Jump to content
zmougli

rinna lihased

Recommended Posts

rinda ja kõhulihaseid

Kui ainult neid lihaseid treenid ja ülejäänud keha välja jätad, siis sa eriti kaugele ei jõua, sest jalad, õlad ja selg jäävad nõrgaks ning hakkavad arengut pidurdama, samuti on vigastused neil kerged tulema. Kõik peab olema tasakaalus. Rinna treenimine (surumised hantlite ja kangiga) lükkavad õlgasid ettepoole ja kui sa neile vastassuunalist koormust ei paku (põhiliselt selja treenimiseks kasutatavad harjutused), siis vajuvadki sul õlad ette jne.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa tahad ainult rinda treenida w ? :rolleyes:

:huh::);)

Ei, tegelt pole hullu, ma olin ka kunagi siuke. Peaasi et rannas ilusti rind suur oleks ja kõhulihased trimmis.

Ideepoolest on 2 lihasgruppi teha väga vale. Esiteks näed sa mingi aja möödudes ebaproportsionaalne välja ja ka vigastused on kergemad tekkima.

Rinda ja selga tuleb treenida tasakaalukalt, võrdselt, samamoodi nagu nt kõhtu ja alaselga, biitsepsit ja triitsepsit jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis rinna trenn toob õlad ette? Ise avastasin ka, et õlad on natuke liiga ette läinud. Kuskil aasta trenni teinud ja selga olen sama palju treeninud kui rinda. Hetkel kasutan neljaks jaotatud kava. Peaksin siis seljale veel suuremat rõhku panema? Praegu saab selja päeval selg 4 harjutust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise teen laia haardega lõuatõmbeid 4x4-5. Siis ploki peal laia haardega tõmbed ette ja taha 4x8 ja siis alaelga teen pingil, et panen 10 kg pea peale ja siis tõstan ülakeha, seda teen 4 x 8- 10.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise teen laia haardega lõuatõmbeid 4x4-5. Siis ploki peal laia haardega tõmbed ette ja taha 4x8 ja siis alaelga teen pingil, et panen 10 kg pea peale ja siis tõstan ülakeha, seda teen 4 x 8- 10.

mis asi see plok on

kahjuks ei jaksa lõua tõmbeid teha

ja sulle pilte selle alaselja treeniku kohta ei ole või videot

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×