Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

Veel nii palju et kas te soovitaksite mult osta siit lehelt see 300gr purk ja segada mahla sisse?

Ning last ,mis mahlu soovitate.firmadest..Aura,Cido,Marli,Gutta,Solo?Eks erilist vahet pole kui osta viinamarjamahla ms aga nagu ehk on kindlaid soovitusi,tavaliselt olen kodus jms joond Aura mahlu,väga head,et pole väga vedelad jne,eks oleneb konsertraadist jne,palju on..Läks keeruliseks ära vist. :D Sry.

Proovi alguses Dorian Yates Ultimate CREATINE Formula`t, lisama pead aint vett. Lõppmaitse väga hea ja kui raha rohkem, siis võid lisada BETA-ALANINE ka.

Natukene kallis lahendus, kuid kreatiin on pakikestes valikus koguses ja mahla peale raha raiskama ei pea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii kerge topeltpost jälle,aga targad öelge kas see krea on hea?

http://www.powerman.ee/index.php?go=produc...5&act_pr=87

Sõber pakkus just 200.- see ja viinamarja suhkru pakk.

Selles on kerge kala sees, sellesuhtes et see toode on aegunud,aegus 2008 juulis,no see on pulber ja vast ei tohiks midagi juhtuda..Aga kas see siiski mõjutab midagi?Sõber ütles et ta ise kasutab hetkel 2008 veebruaris kehtivuse kaotanud kreat..Mõjub see kuidagi?

Et mahla peal ei pea raha raiskama,aga mahlast saab kui süsivesikuid mid aka oleks tarvis,ega mahla hakkaks mulle ema vast ostma vähemalt esialgu :P 2liitri kaupa ju mõtkema,et pole teeb odavam ja ei pea nii tihti poes käima vms.Mai tea ka :)

Saan mingile küsimusele vastuse kätte siis juba tuleb uus küsimus.Sry :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui niiskust saanud ei ole ja kuiv nagu puuder, siis peaks ok olema.

Selles on kerge kala sees, sellesuhtes et see toode on aegunud,aegus 2008 juulis,no see on pulber ja vast ei tohiks midagi juhtuda..Aga kas see siiski mõjutab midagi?Sõber ütles et ta ise kasutab hetkel 2008 veebruaris kehtivuse kaotanud kreat..Mõjub see kuidagi?

Et mahla peal ei pea raha raiskama,aga mahlast saab kui süsivesikuid mid aka oleks tarvis,ega mahla hakkaks mulle ema vast ostma vähemalt esialgu :P 2liitri kaupa ju mõtkema,et pole teeb odavam ja ei pea nii tihti poes käima vms.Mai tea ka :)

Saan mingile küsimusele vastuse kätte siis juba tuleb uus küsimus.Sry :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tutikas purk,ma ei tea kas kaant ära keerates on ka mingi fooliumi paber vms kaane all, kui tutikas on vms?Et, purk on uus kui just otsese vee käes polnud pole vms siis iide järgi peaks olema sobiv kraam jah..

Nüüd peaksid olema kõik mu küsimused vastuse saanud.Aitähh teile kõigile. :D

Muudetud kasutaja Riho. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et jh mure selline

et hakkasin kreatiini tarbima enne seda oli mul norm koht aga nuud nagu paisund lugesin kuskilt et kreatiin hakkab kohus vett koguma et jh

mis teha et nii ei juhtuks

voi see peabgi olema loomulik asjade koik ???

teadjad vastake

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei spämmi!Sorry doublepost. :)

Valkudel erladi teema aga sinna pole keegi postitand siis ma ka ei julenud. :) Jälle küsiumus,aga mitte krea kohta..

Kas see valk on hea?

