Jump to content
intsu007

Väike "mure"

Recommended Posts

Ma arvan et teil sellist probleemi pole, aga sellest ajast kui ma hakkasin jõusaalis käima, hakkas mu 12 aastane vennatütar igatsugust jama rääkima, et mida sa käid seal jõusaalis, need on alaarenenud inimesed kes seal käivad, iseenda eputajad (ma saatsin ta selle jutu peale peesse) ükskord oli külas siis ma tegin kodus trenni, õlalihastele hantlite surumist üles, siis ta nägi, kuidas lihased ja veresooned punnis olid, jälle ütles et see on rõve, kas sa oma veresoonte pärast ei karda, et need lähevad lõhki, ise enda veresooni kardab B) , mulle meeldib kui punnis on. Kodus seinapeal on mul fitnessi kalender kus Ott ja Natalia Kiivikas peal on, siis ta jälle ütles et see on haige rõve pilt, et võta see maha, tulid tal sõbrannad külla, siis läks asi veel hullemaks ;) mul oli valgupulbri kott kapis siis näitas seal neile et näe nad söövad sellist p*ska sisse, ise talle üldse ei meeldi valgulised toidud, aga koguaeg tahab et ma talle seda valgujooki teen, pole teinud ja ei tee ka.

Rääkigu palju tahes, mina alla ei anna, seda "naljajuttu" on veel aga praegu ei tule meelde, ärge arvake et minu perekond selline on, vanematele, onule, vendadele jälle meeldib et ma trennis käin, ütlesid et käiksid ise ka aga pole aega.

nu temal ka voib midagi rövedat olla,kasvoi suhtumine oma onu-sse. mingi austus ikka voiks olla,mitte alandada. kas vend ka ükskoikne sinu suhtes? minu emal isal ja vanaema ka minu venna suhtes eelarvamus jumala-sse uskumisel. ja mul selle suhtes piinlik . et paljudes perekondades mingi kiiks ikka juures voib olla :D aga probleemile ju lahendus olemas ja ei peagi siin ju seda foorumis jagama,tegu perkondliku asjaga ju,vai kuidas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jutud juttudeks.

Enamus inimesi püüdlevad metsiku visadusega normaalsuse poole, ja kui neid nähtakse kellegi ebanormaalsega siis kardedakse, et muututakse ka ise ebanormaalseteks.

Lihastes mees on tänapäeval ebanormaalne. Seda ajastul, kus mehed end meigivad, kannavad riideid mida reklaamiti viimases cosmopolitanis ning käiakse ringi kõhnemana kui Paris Hilton.

Õige mees on see, kes on tugev, teeb pidevalt trenni, keda ei huvita viimased moetrendid ega ei lase endale juuksuris soenguid teha... Õiged mehed on sellised:

http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=real_men

Väike väljavõte:

"When did it become acceptable in this country for a man to go from being a rugged, plaid-wearing, beef jerky eating badass to a well-groomed, "metrosexual" girly-boy like Ben Affleck? Affleck recently agreed to be a spokesman for L'Oreal, with L'Oreal quoted as saying "Ben embodies a new generation of men who show their strength in their personality but are not afraid to care for their appearance." Afraid of taking care of their appearances? It's not that we're afraid you assholes, it's that we don't menstruate. What next? Men getting hormone injections so they can breast feed?

"Ben embodies a new generation of men who show their strength in their personality but are not afraid to breast feed their children."

Is it okay that I don't have a sense of style? Is it okay for me to scratch myself? I'm hairy. I like wearing plaid and I don't want to be told how to dress by some dude with a "queer eye." Is that okay with you sissies, or would you like me to package my balls and neatly carry them in a purse? For crying out loud. You're turning us into a nation of pussies. "

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näib, et järelkasv on üsna väärastunud arusaamadega sellest milline on ilus mees või inimene üldse. ;) OK, mina olen värdias ja Kiivikas ja Vendv on värdiad aga no kuulge, kõht, sangad ja olematud lihased on ilusad!!!!!! Tuleb see aga sellest, et juba põhikoolis ei suhtuta enam kehalisse kasvatusse nii nagu varem. Õpetajad võtavad samuti asja üsna lõdvalt. Meil on Elvas jõusaal gümnaasiumiga ühes majas. Kooli ajal KÄIVAD õpilased hommikuti tihti jõusaalis. Seda juttu mida õpetaja neile seal ajab on vahel üsna kurb kuulata. Mis teha, usun, et igalpool see nii ei ole. Siis kui mina 18 aastat tagasi hakkasin koos paari sõbraga Elvas jõusaali ehitama oli neid mulisejaid ja näpuga meelekohta koputajaid üsna palju. Nende aastate jooksul on küll asi natuke muutunud kuna mõned mehed on sellel alal (ka rammumeeste alal) natuke midagi saavutanud, nii Eestis kui ka välismaal, kuid musklid ja kehaehitamine jääb ikka veel pikaks ajaks Eestimaal alaks mis eriti paljudele peale ei lähe. Põhjusi on muidugi palju. Aga pole hullu, meie kes me seda ala armastame teame, et veresooned treenides lõhki ikka ei lähe ja proteiin meid ära ei mürgita. B) Inimesed kes nii arvavad aga on vähemalt selles valdkonnas täiesti võhikud ja las nad siis olla. Enamsati ei saa nad väga paljudes maailma asjades aru.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah ütleks selle peale, et pubekate ning pisikeste (vanus) juttu ei tasu ka südamesse võtta - kuna nende arvamus võib hetkega muutuda. Tuleb teha seda, mis endale meeldib, mitte teiste meele järgi elada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vatsti mõne aasta pärast tuleb väikevand sinu juurde ja küsib : "Kule laena kangi" ja "Mis sul seal kapis oli, see pulber noh, äkki saaks ka natuke."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise 18 aastane, peaksid teadma küll kuidas sellistel suu kinni panna. Ime et üldse nii väikese lapse sõnade peale reageerid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tglt peakski täpsustama;jutt käib eesti naistest.

