Jump to content
may123

Kas see toitumine aitab ?

Recommended Posts

Täna sõin hommikuks ühe võileiva, peale kooli sõin vitamiini salatit ja jõin mahla. Kui ma igapäev niimoodi toituks ja regulaarselt trenni teeks, aitaks see mul kaalust alla võtta ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna sõin hommikuks ühe võileiva, peale kooli sõin vitamiini salatit ja jõin mahla. Kui ma igapäev niimoodi toituks ja regulaarselt trenni teeks, aitaks see mul kaalust alla võtta ?

Kaalust saad lahti küll ...

ja tervisest kah.Tervisest ilmselt kiiremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna sõin hommikuks ühe võileiva, peale kooli sõin vitamiini salatit ja jõin mahla. Kui ma igapäev niimoodi toituks ja regulaarselt trenni teeks, aitaks see mul kaalust alla võtta ?

suur võimalus et tekib pöördumatu tervisekahjustus, mõttetu elu ära rikkuda, parem telli toitumiskava või küsi kellegilt agramaalt abi äkki viitsib sind aidata,

500 eek on väärt eluhinda? nimelt toitumiskava plekib 500 eek, siis saad oma soovitud kaalulanguse, muidugi kui järgid seda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimesed ei mõista, et selle rasva, mis neil kõhtu katab, on nad kogunud mitmete aastate jooksul, aga lahti tahetakse alati saada paari kuuga.

oleneb jah kui suur rasva protsent on, 3-4kg kuus on tervise piires kaalulangetus.Paari kuuga 10kg pole kahjulik, kui just pole tegu "keemia" vennaga, sest rasva kogunevad mürkained, mis rasva kaotusel lähevad organismi. minuteada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kodust pole ikkagi võimalik tellida ju? Igaüks ei tea oma rasva%? Või ei peagi seda sisestama?

Rasva % on pigem soovituslik, ilma selleta saab kindlasti ka koostada. Aga loomulikult aitaks see kava loomisele kaasa, kui see oleks sisestatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paari kuuga 10kg pole kahjulik, kui just pole tegu "keemia" vennaga, sest rasva kogunevad mürkained, mis rasva kaotusel lähevad organismi. minuteada

Kui sa just kusagil puutumata looduses metsatalus korilusest ei ela, siis on üldiselt kõik "keemiavennad" ja rasvkude rasvlahustuvat saasta täis. Aga 10 kg kahe kuuga pole sinna kogunenud sodi mõttes palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna sõin hommikuks ühe võileiva, peale kooli sõin vitamiini salatit ja jõin mahla. Kui ma igapäev niimoodi toituks ja regulaarselt trenni teeks, aitaks see mul kaalust alla võtta ?

Kaalust saad küll alla ja rikud oma tervise ka ära

aga küsimus on sellest,et kui saa nii.. vähe sööd kas sul,siis ültse jätkub energiat trennile ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui ta juba seda teed läheb, et selle endale kinnisideeks võtab, siis jätkub küll. Toitumise mõte meenutab kuidagi anorektikut ja nendel on ju igavesti energiat trenni teha... Või siis tahtejõudu või midagi taolist. Aga jah, minagi olen seisukohal, et kaalust alla saab ikka mõõduka toitumise ja trenniga,mitte nälgimisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×