Jump to content
H2rr2

Margna vs KULTURISTID !

Recommended Posts

Isiklikult olin ka Margna poolt. Nägite,peale seda spinnerit ta oli ta väga morn,kuna läks untsu,aga ta tõi kastanid tulest välja!

Teised olid ka tublid! Aga Margna oli võimas ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga lahe ja lõbus saade oli. Huvitav jälgida. ;)

Kuigi mind pani imestama, et hula rõngast ei osatud keerutada!!! Aga see oli vahva, mis liigutusi seal tehti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võib-olla ei paistnud välja telekast, aga mu meelest tegi Margna sohki rodeoga :D oli kokku lepitud, et ühe käega hoiab sellest nöörist ja ühe käega võib aint toetada, aga Margna hoidis kinni sarvest mu meelest päris jõhkralt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik tegid ühte moodi reeglite järgi. Eks see paras õnne asi oli kes võidab, sest aladki sellised, mida keegi varem teinud ei olnud (finaalialad). Seal oleks võinud ükskõik kes olla ja väga hästi esineda, arvan et vähemalt tegemist oli hea meelelahutusega ja inimesed said positiivse emotsiooni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik tegid ühte moodi reeglite järgi. Eks see paras õnne asi oli kes võidab, sest aladki sellised, mida keegi varem teinud ei olnud (finaalialad). Seal oleks võinud ükskõik kes olla ja väga hästi esineda, arvan et vähemalt tegemist oli hea meelelahutusega ja inimesed said positiivse emotsiooni.

Positiivset emotsiooni oli terve tuba täis :D Väga lahdaid momente oli ;D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Positiivset emotsiooni oli terve tuba täis :D Väga lahdaid momente oli ;D

käisid ka salvestusel?

Ikkagi, reegel oli ju, et ei tohi hoida sellest sarvest kinni :P aga noh, olgu mis on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saade oli väga põnev. Tavaliselt väga ei jälgi. Muidu Jõekalda mõnitas Margnat päris hästi. Igastahes naerda sai ja hea, et juhtusin tollel ajal teleka taga olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Argo t6mbas ainult 20 lõuga,kui vähe ikkagi:S ma 16 ja kaal 83 olen poisike võrreldes taga ja tõmban ka 18 lõuga tikku ja alt haardes:S hale oli vaadata nii suur aga nii vähe suutis ,sad..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Argo t6mbas ainult 20 lõuga,kui vähe ikkagi:S ma 16 ja kaal 83 olen poisike võrreldes taga ja tõmban ka 18 lõuga tikku ja alt haardes:S hale oli vaadata nii suur aga nii vähe suutis ,sad..

arvad, et ta tegi suutlikkuseni? uhuuu :D

teil on väike kaaluvahe ka või mis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
arvad, et ta tegi suutlikkuseni? uhuuu :D

teil on väike kaaluvahe ka või mis.

8 kilo kaaluvahe.No kui ta ei pingutanud mix ta siis viimased 3 tükki värisedes tegi :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik tegid ühte moodi reeglite järgi. Eks see paras õnne asi oli kes võidab, sest aladki sellised, mida keegi varem teinud ei olnud (finaalialad). Seal oleks võinud ükskõik kes olla ja väga hästi esineda, arvan et vähemalt tegemist oli hea meelelahutusega ja inimesed said positiivse emotsiooni.

Aga otse loomulikult, ega siis margna on ju telemajandust õppinud... samas on temal filmi demonstreerimisel paremad oskused kui jõusaalis... eks igaüks oskab midagi... mida ta enda jaoks hästi õppinud on ! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
8 kilo kaaluvahe.No kui ta ei pingutanud mix ta siis viimased 3 tükki värisedes tegi :S

ma arvan, et kui teha nii palju neid nagu 20, siis tuleb mängu juba vastupidavus mitte jõud. Kui ta treenib 20 või 25sega kettaga ehk siis 110-115 kiloga, mitu korda sa sellega jõuad teha? Kuus korda teeb ta selle raskusega ikka ma arvan.

ja lisaks kui sa nii arvad, siis sul on kulturismist väga vale arusaam. et teha võimalikult palju lõuatõmbeid on vaja sitket venda, mitte lihasemassi. Sa ikka tead mille nimel kulturistid treenivad eks? Vot sellepärast ei teegi nad 51 lõuatõmmet.

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×