Jump to content
Hyena

Valk

Recommended Posts

Mina teen peamiselt sedasi, et võtan lusikatäie valku ning loputan selle piimaga alla.

Igaks juhuks siis küsin, kas sellel meetodil mingeid auke sees pole? Et võib-olla käib asi teistmoodi ja ma lihtsalt pole osanud seda tähtsustada. Võib-olla pole mu meetodil viga midagi, siis seda öelge. Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina teen peamiselt sedasi, et võtan lusikatäie valku ning loputan selle piimaga alla.

Igaks juhuks siis küsin, kas sellel meetodil mingeid auke sees pole? Et võib-olla käib asi teistmoodi ja ma lihtsalt pole osanud seda tähtsustada. Võib-olla pole mu meetodil viga midagi, siis seda öelge. Aitäh!

Ma teen ka peamiselt sedasi, et võtan pitsi viina ning loputan mahlaga alla. Auke pole veel sees :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina teen peamiselt sedasi, et võtan lusikatäie valku ning loputan selle piimaga alla.

Igaks juhuks siis küsin, kas sellel meetodil mingeid auke sees pole? Et võib-olla käib asi teistmoodi ja ma lihtsalt pole osanud seda tähtsustada. Võib-olla pole mu meetodil viga midagi, siis seda öelge. Aitäh!

tarbid valesti!!!nüüd lihas ei kasva :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et üks lusikatäis valku ja lonks piima? Et mis see siis nagu on - üks toidukord?

Mitu kcal sealt siis tulebki ja mitu grammi valku? 25kcal ja 4gr?

Toidukord peab ikka viisakas olema. Isegi taastusjook - 30gr valku ja 90gr süsivesikuid, kokku 480 kcal

5x ööpäevas 500 kcal iga toidukorraga on normaalne näiteks minu puhul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et üks lusikatäis valku ja lonks piima? Et mis see siis nagu on - üks toidukord?

Mitu kcal sealt siis tulebki ja mitu grammi valku? 25kcal ja 4gr?

Toidukord peab ikka viisakas olema. Isegi taastusjook - 30gr valku ja 90gr süsivesikuid, kokku 480 kcal

5x ööpäevas 500 kcal iga toidukorraga on normaalne näiteks minu puhul

No sedasi ma teen kusagil 6x päeva jooksul, et 1 supiluskatäis valku piimaga alla. Enamasti pärast tavalisi söögikordi. Nagu ma välja lugesin, siis nii asi käibki?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No sedasi ma teen kusagil 6x päeva jooksul, et 1 supiluskatäis valku piimaga alla. Enamasti pärast tavalisi söögikordi. Nagu ma välja lugesin, siis nii asi käibki?

Täielik mõttetus. Ainult pärast trenni on sellel mõtet, sel juhul muidugi rohkem kui 1 supilusikatäis ja süsivesikuid ka juurde. Vaata, et toidus oleks piisav valgukogus olemas (näiteks võileivas ja kartulis loomulikult ei ole...) ja polegi vaja seda pulbrit näost sisse ajada.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täielik mõttetus. Ainult pärast trenni on sellel mõtet, sel juhul muidugi rohkem kui 1 supilusikatäis ja süsivesikuid ka juurde. Vaata, et toidus oleks piisav valgukogus olemas (näiteks võileivas ja kartulis loomulikult ei ole...) ja polegi vaja seda pulbrit näost sisse ajada.

Vat siis. Hakkangi nii tegema.

Lihtsalt olen lugenud, et keha suudab omastada paari tunniga kuni 30g valku ning tuli välja, et kasulik ongi iga paari tunni tagant umbes selline kogus valku tarbida, et maksimaalselt valku omastada. On see jutt siis jama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vat siis. Hakkangi nii tegema.

Lihtsalt olen lugenud, et keha suudab omastada paari tunniga kuni 30g valku ning tuli välja, et kasulik ongi iga paari tunni tagant umbes selline kogus valku tarbida, et maksimaalselt valku omastada. On see jutt siis jama?

no kui tavatoidust piisavalt valku ei saa ja raha jalaga segada, siis lase käia :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et üks lusikatäis valku ja lonks piima? Et mis see siis nagu on - üks toidukord?

Mitu kcal sealt siis tulebki ja mitu grammi valku? 25kcal ja 4gr?

Toidukord peab ikka viisakas olema. Isegi taastusjook - 30gr valku ja 90gr süsivesikuid, kokku 480 kcal

5x ööpäevas 500 kcal iga toidukorraga on normaalne näiteks minu puhul

veel üks pulbrit putru sisse fänn? :/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vat siis. Hakkangi nii tegema.

Lihtsalt olen lugenud, et keha suudab omastada paari tunniga kuni 30g valku ning tuli välja, et kasulik ongi iga paari tunni tagant umbes selline kogus valku tarbida, et maksimaalselt valku omastada. On see jutt siis jama?

Kui sööd nö. õigeid toite, siis saab selle valgukoguse toidust kätte. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×