Jump to content
lauri199

Tere, suurem mure.

Recommended Posts

Et siis, ise olen 16a. (just sain) Aga tõstan suht vähe, nagu 45 kg. (see läheb kaks korda üles) Tahaks tõsta vähemalt 75 üles lõpuks, käin põhimõtteliselt jõusaalis, aga mul pole korraliku kava. Mul vend on 14a. ning väga ränk tegelane, tõstab 80 kg. üles ja kaalub nati üle 50 kg. Eesti meister, kuid siis minu mure, kas keegi saab mulle anda korralikku treeningkava, et ma tõstaks 75 kg. Põhimõtteliselt tahaks suuremat biitsetsit, triitsetit ning rinnalihast, muidu jala- ja kõhulihased on normaalsed, ise mängin jalgpalli. Kas keegi saaks mulle korraliku treeningkava teha? :o Tänud!!! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahad sa siis kulturismile või jõutõstmisele orienteeritud kava või sellist, mis toetaks su jalgpallitreeninguid? Sellest sõltub ka toitumine. Jõutõstja saab endale paljugi lubada võrreldes kulturistiga.

Mismoodi praegu sööd ja kuidas päev välja näeb (äratus, söögiajad, kool, puhkus, trenn, uni jne)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis, ise olen 16a. (just sain) Aga tõstan suht vähe, nagu 45 kg. (see läheb kaks korda üles) Tahaks tõsta vähemalt 75 üles lõpuks, käin põhimõtteliselt jõusaalis, aga mul pole korraliku kava. Mul vend on 14a. ning väga ränk tegelane, tõstab 80 kg. üles ja kaalub nati üle 50 kg. Eesti meister, kuid siis minu mure, kas keegi saab mulle anda korralikku treeningkava, et ma tõstaks 75 kg. Põhimõtteliselt tahaks suuremat biitsetsit, triitsetit ning rinnalihast, muidu jala- ja kõhulihased on normaalsed, ise mängin jalgpalli. Kas keegi saaks mulle korraliku treeningkava teha? :D Tänud!!! :huh:

Tööriistade all on väga mitmeid kavasid ju :o Ja kui tahad spetsiaalset siis pleki raha ja telli treeneri käest :P Ja ainult biitsepsit , triicepsit ja rinda ei saa ka treenida , keha läheb vildakaks .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis, ise olen 16a. (just sain) Aga tõstan suht vähe, nagu 45 kg. (see läheb kaks korda üles) Tahaks tõsta vähemalt 75 üles lõpuks, käin põhimõtteliselt jõusaalis, aga mul pole korraliku kava. Mul vend on 14a. ning väga ränk tegelane, tõstab 80 kg. üles ja kaalub nati üle 50 kg. Eesti meister, kuid siis minu mure, kas keegi saab mulle anda korralikku treeningkava, et ma tõstaks 75 kg. Põhimõtteliselt tahaks suuremat biitsetsit, triitsetit ning rinnalihast, muidu jala- ja kõhulihased on normaalsed, ise mängin jalgpalli. Kas keegi saaks mulle korraliku treeningkava teha? :D Tänud!!! :o

Äööööööö, miks sa siis oma venna käest nõu küsi kui ta sellega tegeleb :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb, mis eesmärgid on. Paika ei osanud enne minagi oma trenne ja toitumist panna, kuigi olin ikka mitu head aastat juba tegelenud. Paigas on trenn, toitumine ja muud asjad olnud viimase aasta, kus mul on kindel treener, kes minuga 101% 24 h ja 7 päeva nädalas tegeleb. Tulemusi on ja asi on seda väärt.

