Jump to content
Sarge

Kuidas tuleb liha meie toidulauale ?

Recommended Posts

siin on hullem loomadepiinamis video olenud, see sellega võrreldes lapsemäng. pange tsingusse nahkkasukas või nahk vms

kuid jah väga kahju nendest loomadest, süüdistage selles kiiret inimasvu. 1/3 maailma maismaast on toidukasvatamise eesmärgil hõivatud....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jep... kahju hakkas.

Aga noh need süstid ja süsteemid maksavad raha ning farmer mõtleb eelkõige kasumi peale. Täiesti mõistetav. Aga jah jube lihtsalt, mida inimesed raha nimel teevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll ei viitsinud seda videot vaadata, aga ega üldiselt mõttetult piinata pole küll vaja loomi, keda tapetakse. Vanasti tehti umbes nii (ma arvan et maakohtades mõnikord praegugi), et anti seale suure vasaraga (midagi sellist sobib hästi: http://static1.nagi.ee/i/p/63/02/01556302636502_m.jpg ) või kirvega vastu pead (õigesse kohta) ning see tegi uimaseks ning siis ülejäänud töö tegi juba nuga ära.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei saa aru nendest inimestest, kes sellist tööd teevad. Haiglane minumeelest. Ma saaks tõesti aru, kui asi käiks nii, et kuvaldaga kõks vastu pead ja asi vask. Aga niimoodi peksta ja piinata ning elusalt nülgida loomi. Loogiline on, et sellist tööd peab ka keegi ikka tegema, aga seda saaks tõesti teha normaalsemalt ja kiirelt, et loomad ei piinleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siinkohal tuleb ka meelde, et kuidas ühed Šotis (või oli see Iirimaa) kanalas tööl käisid, ühel oli ainult selline töö, et haigetel/vigastel vms kanadel keeras kaela kahekorra käsitsi. Kuna kanu oli seal VÄGa palju, siis tööd jagus. Raha üle ka ei nurisenud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need inimesed,kes jõhkralt loomi piinavad,tahaks neile sama teha.Poleks ju üldse kahju!paras oleks!Loomkatsed laborites on samuti väga haiged,tehakse mõttetuid ja piinavaid teste.kes ei taha und saada,kirjutage yotube animal tests <_<

Ahsoo.

Nii et sina siis tahad piinata inimesi.

Nii et inimestepiinajad on sinu arust paremad kui loomapiinajad;pea-asi,et piinata saaks ja et oleks korralik ettekääne võtta - tahaks neile teha sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isegi mitte ei vaadanud...ei saa vaadata... <_<

S88ge kosher liha. Need loomad on teisiti tapetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kummadki pole head daemonium,nii inimesed kui ka loomad tunnevad võrdselt valu.Asi on selles,et nad ei kujuta ette mis tunne võib loomal olla.selles mõttes <_< Loomadel pole mingit süüd,et neile nii tehakse,aga kurat sellistel inimestele on.Sorry,mul on juba selline maailmavaade.

Muudetud kasutaja fromfirsttolast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina isegi mitte ei vaadanud...ei saa vaadata... <_<

S88ge kosher liha. Need loomad on teisiti tapetud.

Loobugem siis liha söömisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kummadki pole head,mõlemad tunnevad võrdselt valu.Asi on selles,et nad ei kujuta ette mis tunne võib loomal olla.selles mõttes <_<

Kui ma eksi, siis oli see Voltaire oma "Filosoofilises s6naraamatus", kes ytles midagi umbes sellist, et k6ik peavad lambaid v2ga vagurateks loomadeks sest keegi ei n2e, kui palju putukaid nad oma rohuga 2ra s88vad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomad ei oska rääkida.

R22kimisoskus...on juba teisej2rguline kui puudub igasugune soov kuulata. Kui inimene tahab aru saada, siis ta saab aru, kui ei...siis ei piisa ka loomade puhul inimkeeli k6netamisest (inimeste endi puhul v2hemalt ei t88ta...).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma eksi, siis oli see Voltaire oma "Filosoofilises s6naraamatus", kes ytles midagi umbes sellist, et k6ik peavad lambaid v2ga vagurateks loomadeks sest keegi ei n2e, kui palju putukaid nad oma rohuga 2ra s88vad...

See on looduse igavene ring - kõik on kõigile söögiks. Isegi loomade kuningas lõvi süüakse kord kellegi poolt ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on looduse igavene ring - kõik on kõigile söögiks. Isegi loomade kuningas lõvi süüakse kord kellegi poolt ära.

Aga teda ei tapeta, et teda süüa. Ta süüakse surnult ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga teda ei tapeta, et teda süüa. Ta süüakse surnult ära.

Kiskjad ei tapa söögi nimel, vaid ootavad kuni söök sureb loomulikku surma? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minuarust piinamisest asi kaugel,sest paljud ei teagi kuidas loomad surevad,selle šokeeribki video inimesi. need kes seal tapavad,on näha,ei tee seda lõbu pärast ,vaid nii nagu peab-ükskoikselt. ega jah oma looma tapad teistmoodi aga ,kasvoi palvetad.palun pange ise selle töölise olukorda,kuidas teie tapaksite?et tunnen hoopis kaasa praegu mitte loomadele,vaid teile,kes olete šokeeritud sellest vaatepildist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×