5.Spetsialiste,kes kavu koostavad 7 inimest,niipalju kui mina tean.

Äkki selgitad nüüd,mismoodi tavalised kasutajad,kes algajal kava tellida soovitavad,meeletult raha teenivad?

1. Pea igast teemast (mis seotud toitumise ja/või treeninguga ) võib lugeda , kuidas ja mida keegi sööb , joob ja kuidas trenni teeb . No vahest on küll tunne , et see kõik on nagu "raketiteadus" . Ja kuidas toitumisest ja treenimisest kirjutatakse , nagu raamatust maha kirjutatud. See peaks ju näitama , et olete kõik siin asjatundjad . Miks siis enda teadmista avaldamine asendatakse sellega "telli ...kava".

2. Mina ei ole mitte millegi vastane . Vastata saab ka üldiselt a´la treenida võiksid nii ja nii... ja kindlasti toituda võiksid nii ja nii ... ja kui ei ole abi ja/või ei oska ja võimalust on telli ...kava . Aga siin esimese asjana soovitakse kohe tellida kava .

3. Ma ei olegi väitnud , et kõik peab olema tasuta aga see summa on mõne jaoks liiga kallis. Ja foorumi spetsialistid oskavad ka üldiselt nõu anda , ma arvan vähemalt nii .

4. See mida mina siin teen , pole nagu teiste asi . Ega ma siin nende kavade pärast käi .

5. Ega ma siis seda ei mõelnud , et need soovitajad raha teenivad . Need kavad on teatud tegelaste(nimesid ei nimeta) poolt välja töötatud , et nii öelda "rumalakesed"(mitte halvustavalt) neid telliksid .

Mina ütleks seda , kui ei viitsi üldist soovitust jagada siis pole ju vaja 10 vastus "telli ...kava " . See kes seda lehte külastab näeb ju isegi avalehelt , et on selline võimalus .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur aitäh sulle:) Oleks siin ilmas vaid rohkem sinusuguseid abistajaid ja sõbralikke inimesi. Ma püüan seda kava tellimist siin siis uurida:)

Ma ei saa nüüd sinust aru. Kui keegi ütleb sulle otse, et telli toitumiskava, siis ta on paha ja kuri inimene. Kui aga keegi ütleb niiöelda selle ''telli kava'' lillelisemalt, siis on ta sinu jaoks lausa ingel. Mõtle nüüd ise järgi, mis nõu sa soovid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×