Jump to content
Asjalik

Argo Ader - osaleb Õhtulehe naeratuste võistlusel!

Recommended Posts

Argo ja Helena on konkurentsitult kõige sümpaatsem paar tantsusaadete ajaloos. Sai isegi just äsja Koidula heategevuseks ning kulturismi propageerimiseks annetatud <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb tunnistada, et ka mina elasin täna Argo võitlusele kaasa. Tegin mina keemia õppimisse väikese pausi ja kuna internetti kasutada ei saanud, otsustasin telekapuldilt tolmu pühkida ja üle pika aja vaadata, mida helendav teleriekraan vaatamiseks pakub. Ja ennäe imet- parajasti oli alanud Tantsud Tähtedega. Saade ja juba nii kaugele jõudnud Argo haarasid mind sedavõrd endaga, et helistasin isegi ja andsin tema kasuks hääle. Kaks korda. Kui tummine helisignaal ja lakooniline meeshääl mulle teatasid "Hääletatud!" lootsin, et ka teised nii teevad. Iseenesest võiks võita see, kes seda tõesti väärib, aga vähemalt tänane saade näitas, et Argo väärib seda nagu iga teine seal.

Igatahes on finaali pääsetud ja parim võitku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka mina võtsin täna julguse kokku ja helistasin oma sõbrale, et võit korralikult kindlustada. Ja sõber oli väga õnnelik, kuigi kuidagi tagasihoidlik ja napi jutuga, ainult tuim "Hääletatud" oli tema poolne vastus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka mina võtsin täna julguse kokku ja helistasin oma sõbrale, et võit korralikult kindlustada. Ja sõber oli väga õnnelik, kuigi kuidagi tagasihoidlik ja napi jutuga, ainult tuim "Hääletatud" oli tema poolne vastus.

Heh, narr! Ilmselt oli Argol lihtsalt tants samal ajal pooleli. Egas' pikalt rääkida saa kui kuri Ants Tael iga su liigutust jälgib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kah hääletatud. Kuigi erilist vahet ei ole tekitanud, Maarja-Liis eelnevast mitte-meedia kokkupuudetest armsaks saanud nii et üks hääl sinna, teine hääl tänna. ;]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

iga saade olen 10 häält andnud ... asutus ju maksab:)

eilne ainukesena kindel edasi saamine oli väga lähe... finaal saab raske olema kuid ilmselt annan 20 häält:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heh, narr! Ilmselt oli Argol lihtsalt tants samal ajal pooleli. Egas' pikalt rääkida saa kui kuri Ants Tael iga su liigutust jälgib.

Ega Ants jah on väga lühikese jutu mees, lollitamist ei kannata ja nalja ei mõista. Selle mehe kohta on ainult üks legendaarne lause "Ants on karm - karm, aga õiglane".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega Ants jah on väga lühikese jutu mees, lollitamist ei kannata ja nalja ei mõista. Selle mehe kohta on ainult üks legendaarne lause "Ants on karm - karm, aga õiglane".

Ants Tael on nagu Steven Seagal :) Rõõmus, kurb või vihane, nägu on ikka sama :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ju ütlesin, vaenlane ei maga.

Tundub, et Ilusal on head suhted kollase pressiga, ei usu, et sellised asjad lihtsalt juhuslikult satuvad just nüüd ajakirjandusse :)

Klikka pilti ja helista, 900 7906 helista kohe!

post-17-1227862956_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas finaalsaate otsustavad ka televaatajad? :P Ma ise küll ei tea, aga minu arust otsustavad viimases saates võitjapaari kohtunikud.

Parandage mind kui ma eksin :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×