Jump to content
Existence

Nõgesed

Recommended Posts

Vaatasin siis seda Mr.Mesi treeningut ja jäi silma see nõgese söömine.Kuulsin et seal pidi palju vitamiine olema ,aga kuidas seda tarbida ? Kuskil leotada enne ?

Muidu humoorikas video oli küll <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teed näpud märjaks ja siis mudid lehe kaupa, siis ei torgi, maitseb nagu kurk <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lapsepõlvest mäletan, et ema tegi päris tihti nõgesesuppi. Päris hea oli, sisaldas endas, tangu, kartulit, nõgest, muna... selline rassolnikulaadne supp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lapsepõlvest mäletan, et ema tegi päris tihti nõgesesuppi. Päris hea oli, sisaldas endas, tangu, kartulit, nõgest, muna... selline rassolnikulaadne supp.

Jep mu vanaema teeb seda vahest :angry: Nõgest saab rabarberi lehtedega ka suht edukalt asendada <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Läksin täna metsa nõgeseid otsima. Leidsin mõned ilusad rohelised lehed. Tegin näpud märjaks ja mudisin neid natuke, siis sõin. Natuke kõrvetas, aga pole hullu <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kuulnud, et nõgesed paksendavad verd ja seda pole eriti soovitav tihti ja palju süüa... Kui palju seal tõtt on ning palju/tihti peaks seda siis sööma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma proovisin hulk aastaid tagasi nõgesevanni. Korjasin kilekotitäie nõgeseid ja panin vanni sooja vette. Ei oska mõju kommenteerida, vähemalt vahet ise ei tundnud.

Muuseas, korraldatakse ju isegi nõgese söömise võistlusi. Tundub pealtnäha päris karm olevat, aga kes tahab, saab ikka söödud. On ehk mõni foorumlane söönud kõrvenõgest ja oskab kommenteerida. Piimanõgest olen küll söönud ja pole väga vigagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
krt ajasite mulle ka pikema jalutuskäigu isu peale <_< peale trenni käin jalutan kuskil metsa ääres et nõgeseid nosida.

kuidas selline isu saab olemas olla, ma peale trenni ja pesemist riietudes unistan et saaks juba kähku autosse istuda ja puhata, süüa-magada. ei jõuax yldse kõndida.

millex te neid nõgeseid sööte? vitamiinid? ostke parem apteegist multivitamiine näiteks! need on suht odavad ja mugav igapäev võtta aastaringselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas selline isu saab olemas olla, ma peale trenni ja pesemist riietudes unistan et saaks juba kähku autosse istuda ja puhata, süüa-magada. ei jõuax yldse kõndida.

millex te neid nõgeseid sööte? vitamiinid? ostke parem apteegist multivitamiine näiteks! need on suht odavad ja mugav igapäev võtta aastaringselt.

peale trenni ma käin pesus, jalutan koju ja söön ning enamasti olen kuskil lebo poosis aga täna siis plaan võtta oma pleier ja teha väike jalutuskäik looduses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma proovisin hulk aastaid tagasi nõgesevanni. Korjasin kilekotitäie nõgeseid ja panin vanni sooja vette. Ei oska mõju kommenteerida, vähemalt vahet ise ei tundnud.

Muuseas, korraldatakse ju isegi nõgese söömise võistlusi. Tundub pealtnäha päris karm olevat, aga kes tahab, saab ikka söödud. On ehk mõni foorumlane söönud kõrvenõgest ja oskab kommenteerida. Piimanõgest olen küll söönud ja pole väga vigagi.

Olen söönud kõrvenõgest, kui natuke enne mudida teda, siis ei kõrveta.

Peab vist õhtul nõgeseid korjama minema, siis keegi ei näe. Muidu vaatavad, et mingi nukitsamees olen <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siinkohal tasub mainida, et on valminud ja kohekohe ilmumas mr Mesi uus video, millelt loodushuvilised treenijad leiavad veel hulganisti kasulikke nippe!

ma seda terve päeva oodand <_< see Jokeri ja Mr. Mesi tekst mis kirjas oli tegijate treeningu all on ikka üle kõige

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×