Jump to content
Batmanmiki

MMA treenigud Tallinas

Recommended Posts

Tervist,

Oleks siis küsimus, et kus saaks harjutada MMA-dTallinnas.?

Ise tean Reval Sport Priit Mihkelsoni käe all, aga selle kuumaks on suht kirves ja treenigu ajad on ka väga hilised.

Et kas on veel kuskil mignit sprodiklubi vms , mis tegeleb MMA-ga.?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MMA'd teevad Eestis kaks klubi üks Tartus teine Tallinnas. Tallinnas siis Priidu käe all Revalis jah... kuumaks võrreldes keskmise võitlustrenniga on ikka üsna samasugune, treeninguajad on jah sellised nagu nad on 20-22.00.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kui Sa MMA-d tõeliselt teha tahad siis on selleks jah Tallinnas Priit ja Tartus Jorgen, muid arvestatavaid alternatiive Eestis ei ole ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, tahan küll MMaA-aga tõsisemalt tegeleda.

Mingisugune põhi on mul all ka, nimelt 10 aastat judo trenni.

Mu üks tuttavaga rääkis, et selles Reval Sport MMA-treenitakse väga vähesel määral maasmaadlust ,käeluke ja kägistamisi.

Just maasmaadlus on üks osa, miks aga taha nii väga MMA-sse minna. Käelukud ja kägistamised , mis on MMA-s, on paljud väga erinevad judo omadest

Lisaks ootaks trennilt veel väga kõve füüsilist pingutust. Loodan et seda see treening ka pakub ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütlen ausalt - kui sul on 10 aastat judot all võid kohe minna. Vähemalt maasvõitluse ja maadlustrennidesse. Saad sügisest parema stardi. Priit on hetkel USAs täiendamas end, aga tal on head käsilased seal. Kui Tartusse satud võid minu trennist ka läbi astuda.

Huvitav kust sa seda vähese maasmaadluse juttu kuulsid. Maasmaadlus on meie spetsialiteet ning algajate kursusest 50% on maasmaadlus.

Füüsilise pingutuse saavad inimesed vastavalt oma võimetele ja pingutusele:) Kui keegi soovib suurt koormust siis saab ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav kust sa seda vähese maasmaadluse juttu kuulsid. Maasmaadlus on meie spetsialiteet ning algajate kursusest 50% on maasmaadlus.

Ühe lolli inimese käest järelikult...

Aitäh vastamast kõigile:)

Ainult üks kõüsimus on veel, nimelt:

1) Milline näeb välja umbes Priidu trenn Revalis? Mõtlsin siis seda, et peale soendus, siis mida harjutatakse, kas kasutataks kaitsmeid, kas kindad on paksud poksi omad või õhukesed MMA omad, Kuidas treenitakse püstivõitlust täiesti algajale jne:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

las Vägivaldur vastab... ;) (ta meie poksitreener)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treenitakse maasvõitlust - subwrestling, bjj, mma (subwrestling löökidega).

Treenitakse püstivõitlust - püstimaadlus, poks, püstimaadlus+poks.

Poksimiseks kasutatakse ikka poksikindaid ja hambakaitsmeid. Enamus kannab ka kubemekaitset. Kellel on, need kasutavad väiksemaid kindaid ka mõnikord maas ja püsti. Natuke tuleb siis jõudu löögi tagant ära võtta võrreldes poksikindaga.

Algajatele õpetatakse kõike nagu tavaliselt - algusest. ;) Eks seda peab ise nägema. Kõik on sõbralik ja turvalisele treenimisele pannakse suurt rõhku - midagi karta ei ole vaja. Õppimine toimub, kui lihtsustatult seletada, põhimõttel: tehnika › isolatsioon › vastupanuharjutused › sparr

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan vastamast.

Olen sellest ikkagi väga huvitatud ja nüüd ka üsna kindel, et sügisest liitun Priidu klubiga Revalis.

See raha spordi jaoks pole piisavalt palju et seda mitte maksta.

Ma ikka ei suuda lõpetada:D, üks küsimus tekkis veel:

Kas keegi teab kui tihti nädalas need trennid on, mis päevadel ja kas kellaajad jäävad ka samaks ((juhul kui sügisest ajagraafikut ei muudeta) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis vanusest sinna MMA'sse võib minna?

vanus ega sugu pole määrav.. meil nooremaid ja vanemaid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mind hakkas ka se huvitama...Tahaks küsida milline on trenni riietus,kas peab olema kimono või tavalised spordirõivad

Pole ise käinud, aga plaanis hakata sügisest käima (Tartus). Esimesed 3 kuud pole kimanod vaja, tavalistes spordi tõivastes võid tulla. Peale baaskursust läheb aga vaja.

Parandage mind, kogenenumad, kui eksisin millegagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rääkisin täna jrx-iga, ta on hetkel veel Rootsis, peaks teisip Eestimaa pinnale laekuma.

elustreening tundub jah hetkel maas olevat.

trenniriietusest: soovitan varuda särke kuna neid ikka läheb, samuti aluspesu kulub kiirelt kui spets riietust just pole (rashguard ja "nailonist alukaid") lisaks lühikesed püksid mis pee peal nühkimist kannataks ja ega muud alguses vaja polegi. See milline matt Tartus on ma ei tea, seega ei tea kas on vaja küünarnuki ja põlvekaitsemeid.

Pärast baaskursust oleks mõistlik GI selga panna, kuigi mõned ei kannata (k.a mina) meeldib NO-GI rohkem.. vot..

kui midagi kiiret on siis pange kirja siia või saatke pm, vastasel juhul oodake teisipäev ära siis peaks jrx online olema.

ok ma trenni (täna poks) :D

MEE

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni kohta kirjutage mulle jorgen.matsi [ät] gmail.com

Elustreeningu leht on maas, sest teenusepakkujaga on midagi väga jamasti (Serverglobe - kes midagi tea sellest palun kirjutage!).

alr - vastasin.

Tallinna info - www.3dtreening.ee

Ehk saab selle nädala jooksul elustreeningu lehe kuskile uuesti üles... kui mitte siis järgmisel nädalal kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×