Jump to content
Magnat

Harjutused saalis ja kodus

Recommended Posts

Ok tänud

Aga küsimus,miks on algajate kavas nii vähe rõhku pandud kõhule,kus asub kõige suurem rasvaladu tavaliselt? 3x kõhulihaseid ainult.

Muudetud kasutaja Magnat poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok tänud

Aga küsimus,miks on algajate kavas nii vähe rõhku pandud kõhule,kus asub kõige suurem rasvaladu tavaliselt? 3x kõhulihaseid ainult.

sest jõutreening kulutab väga vähe kaloreid ja seega põletab ka väga vähe rasva

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok tänud

Aga küsimus,miks on algajate kavas nii vähe rõhku pandud kõhule,kus asub kõige suurem rasvaladu tavaliselt? 3x kõhulihaseid ainult.

asi on selles, et kui sa teed harjutusi, siis kaob sul rasva tervelt kehalt, olenemata mis lihasgrupile sa koormust annad. See, et sa teed kõhulihasied, ei tähenda, et sul ainult kõhupealt rasv kaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge.

Aga ikkagi,juhtub midagi kurja kui ma kõhulihaseid rohkem teen kui 3x ?

minu teada mitte, kõhulihased taasutavd väga kiiresti ja neile on raske ületreenngut korraldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
A kui ma teen kõhulihaseid lihtsalt natukene rohkem? 3x10 umbes?

Kas ma saan tõesti aru, et sa mõtled kõhulihased ainult 3 korda teha kogu trenni vältel? Sa oled siis valesti aru saanud või mina sain ennist valesti aru. Loomulikult tuleb rohkem teha. Tavaliselt tehakse 3 seeriat ja igas seerias suutlikkuseni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3x suutlikuseni siis ma peaks tegema väga palju ju. siis ma ei saaks teist trenni tehagi.

Kas nii võib teha et mingi lisa raskus rinna peal ja siis kõhulihaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×