Jump to content
Toots25

Lähme koos....

Recommended Posts

tervitused.

Tahaks ka trenni teha ja julgelt maikat kanda aga näed ei julge <_<

paks ma pole,lihtsalt liiga(omaarust) sale ja jõukasse on vast nati imelik tunne minna kuna seal ikka megapõkkid koos,seega see plaan ongi katki jäänud.Ma 182 ja 70 kg u. ja vanust 25

Tahaks aga jooksma minna aga seda võiks juba kellegiga koos teha,tutavad raisk laisad ja ei viitsi.....seega üleskutse,lähme jooksma :P

SRY Olen Tartust, unustasin :(

Muudetud kasutaja Toots25 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervitused.

Tahaks ka trenni teha ja julgelt maikat kanda aga näed ei julge <_<

paks ma pole,lihtsalt liiga(omaarust) sale ja jõukasse on vast nati imelik tunne minna kuna seal ikka megapõkkid koos,seega see plaan ongi katki jäänud.Ma 182 ja 70 kg u. ja vanust 25

Tahaks aga jooksma minna aga seda võiks juba kellegiga koos teha,tutavad raisk laisad ja ei viitsi.....seega üleskutse,lähme jooksma :P

Plaan pole paha, ainult selgutsetuks jääb, kus kandis neid sportilike tulemusi Eestis tahetakse saavutada, profiilis ei ole midagi märgitud :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju, kui mina erinevaid saale külastanud olen, siis enamus harjutajaid on seal olnud siiski enam-vähem algajad. Neid "põkke" on saalis tavaliselt mõni üksik. Ja nad ei hakka kunagi su üle naerma vms. Ma arvan, et su kartused on alusetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On sul mingi treeningplaan ka? Me ei ole siiamaani veel kellestki ära öelnud, kui ta meiega koos treenida tahab:)

Aga tõesti... ära muretse selle pärast, millised TEISED jõusaalis on või mida nad teevad. Muretse selle pärast, mida sina teed ja selle pärast, et see oleks sinu jaoks kõige parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On sul mingi treeningplaan ka? Me ei ole siiamaani veel kellestki ära öelnud, kui ta meiega koos treenida tahab:)

Aga tõesti... ära muretse selle pärast, millised TEISED jõusaalis on või mida nad teevad. Muretse selle pärast, mida sina teed ja selle pärast, et see oleks sinu jaoks kõige parem.

<_< ei ole mul paraku mingeid plaane ega skeeme, kuid internet on nii võimas ja kirjandust toitumise,treeningu jne jne kohta kül ja veel,iseasi kui palju seda lugeda jõuab.Nii supper oleks kui oleks täiesti personaalne skeem ja kava,aga palun telli ja köhi klotsi jälle :P ja mitte vähe....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

(Esilagu) piisab täiesti kui võtad "Tööriistad"-> "Treeningkavad" alt "Algajate kava". Mõni kuu hiljem võtad "edasijõudnute kava jaotatuna kaheks" jne, selle järgi võib juba kauem treenida. Kui juba mõned kuud oled treeninud, siis oskad ka juba ise harjutusi valida erinevatele lihasgruppidele, ei pea näpuga siinsetes kavades järge ajama. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
(Esilagu) piisab täiesti kui võtad "Tööriistad"-> "Treeningkavad" alt "Algajate kava". Mõni kuu hiljem võtad "edasijõudnute kava jaotatuna kaheks" jne, selle järgi võib juba kauem treenida. Kui juba mõned kuud oled treeninud, siis oskad ka juba ise harjutusi valida erinevatele lihasgruppidele, ei pea näpuga siinsetes kavades järge ajama. :P

ja sealt ma ka juba vaatasin..... või ehitaks koju omale jõusaali? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No selge siis...tegu JAAN TOOTSIGA <_<:P:(

Jaan Toots on vist tsipa vanem kui 25 kui ma ei eksi :(.

Aga jõusaali koju ehitamine oleks ju hea küll, aga suhteliselt kulukas ettevõtmine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jaan Toots on vist tsipa vanem kui 25 kui ma ei eksi :P.

