Jump to content
henza

Pullover ( ületõmbed )

Recommended Posts

Ei saa öelda, et pullover mõjutaks ainult rinnalihaseid, tegemist on üldkehalise harjutusega, mille käigus saavad tugeva koormuse järgmised lihased: Kogu rindkere, eriti roietevahelised lihased - aitab suurendada rinnakorvi, triitsepsid, õlaesiosa, seljalailihas, isegi kõhulihased - mul on tihti just peale pulloveri kõhulihased valusad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult vaatasin ka korra seda momenti! Otil on seljapäeva juurde pakutud pullover ju ikka risti yle pingi ja rinnapäeva pullover pikki pinki lamades.Vahe on suhteliselt suur kui proovite!

Edu kõigile ja päikest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise teen pulloveri- harjutust lailihase päeval. Mul see harjutus ei mõjuta rinnalihaseid eriti ja seepärast ma seda rinna päeval ei tee ka. Seda on normaalne teha vähemalt kord kuus, kuid mitte iga nädal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise teen pulloveri- harjutust lailihase päeval. Mul see harjutus ei mõjuta rinnalihaseid eriti ja seepärast ma seda rinna päeval ei tee ka. Seda on normaalne teha vähemalt kord kuus, kuid mitte iga nädal.

Kord kuus???ise teen küll iga nädal...ehk ütleksid mulle mix siis pole normaalne teha iga nädal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ainult selle hairjutuse juures ei ole soovitav seda sooritada suurte raskustega. Aga muidu vägga hea harjutus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×