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=865

See ka vadakuvalk ehk siis kiiresti imenduv vms?Eespool soovitati Whey valku,ma üritasin nedest asjadest aru saada,et kui palju neis süsivesikuidja rasvu seal sees on,ei mõikand eriti. :D Lugesin et Wheyl on palju heakskiitu jne ka rahvusvahelisesl tasemel,kuid kas mulle kui algajale sobib ka see odavam valk? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja siis selline asi ka veel

et votan vaid kreatiini vaid siis kui teen trenni kas siis enne trenni voi peale ja kogus 5g

ei votnud ka seda laadimis faasi

et jh kas kaitun oieti

ja igastahes tulemusi on mul juba naha

kain jousaalis nii tihti kui saan ja kui jaabgi jousaal vahele siis t66 ka selline kus koormus kogu aeg taga

ja toitumine pole ka mul koige oigem kuna jh olles sojakoldes siis jh ei mangi valja muidu nalgiks surnuks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul toitumine pole kõige õigem, nagu mainisid, siis võibolla hoopis sellest võiks otsida põhjust kõhu paisumisele. See vee kinni hoidmine peaks ikka üsna vaevumärgatav olema, eriti veel kui ima laadimiseta teed. Ja vett peaks ta kinni hoidma pigem lihastes kui kõhus. :D See on OK, et ilma laadimiseta teed, aga 5 g võiks ikkagi võtta ka nendel päevadel kui trenni ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga siit kohe kusimus et sober raakis et tal uks tuttav tarbis ka kreatiini ja votis seda paeva peale kuskil 20g

ja siis tal ei tulnud see lihas uldse ilus vaid selline tarretis

joudu tal oli sittaks selle eest

et jh vb hirmutati sellega ara

ja samas kui tekkivad siin pausid olen kuskil maastikul ja ei saa joudu teha ega siis pole vist motted seda ilma asjata tabida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selge ex votan sinu soovitust kuulda

et siis iga paev ja 5g

ja siis mix ei tohi voi ei ole soovitatav trenni ajal votta

ja see kohu teema oli esimesel paeval mul kui votsin kreatiini vb oli see sellest

igastahes ara hirmutas kull korra :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui õigesti mäletan, siis nagu ajas kõhu gaasi täis kui kreatiini esimest korda tarbisin, võibolla sul oli sama ja sellest oli kõht punnis.

Trenni ajal kreatiini võtta? Ei ole nagu otseselt kuulnud, et ei soovitata, aga samas ei ole ka kuulnud, et keegi soovitaks. :D

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on väga hea valk, kasutan. Hea, et nii soodne, ja nii maitsev. Toime on kõikidel valkudel enamvähem sama, mõni uhkem 1000 eegune valk sisaldab mõneti teaduslikumalt kombineeritud vadakute puru ja veidi omastavamal kujul valku v-b, kasutegeur neil 10% suurem nö, aga lihtsureliku jaoks, kelle toitumiskava ja trenni efektiivsus jm aspektid niikuinii pole perfektsed, ei oma tähtsust see 10%, tema jaoks on toitumine ja trenn suurema tähtsusega ja soodne hea vadak nagu Hera sobib ideaalselt.

Valkude puhul ka see, et kunagi ei saa sa organismi ennustada, mida ta ette võtab, sina arvutad valgud ja kalorid kokku mida sisse ajad, aga organism ei pruugi neid omastada nii nagu sina ootaksid, ka 1000 eeguse valgu võib ta heal tahtel energiaks teha vm raisku* lasta. Et hea valk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trennivabadel päevadel võiks kreatiini ka tarbida, aga poole vähem kui tavaliselt (ala 2-3gr õhtul).

Fred Antson näiteks väidab, et trennivabadel päevadel ei ole mõtet kreatiini võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fred Antson näiteks väidab, et trennivabadel päevadel ei ole mõtet kreatiini võtta.

See võib õige olla jah, ja loogika oleks sel juhul ilmselt selles, et kreatiin püsib kehas suht kaua, trennivabal päeval on ta kehas olemas niikuinii, et pole põhjust juurde võttam äkki see seletus siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi sobib sulle. Hera on korralik ja kvaliteetne. Hinnasuhe on paigas. Whey=vadak e. vadakuvalk. Jah, on ka rahvusvaheliselt teada, et see on kiiremini imenduv. Ei ole ainult meie eestimaiste lollide jutt.. :)

Ma ei spämmi!Sorry doublepost. :)

Valkudel erladi teema aga sinna pole keegi postitand siis ma ka ei julenud. :D Jälle küsiumus,aga mitte krea kohta..

