Jump to content
ants16

Uuesti trenni

Recommended Posts

3 kuud jäi vahele, ja tahaks nüüd uuesti jõusaali tegema hakata. Eesmärk ikkagi massikogumine + jõud. Kerge pekikiht on kõhupeal, nii et kõhulihased pole näha, siis peaks vist ikkagi vähemasti 1x jooksmist tegema nädalas? Endal plaanis praegu 3x jõusaali 1x jooksmist, mass peamine hetkel. Aga mis KAVA peaksin tegema? Alguses ikka algajate kava, aga kui kaua? Praegu olen teinud 2 nädalat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treenid tunde järgi nii kaua kuni tunned, et algajate kava hakkab lahjaks muutuma, tahad eri lihasgruppidele rohkem harjutusi teha, aga ühte päeva ei mahu ära. Kerge pekikiht tuleb maha õige söömisega, ühe jooksukorraga nädalas sa seda maha ei saa, aga see üks jooksukord on hea su südamele, natuke peaks aeroobset ka tegema. Massi ja rasva põletada pole kahjuks korraga võimalik, aga ma arvan, et see läheb sul juba iseenesest ära, kui lihased peale kasvatada, seega pole dieeditamiseks antud hetkel ma arvan põhjust.

Optimaalne peaks olema 3-4 kuud teha algajate kava, aga kui sa uuesti alustasid, siis ma ei tea... Kõik käib tunde järgi.

Muudetud kasutaja vaher poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

homme on laupäev..vaba päev..paned endale paberi peale kirja millised küsimused sind huvitavad ja hakkad homme foorumit lugema mida kuidas ja millega ja peale seda kui mingi küsimus jääb vastamata(milles ma kahtlen) siis kirjutad siia seda küsimust ja ongi kogu lugu...selliseid nagu sina tuleb siia sittaks...kes ei viitsi lugeda ja tahavad kõik ja kohe taldriku peal...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kas see jooksmine üldfüüsilist vormi ka parandab? Jooksu tulemused kehalises ja nii?

Ning ma olen nüüd seda algajate kava teind, paar nädalata. Vaikselt on areng, kuid peale trenni ei tunne üldse lihas valu, kas peaksin nüüd edasijõudnud kava tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käi KINDLASTI jooksmas, tuleb ainult kasuks !! ja tee edasijõudnute kava.. 3 korda nädalas jõusaalis ehk siiis (3ks jaotatud kava).. anna endast 110 % ja kuna sa 3 korda treenid nädalas , taastud ilusti ära ja areng peaks ka tagatud olema. põhirõhk on trennil, söök võiks ka tasakaalus olla. 30%valku 50 % süsivesikuid 20% rasva kaloraasis on hea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
homme on laupäev..vaba päev..paned endale paberi peale kirja millised küsimused sind huvitavad ja hakkad homme foorumit lugema mida kuidas ja millega ja peale seda kui mingi küsimus jääb vastamata(milles ma kahtlen) siis kirjutad siia seda küsimust ja ongi kogu lugu...selliseid nagu sina tuleb siia sittaks...kes ei viitsi lugeda ja tahavad kõik ja kohe taldriku peal...

Üks väheseid ütlusi sinu poolt millega ma 110% nõus olen :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×