Jump to content
joker

BONSUNA: Halastamatu & Kompromissitu - kommentaarid&kriitika

Recommended Posts

vaatasin ka treilerit. näitlejate kohta midagi pole paha öelda . sisu nagu ju on , aga kas see mees kes seda sisu ilusamaks tösiseltvöetamaks teeb on lavastaja? seda meest nagu pole seal. mina esmapilgul vaatasin kaadreid ja tundus rohkem komöödiana. tegelikult heli ja pildi matkimine teistest filmidest teevadki selle komöödiaks,tahtsin seda öelda. kui nii,siis väga hea komöödia tuleb! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks seal tuleb üht+teist, pisut valgustab asja järgmise teisipäeva kroonika, pikem jutt aga juba 2 nädalat hiljem, samuti kroonikas. Kuna tegu on 0 eelarvelise filmiga ja meil loodetavasti õnnestub filmi valmides seda piisav kogus dvd-dele panna siis see pisku mis sealt müügist (loodetavasti midagi ehk) läheb lõviosa heategevuseks. Kuhu täpsemalt, eks selle mõtleme välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke mäluvärskendust! Üks kahest põhjusest miks me seda filmi teeme:

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...&com_view=1

Teine põhjus on meeletu tähelepanu ja esinemis vajadus mis on kulturitstidele nö emapiimaga kaasa antud. Kui see kaasaantud vajadus rahuldatud ei saa, ma mõtlen võistlustel, saavutades tublisid kohti siis hakkavadki sellised asjad juhtuma. Muide filmitegemine on sealjuures üks ohutumaid ühiskonnale. Võiks olla 10x hullem.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui keegi soovib väikest rolli filmis, siis andku sellest teada joker@fitness.ee

Oleks vaja 2-3 tegelast ühte pisikesse stseeni. Sugu pole oluline ja vanus ka.

Tänan tähelapanu eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui keegi soovib väikest rolli filmis, siis andku sellest teada joker@fitness.ee

Oleks vaja 2-3 tegelast ühte pisikesse stseeni. Sugu pole oluline ja vanus ka.

Tänan tähelapanu eest.

Kas lihasmass on oluline?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike pilt veel uuest halastamatust actionfilmist ...

post-2073-1216833881_thumb.jpg

Kel huvi kuulda rohkem filmist, siis võib vaikselt hakata jälgima ka Kanal2-te ja Reporterit :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatan, et asi on ikka väga suure promo saanud. Mul on sellest ainult hea meel, kuna ma ei ole kade mees ja lasen meeledi ka teistel nautida seda külluslikku varandust mis jumal mulle kaasa andnud. Ma ainult loodan, et joker suudab filmi hästi kokku monteerida et see ei tunduks nii odav kui see on ja ei varjutaks minu tähetundi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot siis oleks action missugune :lol:

Siis ju anyway ... action nagunii garanteeritud .. kivi langes kohe südamelt :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Promo on ikka filmile metsik tehtud. Kas Aju Saagim ei ole uuesti huvi tundnud?

Küll tunneb ... kui filmi näeb :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna võtab Kanal2 REPORTER teema käsile, kas see ka täna (kuna) saatesse jõuab anname teada. Püsige fitness.ee lainel.

Homme midagi ka SLÕhtulehe paberkandjal.

Järgmisena on Jokerile juba pakutud tohutuid reklaambennereid. Suurus: 1 Virukeskuse välissein. (põhjapoolne). Hetkel Joker mõtleb veel. :lol: Samuti on üks kumminaisi maale toov ettevõte tellinud 10m kõrguse täispuhutava BONSUNA kuju, mida juba Tallinna poole transporditakse. See läheb ülesse Linnahalli katusele, et ka soomlased üle lahe näeksid.

PROMO saab olema metsik nagu juba siin keegi mainis. :lol:

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×