Jump to content
MissMurder

15a paks neiu.

Recommended Posts

olles lugenud seda teemat algusest peale, mõtlesin, et teen ka postituse. ma tean väga hästi, mida sa tunned,algklassides ei olnud ma just kõige peenem oma klassis,oli kõigist pikem ja nö kogukam.mind otseselt ei mõnitatud ega sõimatud, vaid ütleldi halvasti ja väga palju sõpru mul ei olnud.need paar tüdrukut,kes mu kohta mõningaid halbu asju ütlesid,olid paar aastat hiljem mu väga head sõbrannad :D(ja on siiani) alates 5.klassist ma muutusin.ma hakkasin teistega rohkem suhtlema,klassist sain palju häid sõpru endale ja kõik oli tegelikult ainult minu isiksuses kinni.tänaseks käin samuti 10.klassis ja mul on klassis väga palju häid sõpru ja teisi,kellega suhtlen ja keegi ei ütle midagi mu kehakaalu kohta ,sest ma ei lase sellel ennast häirida(kuigi 69 kg 168 cm juures ei ole mingi katasroofiline kaal)käin juba 5.aastat tantsimas ja aeroobikas ning mu keha on selle ajaga palju muutunud,armastan oma kehavorme ja olen nendega leppinud,sest ei tahaks elusees olla peenike kui piitsavars.eelmine sügis kaalusin 75 kg ja kuigi ma ise ei märka 6 kg kadumist,siis on seda märganud mu ema ja vanaema.ja see teeb tuju väga heaks,kui keegi ütleb,et sa oled peenemaks jäänud :P

Sulle soovitan endas leida jõudu,et teha trenni ja mitte lasta mõnitajatel enda enesehinnangut alla viia.muuda oma suhtumist,enesehaletsemisega ei jõua kaugele.ja kaalulangetamine ei tohi mitte mingil juhul saada kinnisideeks,sest tulemused ei tule kohe,kuigi sa seda tahaks ja see võib viia masendusse ja soov trenni teha kaob üldse ära.

Jõudu ja jaksu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin ja lugesin ja jõudsin järeldusele, et ma peaksin midagi tegema, et ma naeraks südamest ja mu ümber peaks olema palju positiivseid inimesi. Ehk siis suudan end kokku võtta ja ma suudan ka teiste mõnitamisele vastu hakata. See oleks tore. Ma proovin see nädala lõpp end koguda. Algul ehk ma jõusaali ei jõua, aga proovin võimalikult palju liikuda. Pühapäeval on plaanis ka minna mul kas suusatama või lumelauaga sõitma, kuigi lumelauaga ma pole kordagi sõitnud, aga lubati õpetada. Kas see ka kuidagi aitab kaasa trenni tegemisele, et kas see põletab ka natukenegi rasvu ?

Kuidagi ma ei tahaks minna psühholoogi juurde. See on kuidagi alandav.

Ja ma tunnen huvi, aga ma kardan. Kuskilt lugesin, et keegi oli kõvasti trenni teind ja tulemuseta ja siis ta langes nii suurde masendusse, et tappis end ära. Ma ei taha kuidagi, et see sama minuga juhtuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin ja lugesin ja jõudsin järeldusele, et ma peaksin midagi tegema, et ma naeraks südamest ja mu ümber peaks olema palju positiivseid inimesi. Ehk siis suudan end kokku võtta ja ma suudan ka teiste mõnitamisele vastu hakata. See oleks tore. Ma proovin see nädala lõpp end koguda. Algul ehk ma jõusaali ei jõua, aga proovin võimalikult palju liikuda. Pühapäeval on plaanis ka minna mul kas suusatama või lumelauaga sõitma, kuigi lumelauaga ma pole kordagi sõitnud, aga lubati õpetada. Kas see ka kuidagi aitab kaasa trenni tegemisele, et kas see põletab ka natukenegi rasvu ?

Kuidagi ma ei tahaks minna psühholoogi juurde. See on kuidagi alandav.

