Jump to content
ants16

Jooksmine

Recommended Posts

Mõtlesin et jookseks 3x nädalas 30min, sest soov vabaneda väikesest pekikihist kõhulihastel.

Kui tõhus see oleks, ning kui kiiresti jõuaks soovitud tulemuseni kui toitumine paigas on?

Või oleks mõtekam joosta 2x1tund? Pulss peab vist maksimaalselt madal olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jooks on parim pekipõletaja, vähemalt minu puhul. Alustuseks on 3 * 30 min piisav, ma arvan, kuid edaspidi võiksid pikemalt joosta, pealegi harjub Su keha igasuguse trenniga, kui Sa seda lõputult ühtemoodi jätkad.

Kui kiiresti Sa tulemusteni jõuad sõltub palju Su söömisest ning päris nii ikka ka ei ole, et trenni ajal peab pulss maksimaalselt madal olema :huh:

Head jooksmist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga proovi kombineerida intensiivsemaid jookse ka sinna vahele, mulle meeldib nõmme metsas mööda neid treppe ja mägesid üles joosta, see on tõsiselt intensiivne ja efektiivne rasvapõletus ja siis teine päev jälle näiteks võta rahulikumalt ja sörgi niisama.See on ekslik arvata, et ainult pikka maad, madalal pulsil joostes põletad rasva, vastupidist on juba tuhandeid kordi tõestatud, küsi nüüd endalt kas sa tahad välja näha nagu kondine maratonijooksja või lihaseline sprinter.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omast kogemusest tunnen, et peale 30min läheb keha soojaks ja higi tuleb intensiivsemalt välja ehk siis hakkab rasv paremini põlema, jooksu eriti ei tee, aga ratast sõidan umbes 90min. Ja minu teada 30min pärast on alles glükogeeni varud otsas ja siis võetakse ette rasv vms. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise jooksen ka tund aega, aga alustasin 30 min-ga, sest siis ma lihtsalt ei jaksanud rohkem, samas ei saa öelda, et see 30 min poleks rasva põletanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks ta palju on?

Ei hakka õiendama aga kirjutasin seda mida lugesin ja oli tõesti kirjas , et 30 min on täesti piisav !

Ja ma arvan , et paljud kes alustavad ei jaksaks kohe nt 1h joosta ! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4aastat tagasi , kui ma veel suht paksuke olin siis käisin suvel iga päev jooksmas. 1 km jooksin iga päev ja kuu ajaga olin 2 kilo kergem :o siis ma veel toitumist ei jälginud ja trenni ei teinud :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hehe. 2 kilo võib 2 päevaga ka kaotada.

Võib , aga ikkagi siis ma ju sõin absoluutselt kõike ja nii palju kui tahtsin :o ma tahtsin seda sellega öelda , et kui keha ikkagi liigub siis kaaluprobleeme tekkida ei tohiks :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei hakka õiendama aga kirjutasin seda mida lugesin ja oli tõesti kirjas , et 30 min on täesti piisav !

Ja ma arvan , et paljud kes alustavad ei jaksaks kohe nt 1h joosta ! :o

Millest ma siis rääkisin? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×