Jump to content
gmaster

+ N-R oksjon ALL STARS GAIN PLEX

Recommended Posts

N-R 27-28 nov. 10:00-10:00

Oktsionid jäävad kestma, kampaaniad jäävad nõukogude aega.

Vastu tulles klientide tungivale soovile jäätame Fit.ioktsonid meie põhimenüüsse!

Head nautimist !

Mis on Fitid? Ja palju mul neid on?

Oksjonis osalemiseks ei pea Fit-e poodi üle kandma, need võetakse pärast oksjonit su kontolt maha.

Fitiseisu uuendatakse kell 00:00

Reeglid:

Tooteid saab osta ainult Fit-ide eest.

Kui enim pakkunul pole piisavalt Fit.e, võidab auhinna eelmine pakkuja.

Pakkumise samm on vähemalt 25 Fit.

Tegemist on pikeneva lõpuga oksjoniga. Suurema pakkumise korral pikeneb oksjon 5 min võrra.

Kõik käib oksjoni kella järgi.

NB! Nüüdsest saab Fit.e osta netipoest, vahetada, osta, müüa konto omanike vahel ja konventeerida 1 Fitness.ee rinnamärk = 100Fit.

Oksionidel soetatu saab kätte Fitness.ee poest Telliskivi 51

Tänane omanikku ootav toode

ALL-STARS GAIN PLEX

post-2813-1227536704_thumb.jpg

Võimas massilisaja!

Alghind 100 FIT.

Alustage pakkumist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sind Ott on pandud hinda kruvima jah? :P No ega eelnevad tooded on jah päris hea hinnaga läinud! :D

Kahjum on nagunii kindel. Kui Gain Plexi hind on 999.- siis enim fit-e on kasutajal Romeo83 - 2717 (~680.-). Vaevalt keegi neid nüüd nii palju juurde ostab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjum on nagunii kindel. Kui Gain Plexi hind on 999.- siis enim fit-e on kasutajal Romeo83 - 2717 (~680.-). Vaevalt keegi neid nüüd nii palju juurde ostab :)

Juba ostsin!!! Loodetavasti Romeo83 ei taha! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vahepeal tsekkan, mis toimub - seda et keegi midagi soodsalt saab, see ongi oksjoni mõte, tekkib huvi, mis homme on? Ma arvan, et see on tublisti mingi seltskonna jaoks ka foorumit elavdanud. Loodan, et olete rahul :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma vahepeal tsekkan, mis toimub - seda et keegi midagi soodsalt saab, see ongi oksjoni mõte, tekkib huvi, mis homme on? Ma arvan, et see on tublisti mingi seltskonna jaoks ka foorumit elavdanud. Loodan, et olete rahul :)

Mina olen väga rahul! Eks kes oktsioniga mingi hea toote soodsalt saanud ostab seda ka poest edasi ja nii läheb läbimüük ka paremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas oksjon lõpeb reedel kell 17 või 22 ?

(ühe teise toote oksjon : )

Kuna paljud on endale suurel hulgal FIT.e kogunud ja ei tea, mis nendega peale hakata, siis otsustasime neile vastu tulla ja korraldame ühe suure oksjonikampaania!

Oksjonid toimubad 10-28 novembrini E-R fitness.ee foorumis ajavahemikul 10-10, v.a. reedel 10-17

Muudetud kasutaja nextbestsuperstar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajad on 24 tunni süsteemis, seega algas ja lõppeb käesolev oksjon kell 10 hommikul.

Kell 10 algab uus POWERHSAKEDE ja muu kraami peale ja see lõppeb siis kell 17:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×