Jump to content
Riho.

Toitumiskava

Recommended Posts

Tean,väga loll ja mõttetu küsimus,aga siiski.. ;)

Et kas keegi oleks nõus oma toitumikava mulle maha müüma kes oli enne kasutamist umbes samades mõõtudes,ning kes on juba muretsenud uue kava vms..Või keegi jagaks enda praeguts kava kas tasuta või väikese tasuga,asi selles et hetkel on raha paigutus teine,teistel hobidel ja ei ole võtta kuskil 300.- tähendab on aga nagu ei saa võnii:D:D

Mõõdud siis pikkus 174cm kaal 54 kg

Muudetud kasutaja Riho. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edit: kopeerisin sulle 174/77 kava, aga kustutasin ära selle nüüd, sul vist pole sellega midagi teha, sul läheks vaja selle pikkuse ja kaalu suhtega räiget massikava vaja. Kui raha pole, siis tuhni artiklites ja loe varasemaid postitusi siin foorumis.

Muudetud kasutaja vaher poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tean,väga loll ja mõttetu küsimus,aga siiski.. :rolleyes:

Et kas keegi oleks nõus oma toitumikava mulle maha müüma kes oli enne kasutamist umbes samades mõõtudes,ning kes on juba muretsenud uue kava vms..Või keegi jagaks enda praeguts kava kas tasuta või väikese tasuga,asi selles et hetkel on raha paigutus teine,teistel hobidel ja ei ole võtta kuskil 300.- tähendab on aga nagu ei saa võnii:D:D

Mõõdud siis pikkus 174cm kaal 54 kg

Toitumiskava on 5 sotti.

Ütle ausalt, sa leiad, et see on üsna mõtetu tellida onju? Kui sul on viitsimist, püsivust ja nutikust, leiad sa kõik vajalikud teadmised netist ka ja koostad ise endale.Aga kui ei ole...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks siis parandage

Hommik:

Kell 7:15 paar keedumuna,kohupiim või kodujuust vahepeal ka 2 võileiba kus Eesti juust ja taisink pluss piparmündi tee

Vahepealne oode:

Kell 11.00 koolis pähklipakk,mingi puuvili

Lõuna:

kell 13.00

Koolitoit,3 nädalas praad ja 2 korda nädalas supp,ma olen 100% et toiteväärtus pole piisav,isegi õpetajad öeld seda,osad toidud pole head ka siis söön vähe mis pole kasulik

Vahepala:

Kell 16.30

Puuvili pluss jogurt

Õhtu:

Kell 18.00-18.30

Korralik praad,kartl,liha,piim vahepeal ka mingi supp

Enne magamaminekut:

kell 21.00-00.00 oleneb millal magama

kerge puuvili

Eesmärk siis massikasvatada ning trenni päevadel liigub kodus õhtusääk poolteist kuni kaks tundi edasi

Muudetud kasutaja Riho. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav, mis ajaks see toitumiskava meilile tuleb tavaliselt?

tellisin 13.01.

vist vara veel oodata?

Oleneb sellest, kui kiired ajad koostajal on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×