Jump to content
kapsas

Rasva vähemaks, lihast juurde

Recommended Posts

Olen 193 cm pikk ja kaalun 80 kg kuid välja näen

sellegipoolest kole peenike.Nimelt olen selline

väikese kondiga. Kuid liha(rasva) luude peal on iseenesest piisavalt ma arvan, et ülearugi ning ka kõht on ees, seda küll mitte õllest vaid söömisest. Teen kahelpäeval trenni ning kolmandal päeval puhkan. Teen kõiki lihasgruppe hantlitega sest muid vahendid paraku puuduvad. kõhulihased teen igal hommikul 50 jalatõstet vastu rinda. Aeroobsega ei ole tegelenud. Töö on pidev istumine, seega energiakulu oleks nagu null, või kuidas keegi arvab? Küsimus ise oleks aga järgmine: kas ma peaksin sööma peale treeningut tugevalt või võiksin mõne söögikorra üldse ära jätta? Sest rasv nagu üldse ei vähene, küll aga areneb rasvakihi all lihas. See tähendab, et teen trenni, kaotan kaloreid, kuid samas söön need uuesti sisse. Mul on tunne, et nii sellest rasvast ja kõhust lahti ei saagi. Kui keegi oskab anda tarka nõu, siis vastused on teretulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahte asja korraga ei saa, st. kasvada suuremaks ja samal ajal kuivemaks minna, seda võid saada ainult kasvuhormooniga. Meie propageerime siiski siin laehel naturaalset sporti ja soovitan esmalt siiski sul juurde võtta, sest sul on pikkust üksjagu. Muuda toidu kvaliteeti, vähenda loomse rasva hulka. Kuna puudub ettekujutus kuidas ja kui palju sa sööd siis on raske kommenteerida, kuid oluline on see, et päevas oleks 5 toidukorda ja igas neis sisalduks ka valku 30 - 40 gr. Sobilikud toiduained on kõik lahjad piimatooted, liha, kana, kala fileena, munad jne. Kindlasti võiksid peale trenni kasutada mõnda valgubaasil toidulisa, nagu Lemon Super või Protein No 1. Sega neid mahla või mõne süsivesikubaasil tootega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×