Jump to content
-guz-

Abi. kas see on õige??

Recommended Posts

tere ma olen uus siin foorumis ja olen 15 aastane ning teen jõudu ja tahaks teada kas see on minu jaoks õige toitumis kava.

hommik-:07-00 3munavalged ja kellokseid koos klaas piimaga

Lõuna- :12.30 koolilõuna

enne trenni(jõusaali) kaks kohukest

pärasttrenni kaks kohukest ja kohupiima

õhtul 19:00 kanafilee , rasvata kodujuust, idu salat ja roheline salat ning klaas piima

ootaks vastuseid. tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere ma olen uus siin foorumis ja olen 15 aastane ning teen jõudu ja tahaks teada kas see on minu jaoks õige toitumis kava.

hommik-:07-00 3munavalged ja kellokseid koos klaas piimaga

Lõuna- :12.30 koolilõuna

enne trenni(jõusaali) kaks kohukest

pärasttrenni kaks kohukest ja kohupiima

õhtul 19:00 kanafilee , rasvata kodujuust, idu salat ja roheline salat ning klaas piima

ootaks vastuseid. tänan.

kohukesed võiksid menüüst välja jääda ja rasvatu kodujuust võiks asenduda 4% kodujuustuga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere ma olen uus siin foorumis ja olen 15 aastane ning teen jõudu ja tahaks teada kas see on minu jaoks õige toitumis kava.

hommik-:07-00 3munavalged ja kellokseid koos klaas piimaga

Lõuna- :12.30 koolilõuna

enne trenni(jõusaali) kaks kohukest

pärasttrenni kaks kohukest ja kohupiima

õhtul 19:00 kanafilee , rasvata kodujuust, idu salat ja roheline salat ning klaas piima

ootaks vastuseid. tänan.

Rasvadest oli siin juba juttue - ega sa rasvasid ometi teadlikult oma menüüst pole välja rookinud?!

Äkki telliksid toidukava hoopis asjatundja käest - jääks hiljem nii mõnigi probleem olemata!

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mix kohukeste vastu ? :)

Kohukesed sisaldavad palju rasva ja suhkrut. Üks kohuke sisaldab umbes 1,5 teelusikatäit

rasva ja 3 teelusikatäit suhkrut. Mõned kohukesed sisaldavad ka hüdrogeenitud taimerasvu.

Taimse rasva hüdrogeenimisel tekkinud trans-rasvhapped aga võivad olla isegi kahjulikumad

kui küllastunud rasvhapped. Seetõttu peaks kohukesi sööma võimalikult harva. Paar tükki

kuus ikka tohib, kui muidu toitutakse tervislikult. Kindlasti aga lugeda pakendit, et kohuke ei

sisaldaks taimseid rasvu (va glasuuri koostises). Kohukese asemel söö parem tavalist

kohupiima ja jogurtit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohukesed sisaldavad palju rasva ja suhkrut. Üks kohuke sisaldab umbes 1,5 teelusikatäit

rasva ja 3 teelusikatäit suhkrut. Mõned kohukesed sisaldavad ka hüdrogeenitud taimerasvu.

Taimse rasva hüdrogeenimisel tekkinud trans-rasvhapped aga võivad olla isegi kahjulikumad

kui küllastunud rasvhapped. Seetõttu peaks kohukesi sööma võimalikult harva. Paar tükki

kuus ikka tohib, kui muidu toitutakse tervislikult. Kindlasti aga lugeda pakendit, et kohuke ei

sisaldaks taimseid rasvu (va glasuuri koostises). Kohukese asemel söö parem tavalist

kohupiima ja jogurtit.

selge :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere ma olen uus siin foorumis ja olen 15 aastane ning teen jõudu ja tahaks teada kas see on minu jaoks õige toitumis kava.

hommik-:07-00 3munavalged ja kellokseid koos klaas piimaga

Lõuna- :12.30 koolilõuna

enne trenni(jõusaali) kaks kohukest

pärasttrenni kaks kohukest ja kohupiima

õhtul 19:00 kanafilee , rasvata kodujuust, idu salat ja roheline salat ning klaas piima

ootaks vastuseid. tänan.

Kus on puuviljad, kala, pähklid, juust, leib jne. Loodan, et see koolilõuna ei piirdu ainult supiga, vaid sisaldab praadi. Lisaks milleks rasvata toidud ja milleks viimane toidukord kell 19.00 (1 peaks veel olema hiljem). Ühesõnaga midagi head siin küll ei ole hetkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja oli normaalne trenni teha ?

Energia puudust igatahes ei tulnud :)

Ma ei mäleta kes , aga keegi soovitas kilo jogurtit 1h enne trenni alla ajada :) Võid sellist varianti ka siis proovida :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tavaliselt ma eriti ei kannata 1 tund enne trenni midagi süüa...mitte et energia puudus olex..aga lihtaslt raske on teha ;)

aga ex ma vaatan kuidas selle jogurdiga siis on :)

Sul võib jah sellega raskusi olla kuna sul kaal päris väike :) Aga noh, kes suurelt sööb see suureks saab :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×