Jump to content
teasious

Vigastus?

Recommended Posts

Olen sunnitud juba tükk aega ainult ülakeha treenima kuna põlved ragisevad ja ei julge väga koormust anda.Ühe jala põlves on trepist üles kõndides ka pisut valu. Rasvaprotsent on 4,6 - kas see võib olla mingitkipidi valu ja raksumise põhjuseks, kui ei siis mis võib olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen sunnitud juba tükk aega ainult ülakeha treenima kuna põlved ragisevad ja ei julge väga koormust anda.Ühe jala põlves on trepist üles kõndides ka pisut valu. Rasvaprotsent on 4,6 - kas see võib olla mingitkipidi valu ja raksumise põhjuseks, kui ei siis mis võib olla?

Esiteks käi kindlasti uuringutel, et põlved ikka terved! Teiseks kas saad toidust piisavalt kaltsiumi? Kui sööd piimatooteid, siis ei tohiks see olla tingitud kaltsiumi puudusest. Kindlasti lisa oma toidumenüüsse kalamaksaõli ning soovitan ka kuuridena süüa glükosamiini. Ühte kuuri soovitavalt teha 4 kuud, et annaks positiivseid tulemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esiteks käi kindlasti uuringutel, et põlved ikka terved! Teiseks kas saad toidust piisavalt kaltsiumi? Kui sööd piimatooteid, siis ei tohiks see olla tingitud kaltsiumi puudusest. Kindlasti lisa oma toidumenüüsse kalamaksaõli ning soovitan ka kuuridena süüa glükosamiini. Ühte kuuri soovitavalt teha 4 kuud, et annaks positiivseid tulemusi.

Piimatooteid läheb ikka suurel hulgal sisse. Kus uuringutel? Kas mõtled spordiarsti ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid katsetada ka erinevaid kreeme. Nt. enne trenni paned peale Capsicami, mis teeb mõnusalt soojaks liigese, peale trenni kas mõni jahutav geel, nt. ise olen kasutanud mingit Ice geli või hoopis Fastum geli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×