Ja ma tunnen huvi, aga ma kardan. Kuskilt lugesin, et keegi oli kõvasti trenni teind ja tulemuseta ja siis ta langes nii suurde masendusse, et tappis end ära. Ma ei taha kuidagi, et see sama minuga juhtuks.

Soovitaks veel sellise asja, http://web.mit.edu/cegeon/www/plain_calendar.jpg

Pane see omale sellisele kohale, kust sa seda iga päev näed ja täida seda 10 palli süsteemis, et kuidas päev sinu arvates läks.

Kui päev läks väga metsa pane 0, kui läks nii hullusti, et hullemini minna ei saand, siis pane -10 jne, hästi siis 10,

nädala kokkuvõttes arvuta kokku ja leia enda jaoks optimaalne nädala korda minek..

Tänu sellisele 'kalendri' järgimisele suutsin saavutada väga häid tulemusi. (endal seisis see kapil, niiet ükskõik mis tegin, siis esimese asjana mis hommikul ärgates nägin oli see kalender ja selle järgi sain paika panna, kas päev/nädal läks korda või mitte. Edu ja ma loodan, et sa suudad ikka korda saata seda, mis on su unistus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin ja lugesin ja jõudsin järeldusele, et ma peaksin midagi tegema, et ma naeraks südamest ja mu ümber peaks olema palju positiivseid inimesi. Ehk siis suudan end kokku võtta ja ma suudan ka teiste mõnitamisele vastu hakata. See oleks tore. Ma proovin see nädala lõpp end koguda. Algul ehk ma jõusaali ei jõua, aga proovin võimalikult palju liikuda. Pühapäeval on plaanis ka minna mul kas suusatama või lumelauaga sõitma, kuigi lumelauaga ma pole kordagi sõitnud, aga lubati õpetada. Kas see ka kuidagi aitab kaasa trenni tegemisele, et kas see põletab ka natukenegi rasvu ?

Kuidagi ma ei tahaks minna psühholoogi juurde. See on kuidagi alandav.

Ja ma tunnen huvi, aga ma kardan. Kuskilt lugesin, et keegi oli kõvasti trenni teind ja tulemuseta ja siis ta langes nii suurde masendusse, et tappis end ära. Ma ei taha kuidagi, et see sama minuga juhtuks.

Kulla neiu, Su plaanid on igati positiivsed. Loomulikult aitab lumelauaga sõitmine Sinu füüsilist vormi parandada, samuti suusatamine, kõndimine ja muu liikumine.

Ma tahan Sulle veel öelda, et psühholoogilt abi saamine ei ole häbiväärne, vastupidi - paljud edukad inimesed kasutavad seda teenust. Mujal maailmas on isiklik psühholoog täiesti tavaline ja normaalne nähtus.

Mulle tundub, et Sa elad oma peas ja Sul on väga hea kujutlusvõime. Proovi see enda heaks tööle panna. Unistamine ei ole patt, vaid edukuse võti. Võta endale hoiak, et kujutad ette ainult häid asju. Sina valid, millele keskenduda - kui otsid positiivset, leiad positiivse ja kui otsid negatiivset, leiad negatiivse. Võid seda rakendada ka ajakirjade lugemisel. See üks juhtum ei tähenda, et ks Sinul nii läheb. Sina saavutad oma eesmärgi - tasa sõuad kaugele jõuad... Eks ju?

