Jump to content
Meelis

Alkohol

Recommended Posts

Ma viinast lahjemat ei joo. Viin on ikka puhas värk! Poolese lauaka joon ühe korraga ära ja kümme tundi olen härga täis!

ja selle poolese paned ikka ühe laksuga ära, eks. <_< et mis siin ikka mängida...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega saagi maailma parandada aga ma raskelt vihkan lällavaid joodikuid, kes labaselt käituvad, ropendavad, karjuvad räuskavad, eriti jube kui naised ropendavad, litsi mulje jääb, ja kõigehullem, roolijoodikud, mida viimasel ajal eriti palju.

Rändi sina või ? <_<

Sellist juttu suudab ainult üks inimene ajada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas pole mitte imeline. terve teema peale on 1 vastus, mille koht tegelikult on siin teemas. ülejäänud on suht pointless bs!

mõni hea mode võiks teemast postitusi kustutada natukene.

Siis tuleks ainult see 1 post järgi jätta. Arvad et on mõtet ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no arvata on et alkohol paneb trennile kerge tagasilöögi vähemalt... pole nagu eriti vahet mis jooki ju jood!

samas ka kalmus joob igapäev õlut... õlu põletamiseks kulub rohkem kcal kui õlle sisaldab. ega kange jah vist eriti hästi ei mõju trennile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rändi sina või ? :D

Sellist juttu suudab ainult üks inimene ajada :D

<_<:D kuda sa mu ära tundsid? ise ei saa aru mis mu jutus imelikku?! kõigile teistele peale minu siis meeldivad lällavad räuskavad jotad? spordifoorumis peaks karsklased olema!

Muudetud kasutaja PowerhouseGym poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah võib teha omakehaga mida tahes. aga joomisega teistele käib närvidele kui karjutakse kellegi aknaall, lällamine. veel hullem need kangelased kes uhkustavad kuda nad täispeaga sõitsid ja vägitegusid tegid...teiste tervisele ja varale ohtlikud ju

siin on spordifoorum, ma teen alko joomist maha! õige mees on see kes heaks kiidab?

Seda teemat on siin varem ka lahatud ja alati on arvamused kaheks jagunend, arvad, et Sa suudad siin oma suht räpaka tekstiga kedagi ümber mõtlema panna we???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D:D kuda sa mu ära tundsid? ise ei saa aru mis mu jutus imelikku?! kõigile teistele peale minu siis meeldivad lällavad räuskavad jotad? spordifoorumis peaks karsklased olema!

Huvitav, miks peab sportlane karsklane olema. Mind ajavad sellised inimesed tõsiselt närvi, kes ütlevad, et ise teed trenni aga samas suitsetad ja jood. Nendel sitaratastel pole endal pooldki sellist füüsist, kui mul. Aga targutama on küll kõvad <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja seda kaa, et olen ka varem näind neid äärmuslikke kainureid, pole nad targemad kui äärmuslikud usuhullud!!!

Küll vist ei lase nad end keset süütuid rahvamasse taeva alla, aga oma teistele päheistumise himu poolest on küll nad võrreldavad!

Mul tekkis siinkohal küsimus, et kuidas mõjutab lihaskasvu, kehalist arengut üldse auto sumbutajatest tulev saast, äkki peaks kuhugi mägedesse ära põgenema ja sinna jõusaali püsti panema! Muidu lihas ei kasva juuuu....

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
<_<:D kuda sa mu ära tundsid? ise ei saa aru mis mu jutus imelikku?! kõigile teistele peale minu siis meeldivad lällavad räuskavad jotad? spordifoorumis peaks karsklased olema!

Mis sa arvad, et kõik, kes joovad kangemat alkoholi, kui õlu, on kohe lällavad ja räuskavad jotad? Nendeks on võibolla mõned tänapäeva noored.KUid siiski saab ju ka juua omas kodus väikeses seltskonnaga. Visata nalju ja veeta niisama koos juues.

Minu arust pole midagi halba selles, kui inimesed joovad. Lihtsalt piiri tuleb osata pidada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskak keegi valgustada mind Alkoholide jookide poolest

On see tõsi,et Puhas viin peatab lihase kasvamist ja siis näiteks Vana Tallinn võtab jõudu vähemaks.Õlle ei kahjust eriti peale maksa midagi..?

Krt ma ise ka suve otsa jõin ning panin pidu, aga kui jõusaali uuesti läksin olid jõu näidud suht samad, aga võhma pold ja sixpack kadus ära <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erki Nool ütles kunagi, et pidudega kaasnev magamatus on palju suurem kahjur sportlasele, kui alkohol.

Muudetud kasutaja vaher poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, miks peab sportlane karsklane olema. Mind ajavad sellised inimesed tõsiselt närvi, kes ütlevad, et ise teed trenni aga samas suitsetad ja jood. Nendel sitaratastel pole endal pooldki sellist füüsist, kui mul. Aga targutama on küll kõvad <_<

No täpselt. Ja mis siis, kui ma joongi vahel õlut ja teen nädalas paar suitsu...ma teen selle eest trenni ka asjalikult aga need ütlejad ei tee ise peale suitsetamise ja joomise mitte midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no karsklane ei pea keegi ju olema, kui seda ei taha :D Aga eks siin foorumis ei pea väga alkoholi propageerima ka :D Ise ütleks nii, et peale pummeldamist paneb ikka korraliku paugu trennile- nii füüsiliselt kui vaimselt <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no karsklane ei pea keegi ju olema, kui seda ei taha :D Aga eks siin foorumis ei pea väga alkoholi propageerima ka :D Ise ütleks nii, et peale pummeldamist paneb ikka korraliku paugu trennile- nii füüsiliselt kui vaimselt <_<

Kellel on probleemid (alkoholism, ma m6tlen...) see peab ikka t2iskarsklane olema, ei neist enam parajuslast saa.

Kui purjus olek ikka v2ga meeltm88da on ja otsitakse p6hjust jne. Siis on asjad halvad ja t2iskarsklus t6siselt soovitatav. Parem varem kui natuke hiljem endale pidurid peale panna.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mnjaa kõik oleneb ka alkoholi kogusest, usun ,et kui tarbid sellise üks kuni kaks klaasi

cuba libret-rummkoolaga ,siis ei juhtu suurt midagi.Aga kui aus olla siis kunagi ammu sai

alkoholi ka rohkem tarbitud ning siis ei märganud küll ei lihase ning jõu kadu -kui siis ainult

suure pohmelliga :D Kuid olles juba mõnda aega lugenud artikleid alkoholi mõju kohta lihase-

kasvule siis nüüd on juba psühholoogiline tõrge -alkofoobia <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×