Jump to content
Loogiline

Trauben Zukerit

Recommended Posts

Millise leti juurest peaks suuremas toidupoes Trauben Zukerit otsima? Ma tean, et loll küsimus, aga siiski küsin. Ja kui keegi oskab Tartus soovitada mõnda poodi kus on müügil siis andke aga tuld.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millise leti juurest peaks suuremas toidupoes Trauben Zukerit otsima? Ma tean, et loll küsimus, aga siiski küsin. Ja kui keegi oskab Tartus soovitada mõnda poodi kus on müügil siis andke aga tuld.

otsi terviseriiulit vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd oleks veel selline küsimus. Ma olen juba pikemat aega tegelenud jooksmisega, ega pole süsivesikuid ja taastusjooke tarvitanud. Jooksen selleks, et olla vastupidav. Kas nüüd oleks mõtet süsivesikuid tarvitama hakata? Näiteks Malto6 Dextroga või Dextro asemel kasutada Trauben Zukerit?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd oleks veel selline küsimus. Ma olen juba pikemat aega tegelenud jooksmisega, ega pole süsivesikuid ja taastusjooke tarvitanud. Jooksen selleks, et olla vastupidav. Kas nüüd oleks mõtet süsivesikuid tarvitama hakata? Näiteks Malto6 Dextroga või Dextro asemel kasutada Trauben Zukerit?

Peale jooksu vajab keha samuti taastumist nagu peale jõusaaligi. Ma ei tea , kas dextrol on mõtet , kuna see 100% viinamarja suhkur nagu traubengi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millise leti juurest peaks suuremas toidupoes Trauben Zukerit otsima? Ma tean, et loll küsimus, aga siiski küsin. Ja kui keegi oskab Tartus soovitada mõnda poodi kus on müügil siis andke aga tuld.

Tartus müüakse seda vähemalt kahes suuremas poeketis, Konsumis ja Rimis, st neist olen ise ostnud.

Ja asub tavaliselt ikka samas vahekäigus/riiulil, kus on teraviljad-puder-suhkur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tartus müüakse seda vähemalt kahes suuremas poeketis, Konsumis ja Rimis, st neist olen ise ostnud.

Ja asub tavaliselt ikka samas vahekäigus/riiulil, kus on teraviljad-puder-suhkur.

Igas ketis on, Selveris ja Maksimarketis ka, Maximas pole vaadanud aga tõenäoliselt on seal ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igas ketis on, Selveris ja Maksimarketis ka, Maximas pole vaadanud aga tõenäoliselt on seal ka.

Ise pole Maximas Trauben Zuckerit kohanud, aga seal oli selle asemel mingi Poola viinamarjasuhkur. Hind mõni kroon kallim, sisu on sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×