Loomulikult kulub nii raha kui energiat seadmaks oma elu nii, et trennid mõjuks. Aga kui palju just- seda dikteerivad siiski jälle enesele seatud eesmärgid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mis siis edasi saab kui 75kg rinnalt lükkad??? Kui sa läheks jõusaali ainult selle eesmärgiga, et kellegi ees hoobleda, siis mina soovitan parem mitte minna. Selleks et midagi saavutada pead treenima süstemaatiliselt kuid-aastaid, see ei ole Super-Mario mäng :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mis siis edasi saab kui 75kg rinnalt lükkad??? Kui sa läheks jõusaali ainult selle eesmärgiga, et kellegi ees hoobleda, siis mina soovitan parem mitte minna. Selleks et midagi saavutada pead treenima süstemaatiliselt kuid-aastaid, see ei ole Super-Mario mäng :o

Aga äkki on tal see alles esimene eesmärk :huh: Kuigi jah , sa võiksid täpsustada , mis edasi saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edasi saab see, et ma lähen raskele füüsilisele tööle, mul vanem vend tõstab juba üle 100 kg. Keskkoolis tõstis 60kg, samas peale sõjaväga pani ta 90kg üles. Aga meil on suht ränk klass, mõnele on loodusega see jõud kaasa antud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutõstja saab endale paljugi lubada võrreldes kulturistiga.

no kle nii noorel lapsel dieeti küll vaja pole. ega ta võistlusteks valmistu kulturismis et peab rasvasid ja süsivesikuid piirama kui ta just paks laps pole. lihtsalt peab olema toitumine jah õigem ja rohkem valku, vitamiine...

kulturist peab aastaid massi kasvatama enne kui dieeti peab seega nende aastate jooksul ei jää miskit endale lubamata mida saab lubada jõutõstja, ammugi mitte lapsel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur mure jääb siiski arusaamatuks... mis see venna surumine siia puutub??? Ma võin 100X10 ka teha, aga see sinu suutlikkust nagu ei tõsta... Plära asemel mine saali ja murra rauda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma pole kunagi mingi toitumiskava järgi söönud. täitsa suvaliselt. mingil eluprioodil toitusin põhimõtteliselt ainult võileivast ja muust sellisest jamast. aga käisin ikka jõusaalis ja surusin ka rinnalt yle 100 kilo (kaal oli siis vast 65-67kg). nii et see toitumiskava pole kyll surumise seisukohast eriti tähtis asi. eriti sinul. see ikka rohkem kulturistidele vast, kellel võistlustel iga lihaskiud peab näha olema. see muidugi minu arvamus :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma nooremale vennale alla jääda võib ikka suht mark olla, aga lohuta ennast sellega, et vennad on geneetiliselt väga sarnased ja kui su vennal on head eeldused sellel alal, on ka sinul, oska ainult need eeldused ära kasutada.Tõsta suuri raskusi väheste kordustega ja pikad pausid vahepeal.Jõud ei olene su lihasmassist, niiet mingit toitumiskava sul pole vaja, eeldades, et sa ikka saad kõik vajaliku kätte.Aga hea treeningkava võiksid mõnelt tõstjalt ikka hankida ja muidugi treeneri abiga tehnika paika panna.Rinnalt surumise tehnika tõstjatel ja kulturistidel on ikka väga erinev, niiet tee treenerile selgeks kumba sa tahad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oma nooremale vennale alla jääda võib ikka suht mark olla, aga lohuta ennast sellega, et vennad on geneetiliselt väga sarnased ja kui su vennal on head eeldused sellel alal, on ka sinul, oska ainult need eeldused ära kasutada.Tõsta suuri raskusi väheste kordustega ja pikad pausid vahepeal.Jõud ei olene su lihasmassist, niiet mingit toitumiskava sul pole vaja, eeldades, et sa ikka saad kõik vajaliku kätte.Aga hea treeningkava võiksid mõnelt tõstjalt ikka hankida ja muidugi treeneri abiga tehnika paika panna.Rinnalt surumise tehnika tõstjatel ja kulturistidel on ikka väga erinev, niiet tee treenerile selgeks kumba sa tahad.

