Jump to content
TANK

OTILE

Recommended Posts

Kui tähtsad on organismile soolad, teadupärast peaks higi olema pisut soolane, olen aga täheldanud, et mul on see muutunud magedaks, kas peaksin seda tarbima, mida võib tekitada organismis soolade puudus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen viimase kahe aasta jooksul võistelnud ühe korra ja tagasi vaadates võin öelda, et progress ei ole olnud selline, mida oodanud olen. Seega üritan sellel aastal võistelda kaks korda ja aasta lõpus vaatan, kas asi õigustas ennast. Tihedalt võisteldes on ennast lihtsam motiveerida, pealegi toimuvad kevadised võistlused Viljandis, mul oleks seal raske mitte võistelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mineraalsoolade katioonid(Na+,Ca+ ,K+) reguleerivad ainete transpordi protsesse raku tasemel ja osalevad närviimpulsi ülekandel, seega nende katioonide optimaalne tase inimese organismis on väga oluline.Intensiivse higistamise korral võib tekkida soolade defitsiit, mis võib põhjustada lihaste funktsiooni häireid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Märt Võsumägi

Lugesin üht ajakirja "Kroonika" artiklit Otist ja seal oli kirjas, et oma toidu kõrvale rüüpab ta õli. (Kalamaksaõli) Aga miks just õli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalmaksaõli sellepärast, et selles sisalduvad oomega-3 rasvhapped aitavad dieedi aeg säilitada hea enesetunde. Dieedi aeg ei tohi kõiki rasvu toidust välja lülitada, eeldades et organism võtab seda omadest varudest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ivan

kui pidada ikka korralikult dieeti siis

on siuke tunne et kukud näljast kokku-

õli aitab peletada näljatunnet.

ja oopel oomega õli on selleks vääga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Märt Võsumägi

Olen aru saanud, et kulturistid joovad valgusheiki ka öösel. Kas tasuks ka minul mingisuguseks ajaks oma kell tirisema panema ja siis oma valgusheik ära juua. Milleks öine sheik vajalik on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Tõnis Vapper

Olen varsti peaaegu 2 aastat trenni teinud aga massi eriti juurde pole tulnud. Kas sa (Ott) või ka aeegi teine oleks nii kena ja saadaks mulle mõne hea söögikava. (Rasva just ei tahaks minna) Kava saata aadressil tonis.vapper@mail.ee Teid ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Öösel on kasulik süüa, sest siis lihased kasvavad. Ise kasutan öösel kas Protein No1 või Whey dr. Glutaminpeptidi kuna need tooted sisaldavad hüdrolüüsitud valku ja öisel ajal on organismil seda kerge omastada. Esimestel unetundidel eritub kasvuhormooni kõige rohkem ja lihased kasvavad just sellel ajal paremini. Toitumiskavade koostamine on keerulisem kui inimesed arvavad, see on personaaltreeneri töö ja see maksab. On olemas toitumise põhitõed, millest olen ka varem kirjutanud, kuid lähtuvalt inimeste eesmärkidest on see väga erinev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Märt Võsumägi

Tark on siis nii teha, et kui olen juba kuskil paar tundi maganud tiriseb mul äratuskell ja siis joon oma valgusheiki. Siis lähen magama. Aga kas siis enam probleemi pole, et ei jää magama või kuidas? Või mis kell ma peaksin öist valgusheiki jooma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Märt Võsumägi

Tark on siis nii teha, et kui olen juba kuskil paar tundi maganud tiriseb mul äratuskell ja siis joon oma valgusheiki. Siis lähen magama. Aga kas siis enam probleemi pole, et ei jää magama või kuidas? Või mis kell ma peaksin öist valgusheiki jooma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kindel, et magama jääd nagu kott, sest teadupärast on need esimesed unetunnid just kõige magusamad. Minul on isegi selline probleem, et ei taha kuidagi ärgata öösel. Nüüdseks on probleem lahendatud, kuna sain väga vastiku tirinaga äratuskella:-) Mina isiklikult joon valgusheiki u. 01.30, olles selleks ajaks maganud u. 1,5 tundi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Märt Võsumägi

Mida arvate sellisest söögist enne magama minekust-toores kartul (2 tk), 5 munavalget ja 50g vahukoort. Toores kartul pidi sisaldama müaplutoplatoniin (MPP-ühend) ja vahukoores sisalduv piimarasv moodustavad koos ühendi (CTF), mis tõstab testosteroonitaset ja pidi mõjuma nagu steroid. CTF pidi moodustuma ainult une ajal. On keegi seda katsetanud ja on üldse seda mõtet katsetada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Märt Võsumägi

Mida arvate sellisest söögist enne magama minekust-toores kartul (2 tk), 5 munavalget ja 50g vahukoort. Toores kartul pidi sisaldama müaplutoplatoniin (MPP-ühend) ja vahukoores sisalduv piimarasv moodustavad koos ühendi (CTF), mis tõstab testosteroonitaset ja pidi mõjuma nagu steroid. CTF pidi moodustuma ainult une ajal. On keegi seda katsetanud ja on üldse seda mõtet katsetada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui kaugele on võimalik jõuda(lihase arengus, suuruses jne.) ilma neid toidulisandeid söömata. kui siis aint hapukoort ja jogurtit ja muud sellist juua? Ja kui palju nendest lisanditest kasu on, kas nad arendavad lihast kiiremini?Olen ise umbes 2,5 aastat jõudu teinud ja midagi nagu ikka koidab(ilma lisanditeta ainult jogurt jne.)???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×