Teine takistus, mis mulle Sinu juures silma jäi, on see kõigile teada paharet HOMME!!! Mine õue enne, kui jõuad mõtlemagi hakata, mida, kuidas, kas mõjub? Mine kõndima. Kui oled tunnikese kõndinud, jõuavad ka mõtted järele ja selgub, et oledki juba end liigutanud :D

Edu Sulle. Ja kui tekib käegalöömise tunne, siis mõtle, et meie siin foorumis toetame Sind oma heade soovidega :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin ja lugesin ja jõudsin järeldusele, et ma peaksin midagi tegema, et ma naeraks südamest ja mu ümber peaks olema palju positiivseid inimesi. Ehk siis suudan end kokku võtta ja ma suudan ka teiste mõnitamisele vastu hakata. See oleks tore. Ma proovin see nädala lõpp end koguda. Algul ehk ma jõusaali ei jõua, aga proovin võimalikult palju liikuda. Pühapäeval on plaanis ka minna mul kas suusatama või lumelauaga sõitma, kuigi lumelauaga ma pole kordagi sõitnud, aga lubati õpetada. Kas see ka kuidagi aitab kaasa trenni tegemisele, et kas see põletab ka natukenegi rasvu ?

e-ee ...

ja mis segas sind juba täna end liigutamast?Mis segab homme?Mis segab laupäeval?Miks peab pühapäeva ootama?

Kuidagi ma ei tahaks minna psühholoogi juurde. See on kuidagi alandav.

Ja ma tunnen huvi, aga ma kardan. Kuskilt lugesin, et keegi oli kõvasti trenni teind ja tulemuseta ja siis ta langes nii suurde masendusse, et tappis end ära. Ma ei taha kuidagi, et see sama minuga juhtuks.

Statistiliselt sureb absoluutne enamus inimesi oma voodis.Nii et trenni teha on ohutum, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui küsida võib, siis miks on hingetohter kehatohtrist imelikum siis. Ka ravib ju.

Muide, selle Rikas isa, vaene isa kohta olen täiesti nõus. Räägib küll peamiselt rahategemisest, aga selle vahel on palju sellist üldist ja elulist ka. Väga hea raamat !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult loeb vist see ka , et sa oleed kasvueas?

Et mingist hetkest läheb sul nagunii rasva vähemaks kasvamise peale , või on see aeg nüüd läbi või?

Mu enda nt klassiõde oli 12-13 vägaväga suur ja paks , tänaseks on ta vägagi normaalne , okei natuke lodev aga ta ei ole trenni ka teinud .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulla inimene, siin üritataxe sind täiega aidata, kuid nii kui sinu jaox üx negatiivne postitus on, siis järgneb sinupoolt järgmine mõte-et ahh ma ei saa ja jätangi asja sinnapaika.

Olex, tahax, teex, saax-selline mõtlemine jäta ära. Olen, tahan, TEEN, SAAN vat see juba on ilmekam. Ära jäta ka selline asi, et homme, pühapäeval jne, tee juba täna. Võta oma väike kutsa paela otsa ja mine tee kuskil jalutuskäik, on kutsa rõõmsam ja sinul tunne peale seda parem. Võta see, et ei saa, ei julge, ei taha kinnisidee asemel hoopis endale kinnisideeks igapäevane jalutus, mis ajaga järjest pikemax läheb, kuni ilmad soojemad ja saad rullikatega sõita.

Kindlast järgi oma toitumiskava ning ära tee mööndusi selles.

Muudetud kasutaja Nana poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult loeb vist see ka , et sa oleed kasvueas?

Et mingist hetkest läheb sul nagunii rasva vähemaks kasvamise peale , või on see aeg nüüd läbi või?

Mu enda nt klassiõde oli 12-13 vägaväga suur ja paks , tänaseks on ta vägagi normaalne , okei natuke lodev aga ta ei ole trenni ka teinud .

15 ei ole 13.Antud juhul on hoopis selline oht,et kasvu pikkusesse enam eriti ei toimu ja sel juhul muutub kasv laiusesse eriti märgatavaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulla inimene, siin üritataxe sind täiega aidata, kuid nii kui sinu jaox üx negatiivne postitus on, siis järgneb sinupoolt järgmine mõte-et ahh ma ei saa ja jätangi asja sinnapaika.