Meil pole siin treenerit hetkel olemas, kuigi jõusaal on täiesti uus, nimelt ehitati meile terve suur võimlakompleks uus :rolleyes:

Ise muidugi tahan rinnalt surumist treenida :) Hetkel tõstan juba 50 kg. Tahaks varsti ka 55 üles tõsta, oskab keegi aidata, kuidas saada head treeningut, mida nimelt peab treenima ja kui kaua, nagu aru saate, siis olen alles algaja B) Proovige palun kuidagi vastata :D Endal võimalus 5 korda nädalas jõusaalis käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma pole kunagi mingi toitumiskava järgi söönud. täitsa suvaliselt. mingil eluprioodil toitusin põhimõtteliselt ainult võileivast ja muust sellisest jamast. aga käisin ikka jõusaalis ja surusin ka rinnalt yle 100 kilo (kaal oli siis vast 65-67kg). nii et see toitumiskava pole kyll surumise seisukohast eriti tähtis asi. eriti sinul. see ikka rohkem kulturistidele vast, kellel võistlustel iga lihaskiud peab näha olema. see muidugi minu arvamus :D

Kuda kuda, mis jutt see nüüd on , et pole vajalik :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil pole siin treenerit hetkel olemas, kuigi jõusaal on täiesti uus, nimelt ehitati meile terve suur võimlakompleks uus :D

Ise muidugi tahan rinnalt surumist treenida :) Hetkel tõstan juba 50 kg. Tahaks varsti ka 55 üles tõsta, oskab keegi aidata, kuidas saada head treeningut, mida nimelt peab treenima ja kui kaua, nagu aru saate, siis olen alles algaja :) Proovige palun kuidagi vastata B) Endal võimalus 5 korda nädalas jõusaalis käia.

Üleval on ju kavad olemas :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuda kuda, mis jutt see nüüd on , et pole vajalik :rolleyes:

no kamoon. ammu need toitumiskavad meil moodi läksid ? kes siin foorumis juba mitmeid aastaid olnud need teavad kyll, et varem ei räägitud siin pooltki nii palju toitumisest st toitumiskavadest. (kyll aga toidulisanditest). need toitumiskavad alles viimase aja mood. varem ajasid kõik kahe suu poolega suvalist toitu sisse ja olid ikka sama tugevad (kui mitte tugevamad)

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kamoon. ammu need toitumiskavad meil moodi läksid ? kes siin foorumis juba mitmeid aastaid olnud need teavad kyll, et varem ei räägitud siin pooltki nii palju toitumisest st toitumiskavadest. (kyll aga toidulisanditest). need toitumiskavad alles viimase aja mood. varem ajasid kõik kahe suu poolega suvalist toitu sisse ja olid ikka sama tugevad (kui mitte tugevamad)

Mis sa tahad öelda, et kõik tõstjad lahmivad suva we. vaevalt. Kava või nimeta seda kuda tahad, ei peagi neil olema paberil, kuid nad teavd, mida ja kui palju nad peavad sööma. Neid mehi, kes võivad treenida ja süüa kuda jumal juhatab ja veel kasvatada selle juures lihast ja jõudu on maailmas vast 10 %. :rolleyes:

Mingi 100 kg võid sa tõesti mingi suva toiduga suruda, aga kui tahad juba 150 või rohkem suruda, siis pead juba teadma, mida ja kui palju endale sisse tuleb ajada.

Muudetud kasutaja mullaonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need, kes oma massi pärast ei muretse (pigem soovivad just võimalikult suureks end süüa ja treenida), ei pea tõepoolest mingeid gramme arvutama. Tunde järgi ikka söövad, peaasi, et sööki PIISAVALT oleks. Jõutõstjad, kes tahavad võistelda konkreetses kaaluklassis, sellist luksust endale lubada ei saa. Küll aga saavad seda endale lubada rammumehed, sest kõik võistlused on absoluutses kaaluklassis. See grammide arvutamine on siiski pigem kulturistide rida.

Ma saan aru, et toitumiskava all te mõtlete ikka seda, et kuskil paberil(või siis teatakse lihtsalt peast) on kirjas, mida ja kui palju peab mingil kellaajal sööma. Selliste asjadega peale kulturistide (fitnessistide jms) eriti keegi ei tegele minu teada. Loomulikult peab iga sportlane jälgima, mida ta sööb, kuid see jälgimine on nii paranoiline vist ainult kulturistidel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×