Jump to content
kaauri

väike kehamass

Recommended Posts

Mul on selline mure,et olen väga sportliku eluviisiga, käin jalgpallis ja kui vähegi aega saan, siis ka jõusaalis.

Lugu on selline, et ma söön koguaeg ja väga palju tavaliselt 4-5 korda päevas.Iga päev käin trennis ja sisusatn suht palju vaba aega spordile.

Kuid keha massi ei tule üldse juurde.Kas on viga ,et teen liiga palju trenni vms?

Kaal on 65 ja pikkus 184cm.

Äkki oskate midagi soovitada?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui treeningkoormus on suur siis peab ikka RÄMEDALT sööma, et massi tuleks juurde. Tuleb süüa ka kvaliteetset toitu mitte burgereid vms, et kasulikku massi tuleks. Kui tahad massi koguda siis 4-5 toidukorda on vähe, sest sa ei suuda nende toidukordadega kõike seda toitu lihtsalt ära süüa :D. Kui kogusin massi oli mul 7 toidukorda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on selline mure,et olen väga sportliku eluviisiga, käin jalgpallis ja kui vähegi aega saan, siis ka jõusaalis.

Lugu on selline, et ma söön koguaeg ja väga palju tavaliselt 4-5 korda päevas.Iga päev käin trennis ja sisusatn suht palju vaba aega spordile.

Kuid keha massi ei tule üldse juurde.Kas on viga ,et teen liiga palju trenni vms?

Kaal on 65 ja pikkus 184cm.

Äkki oskate midagi soovitada?!

Ja kui suured need olid, nagu mingi prae moodi või rusika suurused?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui treeningkoormus on suur siis peab ikka RÄMEDALT sööma, et massi tuleks juurde. Tuleb süüa ka kvaliteetset toitu mitte burgereid vms, et kasulikku massi tuleks. Kui tahad massi koguda siis 4-5 toidukorda on vähe, sest sa ei suuda nende toidukordadega kõike seda toitu lihtsalt ära süüa :D. Kui kogusin massi oli mul 7 toidukorda.

Ma arvan et 4-5 toidukorda on täitsa OK, ei saa aru kuidas sa 7 toidukorda päeva ära mahutasid. Normaalne oleks süüa vist kuskil iga 3h tagant, seega olid 21h ööpäevas ülevel ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et 4-5 toidukorda on täitsa OK, ei saa aru kuidas sa 7 toidukorda päeva ära mahutasid. Normaalne oleks süüa vist kuskil iga 3h tagant, seega olid 21h ööpäevas ülevel ?

Väike valearvestus oli 6 korda ikka ja üks kord oli trennijärgne sheik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väike valearvestus oli 6 korda ikka ja üks kord oli trennijärgne sheik.

Ise kogun ka massi ja 7 korda on täiesti võimalik trennipäeval

7:30 Pudru

11:00 Võileivad juustu ja singiga

13:00 Praad

14:00 Kohupiim

17:30 Praad

21:00 Praad

22:45 Munavalged

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×