Jump to content
nimetu12

Kaalust juurde?

Recommended Posts

Tere, sooviksin teada kuidas oleks võimalik kiirelt ning kergelt kaalust juurde võtta? Kui ise olen 19 aastane ning olen 195cm pikk ja kaalun kõigest 69 kilogrammi? Et kui kaua peaks tegelema sellega(mida te pakute) jms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wow, tõsine alakaal peaks mainima, aga lahendus on ikka sama, et pead palju sööma ehk pead sööma rohkem energiat sisse, kui päevas kulutad, ainuke viis kuidas kaalu tõsta, kuid igast rämpsu ka sisse sööma/jooma ära hakka! Vaikselt võid alustada ka algajate jõusaali kavaga(peamenüü-tööriistad-treeningkavad) ja lisa infot leida kasutades otsingut ja otsingusse pane sõna: ektomorf, selliseid teemasid on olnud küllaga. Igaljuhul edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ses mõttes, et mul puudub söögiisu.. Näen sööki, mõtlen et söön selle kõik ära ja siis kui sööma hakkan siis mingi kaks ampsu ja ongi kõik. Kõht täis. :S Ja pärast on jälle mingi kõht tühi. :/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, sooviksin teada kuidas oleks võimalik kiirelt ning kergelt kaalust juurde võtta? Kui ise olen 19 aastane ning olen 195cm pikk ja kaalun kõigest 69 kilogrammi? Et kui kaua peaks tegelema sellega(mida te pakute) jms?

Söö rohkem kui päevas kulutad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ses mõttes, et mul puudub söögiisu.. Näen sööki, mõtlen et söön selle kõik ära ja siis kui sööma hakkan siis mingi kaks ampsu ja ongi kõik. Kõht täis. :S Ja pärast on jälle mingi kõht tühi. :/

mine toitumisspetsialisti juurde

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal oli alguses sama probleem kuid nyyd kilod tulevad ja ikka jube kiirelt. põhiline on etsaad toitumise ja trenni paika siis on k6ik korras ja näed väga kiiresti muudatusi. soovitan tellida toitumis ja treening kava soojalt ! kui just sellel hetkel võimalusi ei ole siis uuri väga palju siin foorumis ja leiad väga palju õpetusi et juba saad algust teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ma alustasin siis olin mingi 200 pikk ja 65 kg, nüüd olen 202 ja 75..tasapisi tulevad tulemused.

Õpi armastama toitu, tarbi palju jogurtit. Trennis enamasti baasharjutused, puhkus ka kindlasti korda, puhkuses kasvab lihas(vähemalt 10tundi und).

Rasvu pole mõtet karta, aga kõike ikka mõistlikkuse piires.

Edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõtekam on tellida toitumise ja treening kava korraga see teeb kokku 900 krooni siit samalt lehelt saab seda tellida !!!

ise ma pole ka veel seda tellind aga kyll tulevikus yritan teha !

aga uurisin metsikult foorumis ja panin endale ise toitumise kokku ja treening kava ise olen sellega rahul ja n2en tulemusi ka !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ses suhtes, et kükke tuleb vaikselt tegema hakata, jalad annavad ikka massile palju juurde. Üks suvi tegin ainult mingeid hüppeharjutusi ja juba sellega tuli 3-4kg juurde. Ise muidu 192 - 192.5 pikk ja 74-75kg, vanus samuti 19.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandust.. kuid kas Sa saaksid lingi anda? :)

Ütleme nii, et kui just mingi eriline sportlane pole ja ainult kaalu tahad tõsta ja viitsid siin uurida artikleid ja foorumit siis minu arust ei ole see kava hädavajalik... :) ja kui veel raha pole seda enam. Äkki pakub huvi, saad kokkuvõtliku ülevaate toitumisest ja jõusaalist:

http://treener.eok.ee/oppematerjal_vaata.php?id=147

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kurat kuidas sellist asja saavutada et kui sööma hakkad sisi ei söögi vms.... mul terve elu olnd nii et kui sööd siis jäädki sööma pmst :) ma arvan et peale trenni korralik sysikalaks ja veits rasvu ka ja põhilisi jõuharjutusi nagu rinnalt surumine kykid ja jõutõmme ja massi peaks tlema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×