Jump to content
joker

BONSUNA: Halastamatu & Kompromissitu - kommentaarid&kriitika

Recommended Posts

Karjapoiss on karjas. Tal hakkab igav ja ta hüüab: "Hunt karjas! Hunt karjas!" Külarahvas jookseb kokku, aga hunti ei ole. Rahvas on pettunud. Lõunapaiku hüüab karjane jälle: "Hunt karjas! Hunt karjas!" Rahvas jookseb jälle hirmuga kohale, aga nagu ikka hunti ei ole. Õhtul otsustab karjane veelkord nalja teha ja hüüab: "Hunt karjas!" Seekord kedagi kohale ei jookse. Ja videviku eel tuleb hunt ... .

Kuidagi aina rohkem meenub selle teemaga Hr. Otteri kommentaar :rolleyes::lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidagi aina rohkem meenub selle teemaga Hr. Otteri kommentaar :rolleyes::lol:

Ikka meenutab või? Istuge Otteriga kokku ja meenutage, tehke paar õlli ja rääkige teineteisele veel huvitavaid vanarahva lugusid. Pikad pimedad sügisõhtud käes, sellest võiks saada teile iganädalane üritus, ehk leidub veel ühinejaid.

KAS KEEGI ON MINGI KUUPÄEVA VÄLJA HÕIGANUD KUNA RAHVAS FILMI NÄEB? EI TEA , ET OLEKS. FILM JA KÕIK SELLEGA KAASNEV TULEB AVALIKKUSE ETTE ÕIGE PEA. ET SEE ON SUHTELINE MÕISTE EKS, ON JAH, AGA AMATÖÖRID NAGU ME SEAL FILMIGA SEOTULT KÕIK OLEME, OLEKS KA VÄGA RASKE-VÕIMATU TÄPSET KUUPÄEVA VÄLJA PAKKUDA.

KOGU SEE KAMMAIJAA ON LÄINUD ISEGI VÄGA KIIRELT JA EDUKALT MA ÜTLEKS, KÜLL LÄ'HEB KA EDASI. NOJA.... SEDA FILMI EI UNUSTA EESTI RAHVAS NIIPEA, KUI ÜLDSE.

KUI JUBA LOLLID KULTURISTID MIDAGI TEEVAD SIIS LENDAVAD LAASTUD IKKA VÄGA KÕRGE JA LAIA KAAREGA.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle sul jäi caps lock peale vist kogemata ühest hetkest alates... vaata see enamikel arvutitest on seal vasakul pool ääres :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-2073-1223563363_thumb.jpg

Hardi Volmer:

"Tegemist on päris huvitava projektiga, kohati on lausa hämmastavalt head kaadrid ja lahendused. Kindlasti pole tegemist tavalise amatöörfilmiga ning asi on huvitav vaadata ka neile, kes pole pelgalt lihaskämbud"

Eks film ikka tuleb, lihtsalt asi ja eesmärgid on tegemise käigus esialgsete plaanidega natuke muutunud ja sellest ka lõplik valmimine edasi nihkunud ning väike putitamine käib veel.

Samuti tuleb ka suurem esilinastus, selleks on toetaja leitud ja põhimõtteliselt nõusolek saadud.

Siit järgmine küsimus, et kas rahval oleks üldse huvi asja suurel ekraanil näha kus kohal ka loodetavasti kõik filmis osalenud.

Aga, et asi saaks esitatud nii nagu planeerinud oleme, selleks on vaja natuke leida veelgi toetajaid (kasvõi selleks, et lasta asi dvd-na välja ja väike helindus teha ning veel paar väikest ideed seoses filmiga).

Kes arvab, et saab ja tahaks ning võiks aidata, siis

joker@fitness.ee

Omalt poolt pakume logo filmi lõputiitritesse ja dvd kaanele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joker, tunnista juba ükskord üles, et Marekil õnnestus ühe asjaga 2 korda rahvast ninapidi vedada. Kibe tõde on see, et mingit filmi EI OLE EGA TULE!

Mr.Mesi räägib tõtt(nagu alati)-kogu see kammaijaa ja treilerid olid tehtud selleks, et fitness.ee saidile reklaami teha ja nii rohkem tooteid müüa. Kahju tõdeda, aga kõikvõimsal fitness.ee korporatsioonil õnnestus ka mind paari valgukoti eest ära osta, et ma nende "filmi" treilerites kaasa teeks.

Mingil hetkel kui sõbrad, tuttavad ja isegi inimesed tänavalt aina sagedamini küsisid, millal filmi näeb, hakkas mul ikkagi süda valutama ja ütlesin Jokerile, et ta selle nalja ära lõpetaks-tema aga vastas:"Kas ma pean sulle meelde tuletama, mis materjal minu magamistoa kapis seisab?" Nimelt ei saanud ma kui noor ja naiivne inimene aru et ma pahaaimamatult tema lõksu olin astunud-mind kutsuti "filmi" mängima üht väikest ja veidi kahtlast rolli, kuid iga korraga läksid asjad aina veidramaks ja riided vähemaks. Enne kui arugi sain, olid Jokeril minust... kompromiteerivad videolõigud mille ta minu allumatuse korral lubas täiskasvanute meelelahutusega tegelevatele netilehekülgedele müüa.

