Jump to content
linkin

Rinnaümbermõõt?

Recommended Posts

Mis oleks normaalne rinnaümbermõõt arvestades seda, et käin ka jõusaalis?

Olen 16(varsti 17), pikkus 180cm, kaal hetkel 79kg, rinnaümbermõõt 107. Nüüd oli küllaltki pikk paus jõusaalist, sellest ka kaalulangus. Mai kuus oli kaal 83kg ja rinnaümbermõõt oli ka pisut suurem? Muidu ise tahaks rinnaümbermõõtu veelgi suurendada. Lugesin siit teisi teemasid, et kasvueas peaks põhimõtteliselt pulloveriga saama rinnakorvi suurendada.

Ja muidu tahaks veel sellist asja teada, et kui kiiresti tuleb tagasi juba saavutatud tulemus. Kooli lõpus oli õlavarre ümbermõõt 38 lähedal. Nüüd peale mitmekuulist pausi on veidi üle 35. Tahaks uuesti 38+ saada õlavarre.

Ja muidu pulloveri kohta ka selline küsimus, et kas mu pea peaks pingi servast veidi üle olema. Voodi peal proovisin pulloverit, oli kõik ok. Aga jõusaalis pingi peal suurema raskusega(no u. 30kg) on õlgadel jube valus, sest raskus surub neid vastu pinki.

Muudetud kasutaja linkin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja muidu pulloveri kohta ka selline küsimus, et kas mu pea peaks pingi servast veidi üle olema.

Täpselt niipalju, et pead saaks toetada.

Voodi peal proovisin pulloverit, oli kõik ok. Aga jõusaalis pingi peal suurema raskusega(no u. 30kg) on õlgadel jube valus, sest raskus surub neid vastu pinki.

Pulloverit tehakse kitsa haardega ja küünarvarred tuleks hoida võimalikult keha lähedal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt niipalju, et pead saaks toetada.

Pulloverit tehakse kitsa haardega ja küünarvarred tuleks hoida võimalikult keha lähedal.

Erinevaid variatsioone on ju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mina hakkasin tegelema tõsisemalt spordiga, siis kadus ka minu rinnaümbermõõt 2 kuu jooksul ludinal. Siis pabistasin, et oi, oi...polegi enam midagi. Nüüd aga on küll hea olla, selles mõttes, et on väiksem ja mugavam ning rinnahoidjat ka ei vaja, sest sport on teinud rinna niivõrd ilusaks.

107 on 16-aastase kohta palju ehk..ma muidugi ei tea su keha kuju ja ehitust, kuid jah..Minul oli enne 94cm, nüüd aga juba kümmekond cm vähem.

Eks Sa ise tea, mis sulle parim on, kuid minu soovitus, parem väiksem ja ilusam- see mis kehale ja inimesele ka sobib ja loomulikum on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mina hakkasin tegelema tõsisemalt spordiga, siis kadus ka minu rinnaümbermõõt 2 kuu jooksul ludinal. Siis pabistasin, et oi, oi...polegi enam midagi. Nüüd aga on küll hea olla, selles mõttes, et on väiksem ja mugavam ning rinnahoidjat ka ei vaja, sest sport on teinud rinna niivõrd ilusaks.

107 on 16-aastase kohta palju ehk..ma muidugi ei tea su keha kuju ja ehitust, kuid jah..Minul oli enne 94cm, nüüd aga juba kümmekond cm vähem.

Eks Sa ise tea, mis sulle parim on, kuid minu soovitus, parem väiksem ja ilusam- see mis kehale ja inimesele ka sobib ja loomulikum on.

Linkin on poiss ju <_<

Linkin, need endised näitajad peaks sul muidu suht kähku tagasi tulema :angry:

Muudetud kasutaja V8 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, poiss olen, oleks pidanud selle ära mainima. :P

Need mõõtude erinevused on tingitud keha rasva % kõikumisest pigem, kui sellest pikast pausist. Mis asi see normaalne rinnaümbermõõt veel on, kui sa käid jõusaalis, mingeid piire pole, inimesed on erinevad! Õlavarre saad tagasi suuremaks tõstes oma keha rasva%, lihas sul nii kiiresti paari kuuga sentimeetrites juurde ei kasva. Kui sa oled sama kasutaja, mis torufoorumis(xlinkinx, jõusaali teema), siis mu jutt vastab tõele. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×