Aga jõusaali koju ehitamine oleks ju hea küll, aga suhteliselt kulukas ettevõtmine.

aga.... kui ostaks mingi universaalse pingi+kangi+raskused ja hantlid siis peaks ju hakkama saama, sest egas ma nüüd tippkulturistiks taha saada, pigem nati kabedamat väljanägemist :( ,head füüsist, jõudu ja eelkõige head tervist ja enesetunnet.

natuke käid jooksed siis sipled nati kangiga ja kui sööd ka korralikult siis peaks ju tulemus ikka tulema.....või ma eksin.. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
natuke seda, nati teist, veidike kolmandat......... nii ei saavuta küll mingit tulemust. Parem tee ühte asja ja korralikult, distsipliin on edu alus:)

ma ei mõtlegi natuke seda ja teist, ma mõtlen kõike korralikult teha.Kui trenasöri pole, sobib ju jooksmine soojenuseks ja pink koos vajalike asjadega sobib trenni tegemiseks.. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga siiski olex ju parem kui teexid ühele lihasgruppile igasuguseid erinevaid harjutusi ja kui sa endale mingi ühe pingi võtad siis kui palju sa saad neid erinevaid harjutusi teha ? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei mõtlegi natuke seda ja teist, ma mõtlen kõike korralikult teha.Kui trenasöri pole, sobib ju jooksmine soojenuseks ja pink koos vajalike asjadega sobib trenni tegemiseks.. <_<

Mõningaid asju on natuke kergem ja mugavam teha, kui saad valida sobivaima asja. Selleks peab aga valikut olema. Näiteks õla tagaosa on kummargil hantliga treenida mõne jaoksüsnaebamugav, kui aga oleks selel jaoks valikuks veel ristveomasin ja spetsiaalne õlatagaosa masin, siis üks neist võib sulel tunduda palju mugavam kui hantliga kummargil jännata. Kui tahe ja keskendumisvõiem on väga tugev, siis poel muidugi vahet mis viisil treenid, mis trenashööriga. Aga üldjuhul on ikka keerukas keskenduda, ja siis on hea jõusaali suurema atribuutika seast valida sobivaim viislihase treeninguks. See õla tagaosa oli lihtsalt üheks näiteks. Aga üldmõte, mida tahtsin öelda, on see, et treeningu võimaluste vahel on küll pealtnäha tühised detailsed erinevused, aga iga väikseimgi segavam faktor on piisavalt mõjus, et treening kasutuks teha. Jõusaalis on sul valikuvõimalusi rohkem kui kodus, ja seetõttu saad endast jõusaalis paremini maksimumi anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus kandis jooksed .Minul endal on sama probleem , et üksi ei viits joosta.ise jooksen tamme staadionil ja vahepeal ka emajõe ääres jäneserajal ja teen seal laululaval ka trepijooksu .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära karda minna jõusaali ja küsida just nendelt põkkidelt natuke abi, ma ei usu, et keegi su ära saadab. Kuna nali ei ole tavaliselt see, et keegi kõhna möku vms vaid kui teeb asju kuidagi enda moodi valesti ja kohmakalt jne. Keegi ei sündinud põkina, nii et sammud jõusaalipoole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas oleneb ka kes see põkk on kui ta teeb igapäev rinda ja biitsepsit siis ta soovib olla nagu Johnny Bravo ning ta ei oska sulle erilist nõu anda. Kui paistavad sellised targemad olevat ja heas vormis mine küsi kuidas mingit harjutust vms teha kui on vaja, samuti on julgestusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas oleneb ka kes see põkk on kui ta teeb igapäev rinda ja biitsepsit siis ta soovib olla nagu Johnny Bravo ning ta ei oska sulle erilist nõu anda. Kui paistavad sellised targemad olevat ja heas vormis mine küsi kuidas mingit harjutust vms teha kui on vaja, samuti on julgestusega.

No ma arvan, et kui see vend näeb välja nagu johnny Bravo siis ta ikka teab küll asjast midagi. Sest igapäev rinda ja biitsa tehes küll selliseks saaks nagu Bravo <_<Rock_JohnnyBravo.jpg

Muudetud kasutaja mullaonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vastame siis nii Rock_JohnnyBravo.jpg Hold the phone. Where the heck have I been? Apparently The Rock has been cast to play one of the funniest (IMHO) cartoon characters around. Johnny Bravo! This is pure perfection in casting. I seriously can't think of another person who would be better for this role. When it comes to sporting pure attitude, The Rock is they guy.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jõusaali minekut pole kyll vaja karta. Mul olid ka parameetrid päris tagasihoidlikud- kaal 60 kg ja pikkus 184. Ühesõnaga olin ikka päris "kont". Rinnalt surusin max 35 kg ja ega tegelt mul oli ka sama kartus algul et vaadatakse imelikult äkki. Aga polnud sellist suhtumist. Arvan ikka, et kui sinna just niisama juttu rääkima ei tulda, siis ei vaata keegi imelikult. Mina respekteerin igati neid kes tulevad saali ja tahavad areneda ja vormi parandada, olgu nad siis "kondikubud" või ülekaalulised. Ja no olgem ausad, jõusaal on ikka parim, kuna kasvatab meeletult enesekindlust. Nii, et mine aga julgelt saali ja aja oma asja. Edu sulle!

Muudetud kasutaja madis5555 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×