Jump to content
Krakon

Kuidas alustada toitumisega!

Recommended Posts

Teemaalgataja käib ikka koolis. :D Koolis söön mingeid lihapirukaid ja asju. Et targem oleks siis ikka mingi praad võtta, et too ju tegelikult toitainerikkam?

No see õhtul munande ära keetmine on küll hea mõte, panen kõrva taha, hommikul suht tülikas unise peaga köögis askeldada :D

Kindlasti on soetoit parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti on soetoit parem.

mitte alati. Meil on jumala tihti mingi friikartulid, viiner või siis makaronid, lihtsalt kartul ja kaste... mõtte mu meelest, järgmised tunnid oled süsivesiku ja tärklise kogusest uimane. Ma tavaliselt lippan poodi, võtan ühe hea kana tüki, kohupiima, kodujuustu, kalafilee, misiganes. Aga noh, mul on söökla koolis ka nii, et kõik istuvad külg-külje kõrval. Ma vihkan sellist asja, ma lihtsalt ei saa nii süüa( minu kompleks :D ), nagu laudas sööks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisavalk ei tee kellegile paha, et miks mitte ?

Ürita ikka vähemalt 3x päevas süüa. Sa võid ju õhtul hommikusöögi valmis teha ning hommikul ülesse soojendada. Ise teen väga kiiret asja hommikuti. Viieviljahelbeputru... panen kaussi piima, helbeid, natuke soola, mikrolaineahju kaheks minutiks... võtan välja panen mingi taldriku peale, lasen tõmmata ja siis ongi valmis. Moos peale ja väga hea :D Kui mune kavatsen süüa, siis keedan need õhtul valmis.

Kas teemaalgataja siis koolis ei käi ? Koolitoitu peab kindlasti sööma.

Ja siis üks selline väike soovitus ka veel, et kui joogijanu tuleb, siis mitte juua vettt vaid selle asemel mingit joogijogurtit or sth.

Mitte juua vett? Vett peab ka ikka jooma korralikult, muidu tekib jõuetus trennis!

Muudetud kasutaja ristokru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, minu vaatest on sul söögikordi vähe, päevas peaks olema ca 5-6 ( 2 Neist soovitatav valgusheik vms. ) kui räägid siin lisandist.

Muna söö rohkem, ma söön ühel heal hommikul 4-5 muna sa sööd nädalas 5-6, vähe natukene seda.

TO SARGE : Kui pole jogurtit käest võtta, siis kasutada vett selleks ära, et janu kustutada. Min 2l - Max 3,5l päevas oleks normaalne.

Söö korralikult , ära näksimisi arvesta söögikordadeks, vaid unusta ültse need. korralik toit viib eesmärgini. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, minu vaatest on sul söögikordi vähe, päevas peaks olema ca 5-6 ( 2 Neist soovitatav valgusheik vms. ) kui räägid siin lisandist.

Muna söö rohkem, ma söön ühel heal hommikul 4-5 muna sa sööd nädalas 5-6, vähe natukene seda.

TO SARGE : Kui pole jogurtit käest võtta, siis kasutada vett selleks ära, et janu kustutada. Min 2l - Max 3,5l päevas oleks normaalne.

Söö korralikult , ära näksimisi arvesta söögikordadeks, vaid unusta ültse need. korralik toit viib eesmärgini. :D

hahaha,

( 2 Neist soovitatav valgusheik vms. ) / korralik toit viib eesmärgini. :D

ise ka saad aru mida soovitad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hahaha,

( 2 Neist soovitatav valgusheik vms. ) / korralik toit viib eesmärgini. :D

ise ka saad aru mida soovitad?

Kle sinu soovitustest palju parem, loe text ikka m6ttega labi! Smartass! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal eespool keegi kirjutas, et tarbib kaht proteiiniallikat korraga , miks see kasulikum on ?

ma võtaks sinu (teasious) asemel nagu isegi teen, et valgusheik ainult peale trenni. Mingiks toidukorra asendajaks ma seda ei kasutaks. Just peale trenni on sul vaja kiiresti imenduvaid valke ja ka süsivesikuid, aga mitte teistel päevadel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal eespool keegi kirjutas, et tarbib kaht proteiiniallikat korraga , miks see kasulikum on ?
ma võtaks sinu (teasious) asemel nagu isegi teen, et valgusheik ainult peale trenni. Mingiks toidukorra asendajaks ma seda ei kasutaks. Just peale trenni on sul vaja kiiresti imenduvaid valke ja ka süsivesikuid, aga mitte teistel päevadel.

