Jump to content
Intspoiss

Millist massilisajat soovitate?

Recommended Posts

Ma ise mõtlesin ka seda, aga foorumist kuskilt lugesin, et sellega saab aint 13portsjonit e. 13 trennipäeva. :S

Kahju, et nii vähe.

See pakend on ju 1,3 kg. Isegi kui võtaksid igapäev 50g portsud jätkuks sellest 26-x päevaks :) Aga ma arvan et 30-40 g portsudest piisab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See pakend on ju 1,3 kg. Isegi kui võtaksid igapäev 50g portsud jätkuks sellest 26-x päevaks :) Aga ma arvan et 30-40 g portsudest piisab.

Muidu vist on jah 100g õige kogus, aga arvad, et 50g piisab ?

No, see oleks juba parem minuarust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidu vist on jah 100g õige kogus, aga arvad, et 50g piisab ?

No, see oleks juba parem minuarust.

Ma arvan et 100 g liiga palju naq seda pulbrit ära juua, pole kuulnud ka et keegi 100 g korraga joox, aga vb isegi on.. ei oska öelda. Ise 100g koguseid ei võtaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas massitsükkel ongi minu teada u.3 nädalat. Siis 2nädalat saaks sellega, aitaks midagi kindlasti. :)

Ma arvan et massitsykkel võix kesta paar kuud B).. 3 nädalaga eriti palju ei saavuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et 100 g liiga palju naq seda pulbrit ära juua, pole kuulnud ka et keegi 100 g korraga joox, aga vb isegi on.. ei oska öelda. Ise 100g koguseid ei võtaks.

Ise kasutasin kaks pakki ära ja alati võtsin 100g, väga hea kvaliteediga, mõnus maitse, seguneb suurepäraselt ja kasu on ka kindlasti kui ülejäänud toitumine paigas! 100g pole üldse palju selle toidulisandi kohta, arvan, et kui ma oleks 50g võtnud oleks kehale vaialikke aineid peale trenni puudu jäänd, see ei ole see koht kus kokku hoida! B) Kunagi kui proovisin GainFasti vot siis selle 100g oli väga palju, tihke aine vms, sheiki jõin nagu jogurtit, väga paksu jogurtit! :)

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise kasutasin kaks pakki ära ja alati võtsin 100g, väga hea kvaliteediga, mõnus maitse, seguneb suurepäraselt ja kasu on ka kindlasti kui ülejäänud toitumine paigas! 100g pole üldse palju selle toidulisandi kohta, arvan, et kui ma oleks 50g võtnud oleks kehale vaialikke aineid peale trenni puudu jäänd, see ei ole see koht kus kokku hoida! B) Kunagi kui proovisin GainFasti vot siis selle 100g oli väga palju, tihke aine vms, sheiki jõin nagu jogurtit, väga paksu jogurtit! :)

No eks tuleb välja, et siis 100g ikka panna :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×