Olex, tahax, teex, saax-selline mõtlemine jäta ära. Olen, tahan, TEEN, SAAN vat see juba on ilmekam. Ära jäta ka selline asi, et homme, pühapäeval jne, tee juba täna. Võta oma väike kutsa paela otsa ja mine tee kuskil jalutuskäik, on kutsa rõõmsam ja sinul tunne peale seda parem. Võta see, et ei saa, ei julge, ei taha kinnisidee asemel hoopis endale kinnisideeks igapäevane jalutus, mis ajaga järjest pikemax läheb, kuni ilmad soojemad ja saad rullikatega sõita.

Kindlast järgi oma toitumiskava ning ära tee mööndusi selles.

täpselt.

Võiks, Saaks, Peaks?!?

Ja maitia, mul oli 15ndal eluaastal küll vaba aega trenniga tegeleda muude hobide kõrvalt. Näiteks seesama foorumis veedetud ja trükitud aeg pane hoopis liikumisele. Nii lihtne see ongi. Iga suur asi saab alguse millestki väikesest.

Sõber toitus ka toitumiskava järgi. Päevast tuli kokku 4-5 einet. Igakord, kui ta tundis, et oi, et hakkab näpistama vaikselt kõhus aga söögi aeg polnud veel käes, siis võttis julmalt kätte ja läks lihtsalt välja. Ja tuli tagasi söögi ajaks.

Ja teine asi on see, et ära osta üleliia asju külmikusse. Olen täheldanud kasvõi enda puhul, et kui miskit seal on, siis võiks nagu juba ära süüa. Osta päevakogus eelneval või samal päeval vms.

cheers.

Muudetud kasutaja ras- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja teine asi on see, et ära osta üleliia asju külmikusse. Olen täheldanud kasvõi enda puhul, et kui miskit seal on, siis võiks nagu juba ära süüa. Osta päevakogus eelneval või samal päeval vms.

cheers.

Noh eks see ole kuidas kellegil mulle küll meeldib paari päeva varu külmikusse panna,et ei tekiks toitumisplaanis mingit ebasoovitud muutust. Lihtsalt hoia külmikus toitu mis on kasulik, mitte rämpsu.

Muudetud kasutaja dirty scorpion poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veits offtopic, aga mul on nt külmkapis terve nädala toit, kava järgi loomulikult. Käin naisega poes laupäeviti ja ostame toidukraami kuni järgmise laupäevani ära. Mul suht lihtne tänu sellele õieti toituda, et ka naine toitub mu järgi tasakaalustatult, küll menüü veidi erineb, aga põhilised toitained samad ja meil pole kodus midagi rasvast, ega magusat mille järgi vahest (just õhtuti telku ees) isu tekib. Pühapäev meil lõuna nö "patustamine" ja seoses sellega toitu, mida saab süües tõesti nautida seoses sellega tavaliselt külmikus pole. On ainult selline kohupiim-kodujuust-muna-keedetud liha ja riis teema. Seda sa ju niisama näksima ei lähe. Ja kui tekibki tühjakõhu tunne toidukordade vahepeal, siis lähed jood klaasikese või kaks vett.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, kuidas läheb siis ? Kas toit püsib juba sees ? Kas toitumiskava käes juba ?

Või on sootuks pühaüritus katki jäänud, et blogis ega foorumis enam sõnakestki juttu pole olnud ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, kuidas läheb siis ? Kas toit püsib juba sees ? Kas toitumiskava käes juba ?

Või on sootuks pühaüritus katki jäänud, et blogis ega foorumis enam sõnakestki juttu pole olnud ?

Tänasest hakkan ma uuesti kõike tegema, vahepeal lihtsalt olid rasked ajad ( lähedase kaotus ja sarnased asjad) ja polnud aega tegeleda. Toitumiskava ma pole kätte saanud, kuigi 12 päeva möödas ja nüüd olen ise proovinud 5 korda päevas süüa. Harjumise asi on, aga hakkama ma saan. Täna lähen ujuma kah. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänasest hakkan ma uuesti kõike tegema, vahepeal lihtsalt olid rasked ajad ( lähedase kaotus ja sarnased asjad) ja polnud aega tegeleda. Toitumiskava ma pole kätte saanud, kuigi 12 päeva möödas ja nüüd olen ise proovinud 5 korda päevas süüa. Harjumise asi on, aga hakkama ma saan. Täna lähen ujuma kah. ;)

ader vist lihvib tantsusamme, et koostada pole jõudnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noniii. ;) Täna sain ka toitumiskava kätte. Ja hakkan seda jälgima. Algul ehmatas küll ära, et nii palju peab sööma, aga eks see ole siis vajalik. ;) Edu mulle.