Kas see valk on hea?

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=865

See ka vadakuvalk ehk siis kiiresti imenduv vms?Eespool soovitati Whey valku,ma üritasin nedest asjadest aru saada,et kui palju neis süsivesikuidja rasvu seal sees on,ei mõikand eriti. :D Lugesin et Wheyl on palju heakskiitu jne ka rahvusvahelisesl tasemel,kuid kas mulle kui algajale sobib ka see odavam valk? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui eelmine aasta toitumiskava tellisin, siis selle koostaja soovitas iga päev võtta. :P

Eelmine aasta soovitati megadoose ka võtta laadimise ajal. See aasta seda enam nii palju soovitatud ei ole. Ajad muutuvad, tundub.

Vaatame, mis järgmine aasta sünnib. Äkki avastatakse, et kreatiin mõjub potentsile halvasti või mida iganes. Siis ei soovita enam keegi kreatiini :D Igasuguseid asju juhtub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, minul töötab just siis, kui nn megadoose võtta. Need 5g päevas, mõni isegi soovitas 3g päevas, lihtsalt ei tööta minu puhul. Korralik laadimine ja pikk laadimine annab ikka tunduvalt parema tulemuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea, minul töötab just siis, kui nn megadoose võtta. Need 5g päevas, mõni isegi soovitas 3g päevas, lihtsalt ei tööta minu puhul. Korralik laadimine ja pikk laadimine annab ikka tunduvalt parema tulemuse.

Sul on äkki keha nii harjunud kreatiiniga, et väikesed doosid ei mõju enam. Mõne aja pärast pead siis veel doose suurendama, kuni lõpuks võtad 100 grammi päevas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma üle 20g ikka ei võta. Kreatiini mõju ajapikku on jäänud väga väikeseks, vahel peab tegema isegi poole või aastase pausi kreatiinist, et mingitki laksu saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostan siis selle valgu,aga jälle küsimus/ed.

Nimelt homme saan sõbralt selle kratiini kätte ning ostan siit selle valgu pakki,hakkan neid lisama viinamarjamahla sisse,aga sõber ise kasutab viinamarja suhkurt,siit lugesin eestpoolt et kokteil nii et 5gr kreatiini 30gr valku ja 60gr viinamarjasuhkurt aga sealt lehelt kust see kreatiin ja viinamarjasuhkur pärit on on kirjas et lisada suhkurt kreatiini hulka kuni30gr..Kudas siis teha ka själgida seda foorumit või siis usaldada seda toote kodulehekülge,ise ütlesin ka sõbrale 60gr suhkurt aga pärast vaatasin seal teistmoodi kirjas,ise usun seda foorumit rohkem.

Ning nüüd seda teksti kirjutades tuli mulle veel üks küsimus. :D Kui ma hakkan valku lisama mahla sisse siis oleks mõtekas võtta maitseta valk jah et mingi ananassi vms maite ei segunesk viinamarjamahla omaga,pärast tekib rõve maitse. :DKuigi üks tuttav jõusaali tüüp ütles et peabki olema rõveda maitsega et sed aliiga palju tarvitama ei hakkaks.

Ning viimane küsimus millele ma vastust ei saand tglt veel.Kas mõtekam oleks lisada kreatiini ja valku viinamarjamahla sisse või lisada kreatiini,valku ja viinamarjasuhkurt vee või mingi joogi sisse?Kuidas oleks kasulikum..

Jälle tuli pikk tekst.:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain siis kreatiini täna kätte,õhtul läskin jõusaali ja tegin katset..Segasin viinamarjamahlasse..Kuna valku veel pole siis koju jõudes õgisin kohupiima hapukoort näost sisse.Peer lippab sittaks :) ei tea kui kiiresti mõjub kuid sõber ütles talle tuli -2 päevaga kilo juba juurde,aga ta tarvitab rohkem kaa,ma panens vähe suhteliselt ta lasi 2 teelusikat hinge alla. :DSoovitasin tal nii palju mite võtta.Ühesõnaga positiivne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×