Mina aga ei suuda enam nendele miljonitele filmihuvilistele valetada, ähvarda sa mind millega iganes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kätte on jõudnud päev, mil kõigil on võimalus kaasa elada uuele action-komöödiale BONSUNA Halastamatu & Kompromissitu.

Peaosas ei keegi muu kui Marek Kalmus isiklikult.

Filmi klopsis kokku Joker.

Esilinastus toimub 29.11.08 Coca-Cola Plazas (orienteeruva algusega 15:00 - 17:00).

See on filmi ainus esitlus suurel ekraanil.

Fitness.ee poodi, Telliskivi 51 läheb müüki piiratud arv pileteid hinnaga 100.-

Jälgige reklaami!

Kel puudub võimalus kinolinal suurteost oma silmaga kaema tulla, saab filmi nautida 1.dets.2008 Fitness.ee lehel.

Kõik filmis osalenud saavad esilinastusele kutse kahele ja mälestuseks filmi DVD.

Info: joker@fitness.ee / 55996990

DVD SAADAVAL FITNESS.EE POES ALATES 1.DETSEMBRIST 2008

post-2073-1227114868_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah sõbrad, ei iga-päev, ei kuu, ei aasta, mine tea ehk isegi kümme järgmist aastat ei võta Eesti musklimehed ette sellist asja, et teevad ühe laheda filmi. Lahe see aga on, uskuge, kes ei usu, soovitan vaatama tulla, kel vähegi võimalik siis suurel ekraanil 29.11 nagu välja hõigatud. 100.- EEK -u pole 2008 aastal enam suur raha, (arvan ma) aga igaüks otsustab muidugi ise.

Mis veel, suurt midagi, tehke isuga trenni, reklaamige oma ala ja toetage /kas-või hää sõnaga/ alati oma eeskujusid. ALATI, mis ka ei juhtuks, sest üks tõeline fänn ei jäta oma iidolit kunagi.

ELAGU BODYBUILDERID!

Teie BONSUNA.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah sõbrad, ei iga-päev, ei kuu, ei aasta, mine tea ehk isegi kümme järgmist aastat ei võta Eesti musklimehed ette sellist asja, et teevad ühe laheda filmi. Lahe see aga on, uskuge, kes ei usu, soovitan vaatama tulla, kel vähegi võimalik siis suurel ekraanil 29.11 nagu välja hõigatud. 100.- EEK -u pole 2008 aastal enam suur raha, (arvan ma) aga igaüks otsustab muidugi ise.

Mis veel, suurt midagi, tehke isuga trenni, reklaamige oma ala ja toetage /kas-või hää sõnaga/ alati oma eeskujusid. ALATI, mis ka ei juhtuks, sest üks tõeline fänn ei jäta oma iidolit kunagi.

ELAGU BODYBUILDERID!

Teie BONSUNA.

Halastamatu jutt, Bonsunalt:)

Kus siis Bonsuna pärilt on? Hollywoodist või Pakri saarelt? Ei Jõusaalist!

Tasub seda filmi vaadata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kätte on jõudnud päev, mil kõigil on võimalus kaasa elada uuele action-komöödiale BONSUNA Halastamatu & Kompromissitu.

Peaosas ei keegi muu kui Marek Kalmus isiklikult.

Filmi klopsis kokku Joker.

Esilinastus toimub 29.11.08 Coca-Cola Plazas (orienteeruva algusega 15:00 - 17:00).

See on filmi ainus esitlus suurel ekraanil.

JIIIIPPPPIIIII!!!! Ma olen kohal, isegi kui see on mu viimane tegu siin ilmas. <_<

You made my day, Joker! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tõesti arvan, et see on Jokeri huumor <_<:D Sellegipoolest tahaks näha seda.

See et filmis huumorit saab - seda küll. Aga et filmi kinus näeb ja pileteid võimalik fitness.ee poest osta - see pole huumor. Ammugi siis see, et film kui selline olemas jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alates 20.11.08 12:00 on piiratud arv pileteid esilinastusele saadaval Fitness.ee poes, Telliskivi 51. Hind 100 eek.

Kiirustage!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ostan ka kindlasti selle DVD. ;)

Ära kindlasti ostmata jäta ;)

Arvutasin just kokku ... 20 võistlevat/võistlenud kulturisti ja fitnessisti ühes filmis + terve robikond muid tegelasi ... Ei saa ju end eriti tõsiseltvõetavaks jõusaalihundiks pidada kui selline film riiulilt puudub <_<

Ja filmi vaadates igav ei tohiks hakata, seda enam, et tegemist on 45min-se teosega.

Rebane lubas küll läpaka kaasa võtta, et hakata sealt porri vaatama kui uni peale tuleb ... aga loodetavasti seda ei juhtu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×