Ja kui sa toitud täpselt kava järgi, siis proovi oma päevased tegemised ka teha täpselt nii nagu sa sinna lahtritesse kirjutasid, edu minu poolt :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere neiu!

Lugesin natuke seda teemat siin ja..Mis ma oskan soovitada omast käest ja on toiminud.

Piisav vedeliku tarbimin,e magusa vältimine ja mitte õhtul hilja söömine aitab kindlasti kaalu langetada ja pole ka tülikas.

Jõin palju rohelist teed, vett. Magusa asemel sõin porgandeid. Sõin aegalselt, et mitte end täis õgida vaid maitset ka tunda...Seda kõike tegin 18 aastaselt. Siis polnud trenniks aega, oli kool ja töö...

Aga 15 aastaselt käisin 4x nädalas kergejõustiku trennis:)

Mis ma taha öelda. et kuskilt tuleb alustada ja sa teed seda kõike ju enda pärast. Ära pane teiste juttu ega tegusid tähele, sul pole vaja kellegi ees vabandusi, miks tahad kaalust alla võtta, sest nagunii ei saa jne..No see on loll jutt.

Kõik on võimalik kui väga tahta!

Suveni on aega 5 kuud ja selle ajaga on võimalik saada lahti isegi 20st kilost. Aga see poleks tervislik. Minul läks küll kahe kuuga 10 kilo ja tagasi ei tulnud, samuti ei olnud ei n

rkust ega midagi..ma ei nälginud. Aga usun, et 10 kg on väga reaalne 5 kuuga..Olenenb muidugi, kas nüüd hakkad asjaga tõsiselt tegelema ja saadad kõik kiusajad ja ülejad kuu peale või ei:)

Edu sulle ja järgmine aasta samal ajal oled kindlasti totaalselt muutunud!Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kahe päevaga olen 1.5 kg kaottanud. on see väga suur asi , arvestades seda, kui alguses vist lähebki kaal kiiremini alla ?

Alguses langeb kaal tõepoolest kiiremini. Mingi aja pärast enam nii lihtsalt ei lähe, kuid siis ei tohi alla anda! Kannatust peab olema :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kahe päevaga olen 1.5 kg kaottanud. on see väga suur asi , arvestades seda, kui alguses vist lähebki kaal kiiremini alla ?

veidike järsk langus, aga mina soovitaks mitte nii tihti seal kaalu peal käia. Motiveerib paremini kui nädalas / 2 nädala tagant seal peal käid ja näed et kilosid rohkem kadunud,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kahe päevaga olen 1.5 kg kaottanud. on see väga suur asi , arvestades seda, kui alguses vist lähebki kaal kiiremini alla ?

Alguse kohta normaalne.

Seejärel organism üritab uue rezhiimiga kohaneda ja kaalulangus tõenäoliselt pidurdub - no ~paariks kuuks.Vat see aeg tuleb lihtsalt üle elada, :(

Ja siis hakkab vähehaaval ,aga stabiilselt vähenema ..., :rolleyes:

Liiga tihti kaalu peal käia tõesti ei soovita - tekitab asjatut stressi - tee ntx nii,et kaalud end igal esmapäeval ja neljapäeval enne hommikusööki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see suht individuaalne, mul oli keskmiselt kilo nädalas esimesed 40 nädalat, siis aeglustus. Loomulikult pidevalt muutsin ka toitumist ja trennikoormust, kui need mingisse seisu viia ja mitte muuta, siis aeglustub rutem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×