Jump to content
rms

jooksmine...

Recommended Posts

Mul siis selline küsimus,et kas jooksulindil paljajalu või sokkis jooksmine on kuidagi kahjulik ka?n põrutamine vms,või pole midagi? ;)

Ise viimasel ajal n jooksen sokkis või siis paljajalu jooksulindil ning minu jaoks on see palju mugavam kui jalanõuga...

Igaks juhuks küsin üle,muidu äkki hakkan oma jalgu veel rikkuma kuidagi:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tohiks olla, jooksuradadel on tavaliselt ju nn pehmendused.

Sokkides/paljajalu on libedabmja sa võid kukkuda vms. Ise jooksen tossudega igaksjuhuks.

Muudetud kasutaja Zaany poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljajalu joostes võib vigastada kanna ja päka vahel olevaid kudesid ja kõõluseid. Samuti võib tekkida "kukekannus", kuna ei ole põrutust leevendavat jalatsi talda. Selline on minu ja mõne tuttava kogemus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mina lindil kunagi paljajalu jooksin, siis peale 20min ei suutnud enam edasijoosta , jalatallad olid villis ja valutasid ;), aga no see lint ise oli üsna krobeline ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma olen kõvasti jooksnud mitu x 30-45 min kui aeroobset teen ,mul ei valuta midagi ega lähe villi ;) kuid see kukekannuse asi hirmutas mu kül nüüd ära...

Mis siis teha?;) joosta paljajalu või siis jalatsitega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljajalu lähevad pikemal jooksul jalad villi. Teine põhjus ka, et kui kõik jookseks paljajalu siis on sealgi igasugused haigused head levima.

Muudetud kasutaja Mikk Raudsepp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitmetes jõusaalides on üldsegi keelatud paljajalu või plätudes viibida, vähemalt seal, kus mina käin on nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×