Ta mõtles vist seda miks ma peale trenni kahte erinevat proteiini võtan?

1. Vadakuvalku ja soijavalku koos võttes jätkub sama raha eest kaumaks ,kui ainult vadakuvalku tarbides. Ja odavat sojavalku üksi pole ka mõtet sisse kaanida, imendub aeglasti.

2. Peale trenni juues kõigepealt imendub kiiresti vadakuvalk ja siis hakkab soijavalk nn. aeglasti peale tilkuma, imendub aeglasti ja organism on tükk aega veel valkudega varustatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Optimum Nutrition'i Serious Mass on ka hea massilisaja, aga enne ühegi massilisaja võtmist oleks targem teha selgeks endale, mis keha tüüp sul on, kui oled ektomorf siis võid võtta, aga kui oled rohkem endo-või mesomorf siis arvatavasti pole sul vaja massilisajat vaid pigem algul teha korda oma tavatoit, siis saab näha kas sul on kehakaal nii madal sellepärast et oled ektomorf või oled lihtsalt alatoitumisest kõhnaks jäänud...(pigem pakun/olen kindel et see viimane on sinu alakaalu põhjuseks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ära hakka mingeid toitulisandeid tarbima, peale 6 aktiivset kuud jõusaalis võibolla

Pea igas toidulisandite teemas sa ikka võtad sõna a´la "peale mitmekuust hardworki" jne :D

Ma ei mõista miks ta ei võiks kohe alguses hakata valke ja süsivesikuid tarbima? Kui inimesel toitumine vale (kindlasti, peaaegu igalühel on oma treeningu algusaegades niimoodi olnud) siis vähemalt proteiinijoogiga ta kompenseerib veidike oma valet toitmist.

Minul hakkas alles siis massi ja lihast tulema ,kui hakkasin peale trenni sheiki tegema. Paljudel pole võimalust iga päev kanarinda ja seafileed vintsutada, paljud on tudengid, või ühikarahvas (nagu mina) kellel puudub aeg ja võimalus endale selliseid asju lubada.

Loomulikult, enne toidulisandite võtmist tuleks endale selgeks teha miks, kuidas ja kui palju, aga selle teeb ta endale siin foorumis lugedes paari päevaga selgeks.

Muudetud kasutaja Toivo295 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pea igas toidulisandite teemas sa ikka võtad sõna a´la "peale mitmekuust hardworki" jne :D

Ma ei mõista miks ta ei võiks kohe alguses hakata valke ja süsivesikuid tarbima? Kui inimesel toitumine vale (kindlasti, peaaegu igalühel on oma treeningu algusaegades niimoodi olnud) siis vähemalt proteiinijoogiga ta kompenseerib veidike oma valet toitmist.

Minul hakkas alles siis massi ja lihast tulema ,kui hakkasin peale trenni sheiki tegema. Paljudel pole võimalust iga päev kanarinda ja seafileed vintsutada, paljud on tudengid, või ühikarahvas (nagu mina) kellel puudub aeg ja võimalus endale selliseid asju lubada.

Loomulikult, enne toidulisandite võtmist tuleks endale selgeks teha miks, kuidas ja kui palju, aga selle teeb ta endale siin foorumis lugedes paari päevaga selgeks.

reklaamifoorum, tunnen kaasa kui ei mõista, konsulteeri erinevate treeneritega sellel teemal :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
reklaamifoorum, tunnen kaasa kui ei mõista, konsulteeri erinevate treeneritega sellel teemal :D

tunnen sulle ka kaasa, et sa aru ei saa, millest sa räägid

nimeta palun treenereid, kes sulle seda rääkinud on

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
reklaamifoorum, tunnen kaasa kui ei mõista, konsulteeri erinevate treeneritega sellel teemal :D

Jah, tahaks kangesti konsulteerida, annad mõne kontakti?

Siin foorumis on läbi käinud küll treenereid, kes on neiud dieedi ajal pannud umbkaudu 1000 cal. defitsiiti. Võib-olla oled sina oma "teadmised" samasuguste treenerite käest saanud?

