Jump to content
MEE

Küsimus suurele ringile MMA kohta

Recommended Posts

Hela

Seoses MMA`katele suunatud küsimustiku tegemisega otsustasime pöörduda ka fitness.ee foorumi külastajate poole, et uurida milline peaks olema see informatsioon mis Teid just huvitab antud sportlaste ja spordiala kohta, millele antud ala sportlane võiks vastata.

Küsimused ja teemad võib esitada käesolevasse alateemasse vabas vormis.

MEE

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MMA on mind alati köitnud. Ise pole veel asjaga tegelenud ;) Küsimus aga selline et kas MMA mõjub liigestele kahjulikult (kui ma otsustan trennis käia, kuid mitte võistelda). Treeningul vist liigeseid ei lukustata lõpuni? Siis ei tohiks vist olla või kuidas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MMA on mind alati köitnud. Ise pole veel asjaga tegelenud ;) Küsimus aga selline et kas MMA mõjub liigestele kahjulikult (kui ma otsustan trennis käia, kuid mitte võistelda). Treeningul vist liigeseid ei lukustata lõpuni? Siis ei tohiks vist olla või kuidas?

MMA on üllatavalt turvaline, st "tapout" on üks hea asi. St kui Sa tunned, et lukk on piisavalt kaugel siis tapid kaaslase peale või tapid verbaalselt ja kaaslane laseb lahti luku. Ning trennis tehakse aeglaselt ja kontrollitult, meil murdjad ja muud kangelased kaua trennis ei püsi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MMA on lahe! Olen vaadanud palju sellekohta olemasolevaid videomaterjaale ja isegi aasta tagasi tahtsin trenni minna. Otsustaval hetkel aga mõtlesin ümber kuna mulle on paar korda mainitud et olen liikuvuselt kuidagi jäik ja vb kordinatsioon pole kah kõigeparem (olen teinud 3-4 aastat korralikult jõusaali 6-7x nädalas) ja endale tundub kah et paljud kõhnad poisikesed on minust 2x kiiremad.

Kas MMA trenn oleks hea koht kordinatsiooni ja liikuvuse/painduvuse arendamiseks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
MMA on lahe! Olen vaadanud palju sellekohta olemasolevaid videomaterjaale ja isegi aasta tagasi tahtsin trenni minna. Otsustaval hetkel aga mõtlesin ümber kuna mulle on paar korda mainitud et olen liikuvuselt kuidagi jäik ja vb kordinatsioon pole kah kõigeparem (olen teinud 3-4 aastat korralikult jõusaali 6-7x nädalas) ja endale tundub kah et paljud kõhnad poisikesed on minust 2x kiiremad.

Kas MMA trenn oleks hea koht kordinatsiooni ja liikuvuse/painduvuse arendamiseks?

Loogiline ju, sa vastasid juba enda küsimusele ise ;) Kõiki neid omadusi on võimalik arendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas 33 aastaselt on natuke hilja sellega tegelema hakkata

Sellistel aladel pole kunagi hilja. Kui kondid ja liigesed kannatavad siis võid elu lõpuni teha ;)

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellistel aladel pole kunagi hilja. Kui kondid ja liigesed kannatavad siis võid elu lõpuni teha ;)
Tundub et veel kannatavad,kus Tallinnas treeningud toimuvad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsisin hiljuti seda neilt meililt. Ütlesid ,et septembris.

Endal ka plaanis minna :D

mhmhh. ma ple küll ehk õige mees sellest rääkima, aga baaskursus algab kaks korda aastas - septembris ja kunagi jaanuari lõpus / veebruari alguses.

ja nii tallinnas (3dtreening.ee) kui tartus (elustreening.ee). kokkuleppel treeneriga saab liituda ka veidi hiljem.

ja vanainimesi (üle kolmekümne) käib klubides mitu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mhmhh. ma ple küll ehk õige mees sellest rääkima, aga baaskursus algab kaks korda aastas - septembris ja kunagi jaanuari lõpus / veebruari alguses.

ja nii tallinnas (3dtreening.ee) kui tartus (elustreening.ee). kokkuleppel treeneriga saab liituda ka veidi hiljem.

ja vanainimesi (üle kolmekümne) käib klubides mitu.

Et 30 on juba muld we :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mhmhh. ma ple küll ehk õige mees sellest rääkima, aga baaskursus algab kaks korda aastas - septembris ja kunagi jaanuari lõpus / veebruari alguses.

No las algab kaks korda aastas.

Aga ma arvan, et aiq3 huvitas siiski see, millal hakkab järgmine baaskursus. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No las algab kaks korda aastas.

Aga ma arvan, et aiq3 huvitas siiski see, millal hakkab järgmine baaskursus. :D

sul on kahtlemata õigus.

usun siiski, et see foorum kestab veel mõnda aega ja kui näiteks oktoobris 2008 loeb keegi (mitte enam aiq3, sest tema käib juba trennis) seda teemat siis ta saab tiba rohkem infot mitte ei jää 2009 septembrit ootama, onju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sul on kahtlemata õigus.

usun siiski, et see foorum kestab veel mõnda aega ja kui näiteks oktoobris 2008 loeb keegi (mitte enam aiq3, sest tema käib juba trennis) seda teemat siis ta saab tiba rohkem infot mitte ei jää 2009 septembrit ootama, onju.

Sellesuhtes on sul loomulikult õigus, kuid mina kirjutasin seda mida aiq3 teada tahtis. Kui keegi küsib sinult järgmiste olümpiamängude kohta, siis sa vastad talle ,et need on Pekingis, mitte ei hakka rääkima juba ülejärgmistest, eks?

Ega ma nüüd kiusu pärast seda teemat edasi aja aga veidi nõme on, et proovisid oma esimese postitusega jätta minust muljet ,kui võhikust, kes ei teadnud ,et baaskursused algavad kaks korda aastas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellesuhtes on sul loomulikult õigus, kuid mina kirjutasin seda mida aiq3 teada tahtis. Kui keegi küsib sinult järgmiste olümpiamängude kohta, siis sa vastad talle ,et need on Pekingis, mitte ei hakka rääkima juba ülejärgmistest, eks?

Ega ma nüüd kiusu pärast seda teemat edasi aja aga veidi nõme on, et proovisid oma esimese postitusega jätta minust muljet ,kui võhikust, kes ei teadnud ,et baaskursused algavad kaks korda aastas :D

vabanda, see ei olnud küll nii mõeldud. lihtsalt lisasin natuke infot ilma üleüldse püüdmata kuidagi sind üle trumbata või lolliks teha vms.

parimat,

j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×