Jump to content
WinnieThePooh

Rinnalihas.

Recommended Posts

Kindlasti on seda teemat siin juba kõvasti olnud aga ma pole endale sobivat vastust leidnud seega küsin oma küsimuse......Et kui mul on parem poolne rinnalihas väiksem kui teine sis kas aitaks see kui rinna treenimis päeval treenin paremat natuke rohkem ja siis üle ühe päeva treenin veel paremat rinna lihast.... ;)

Ette tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellist jaburdust pole ammu kuulnud, tõsiselt mõtled? ;) Üks päev ühte rinda teine päev teist, no tule taevas appi, kuidas sa eraldi üldse kavatsed treenida teda? Jätka nii nagu teed ei ole midagi parata kui ta väiksem on, jälgi tehnikat ja vbl proovi surumist hantlitega siis see suurem pool ei tee tööd üksi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimese süda asub rinnakorvi vasakus pooles, sellest tingituna on osadel inimestel vasakpoolne rinnakorvi osa veidi suurem. Jälgi, et treenides liiguks mõlemad käed sümmeetriliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellist jaburdust pole ammu kuulnud, tõsiselt mõtled? ;) Üks päev ühte rinda teine päev teist, no tule taevas appi, kuidas sa eraldi üldse kavatsed treenida teda? Jätka nii nagu teed ei ole midagi parata kui ta väiksem on, jälgi tehnikat ja vbl proovi surumist hantlitega siis see suurem pool ei tee tööd üksi!

ma pole kordagi oma tekstis väitnud et ma treenin ühel päeval ühte rinnalihast ja teisel päeval teist lol

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma pole kordagi oma tekstis väitnud et ma treenin ühel päeval ühte rinnalihast ja teisel päeval teist lol

Seda muidugi aga piisas juba selle mõtte välja ütlemisest, et nii tahaksid teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×