Ausalt, sinu võhikluse juures hoiaks mina oma suu kinni. Ma enam ei imestagi ,kuidas sa oled endale paari kuuga ca. 500 posti saanud, sa lihtsalt ajad kogu aeg idiootsusi oma suust välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, tahaks kangesti konsulteerida, annad mõne kontakti?

Siin foorumis on läbi käinud küll treenereid, kes on neiud dieedi ajal pannud umbkaudu 1000 cal. defitsiiti. Võib-olla oled sina oma "teadmised" samasuguste treenerite käest saanud?

Ausalt, sinu võhikluse juures hoiaks mina oma suu kinni. Ma enam ei imestagi ,kuidas sa oled endale paari kuuga ca. 500 posti saanud, sa lihtsalt ajad kogu aeg idiootsusi oma suust välja.

Aga Amarillo on visa hingega ja õppimishimuline. :D Ta vähemalt püüab targaks saada ja mõnele asjale saab pihta ka. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga Amarillo on visa hingega ja õppimishimuline. :P Ta vähemalt püüab targaks saada ja mõnele asjale saab pihta ka. :D

Aga samas võiks suu kinni hoida osade asjade pealt :D Tema postitused on tavaliselt ,et teiste jutt vale ja temal ainult õigus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ooookei, kellel siis ikakgi õigus on, kas ma tohin alguses valguga ennast tagant aidata või mitte?

Loomulikult võid.

Aga soovitan sul artikkleid lugeda. Pane kasvõi otsingusse proteiin, toitumine, massikogumine vms.

Eespool ma mainisin ,et peale trenni võtta shake. Tavaliselt 1 osa proteiinipulbrit ja 2 osa viinamarjasuhkrut. Tegelikult viinamarjasuhkruga on niimoodi ,et kogus sõltub inimesest. "Hard gainer" (inimene kellel, keha massi tuleb väga raskesti juurde) paneb rohkem, "easy gainer" (vastupidine "hard gainerile") vähem. Ise pidasin ennast esimeseks variandiks, aga näed, ei olnudki nii "hard" midagi ja rasva hakkas ka päris palju tulema. Eks sa ise pead katsetama ,mis kogus kõige parem.

EDU! :D

Muudetud kasutaja Toivo295 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ooookei, kellel siis ikakgi õigus on, kas ma tohin alguses valguga ennast tagant aidata või mitte?

Tänud muidugi kõigile abivalmitele.

Muidugi võib!!! Sellest hea kasu sulle aga proovi tavatoitumist ka paremaks saada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osta see hera80 ja dextro ära (< näiteks) ja hakka lugema -> artiklid -> toitumine ja muidugi ka treening. See, et sa seda tarbima ei hakka annab sulle parimal juhul seda, et saad toitumise korda. Aga siis peab sul endal tahtmist väga palju olema ja see juhtuks alles mitme mitme mitme kuu pärast ja alles siis hakkavad arvestatavad tulemused tulema. Kui ei võta, siis ei pruugi tulemusi eriti olla ja jätad juba kuu pärast pooleli. Jääb mulje, et see on imerohi? Ei sugugi mitte, see annab sulle peale trenni vajalikud toitained lihtsalt :D Mina käisin jõusaalis vahelduva eduga. Nt kuu käisin, siis kuu ei käinud, siis käisin kaks kuud, siis ei käinud kaks kuud jne jne. Kui aga üks kevad ostsin muscle+ ja kasutasin seda kuu aeg, tulid tulemused ja motivatsioon ja hakkasin asja uurima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oukei. Asjad sain täna kätte. (Soija90; Hera80; Sheiker).

Oli suur entusiasm ära proovida peale trenni. Tegin nägu soovitatud. 30g kumbagi ning valasin piima otsa.

Kui joomist alustasin tuli meelde, et unustasin ühe tähtsa asja, viinamarja suhkru. Ja mida suurem oli mu imestus kui nägin, et Hera80 mille olin tellinud on maitsetu :S (jah, suurest shoppamishullusest. :rolleyes:)

Maitse oli jõhkralt kahtlane, kindlasti omane sellele, aga väga harjumatu. Natuke võitlemist endaga ning ära sai see joodud. Kõht tundub täis olevat, ei tea kas see muande või sheigi pärast, aga päris hea on olla. Ei valeta aga ka kuidagi soojaks läks seest.

Igatahes, ma loodan et kui ma lisan viinamarja suhkurt, läheb maitse tunduvalt paremaks. Aga kui keegi oskab veel midagi lisada andku aga endast märku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×