On selge,miks eesti naisele ei meeldi lihaselised mehed - on ju selgemast selgem,et taolisel isendil ei ole aega kasvatada eesti naise jaoks tähtsamait lihast,rahakotti, B)

Ega's Primus Noctum olnud eesti naisele mingi ebameeldiv kohustus,selle abil võis hoopis oma sotsiaalset staatust tõsta ja ainuke ebameeldivus kogu asja juures oli see,kui Härra tähelepanu EI osutanud.Vat see oli tragöödia!

Kokkuvõtteks:kuna rasvane(ja/või) lihasteta isane seostub eesti naise jaoks juba ajalooliselt Rikka Isanda ja Härraga,lihaselised mehed talle ei meeldigi.

Seega,tuleb leida endale naine rahva hulgast,kele jaoks pekine=rikas ei ole aksioom, ;)

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega's Primus Noctum olnud eesti naisele mingi ebameeldiv kohustus,selle abil võis hoopis oma sotsiaalset staatust tõsta ja ainuke ebameeldivus kogu asja juures oli see,kui Härra tähelepanu EI osutanud.Vat see oli tragöödia!

See Primus Noctum olevat suures osas väljamõeldis, soovmõtlemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;):D kui see väike 12 aastane tüdruk saab ükskord 20 aastaseks ,siis ei jõua ta su lihaseid ja muid asju ära imetledagi ,kui sa ikka trenni korralikult edasi teed. Ma arvan et tema arvamus muutub aastatega B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma loodan, et sa ikka said aru, et see leht on nali:)?

Kelleks sa mind pead ;)

Maddoxi tegemistest olen lugenud juba aastaid. See mees on geenius.

Samas, ega see leht ei ole nali, nalja otseses mõttes. Targad on need, kes suudavad tema juttudest välja lugeda tõe. Näiteks see artikkel millele lingi tõin on pooleldi tõsti, pooleldi väljamõeldud nali.

Tõsi on see osa kus ta arutleb tänapäeva meeste nn. naiselikkuse üle. Niiet, siia teemasse kärab hästi B)

Kui rohkem inimesi loeksid ja süveneksid sellistesse lehtedesse nagu Maddox'i ja Tucker Max'i lehed, siis tõuseks inimkonna IQ kindlasti paar punkti. Need mehed võitlevad idiootsusega kuidas suudavad, aga millegi pärast on maailm ikka lambaid täis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ma mõtlesin, et miks sel aastal naistel peale vaps lähe. Aga vot kus koer on maetud. Olen jälle trendist maha jäänud B)

Ega siin aitab anlt üks rohi:

kui kodanikud Kiivikas,Kalmus,Vähi ... etc ... etc ...

kiiremas korras miljonärideks saaks.Seejärel väike reklaamikampaania Just&Kroonikas ja ... trend ongi muutunud.

Aga seniks on eesti naise loogika umbes järgmine:"Treenib iga päev ... aga millal ta siis MULLE RAHA TEENIB!?!??!??!?

Krdi VÄRDJAS rsk!!!!!!"

Lisame siia veel eesti naise ajaloolise mälu,et lihaseline oli talumats ja lihasteta oli härra - ja ongi tulemus käes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise 18 aastane, peaksid teadma küll kuidas sellistel suu kinni panna. Ime et üldse nii väikese lapse sõnade peale reageerid.

Ta kaebab emmele ära ja siis saan mina sõimata B)

Muudetud kasutaja intsu007 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugedes seda teemat sain alles aru,kui õnnelik ma tegelikult olen.Minu tutvusringkonnas on tugev keha ja suur füüsiline jõud vägagi respect ;) ,ka vanemad ning sugulased kiidavad,et tubli poiss,oled viimasel ajal palju tugevamaks muutunud,tee edasi.....Ka erinevatesse nn. leebetesse toidulisanditesse suhtutakse hästi,antakse koguni raha nende ostmiseks.Tegelikult võib öelda,et isegi mõningane surve on peal,aga ongi hea,aitab eesmärke saavutada.

Aga kui rääkida nüüd nn."tänapäeva tõelistest meestest" B) ,siis jah,kahjuks enamus neist sarnanevad varstitoimuva paraadi osavõtjatega.Tõeliselt mehelikku meest(tugevat,lihaselist,tugeva iseloomuga ),aga peetakse koledaks ja tihti ka debiilseks takkajärgi.Kui naistele ei meeldi enam tõelised mehed,siis on paratamatu,et üldine genoom halveneb,mitte ainult tulevikus sündivatel poistel,vaid ma olen tähele pannud,et mehelikel meestel on ka tütred valdavalt ilusamad ja tervemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugedes seda teemat sain alles aru,kui õnnelik ma tegelikult olen.Minu tutvusringkonnas on tugev keha ja suur füüsiline jõud vägagi respect ;) ,ka vanemad ning sugulased kiidavad,et tubli poiss,oled viimasel ajal palju tugevamaks muutunud,tee edasi.....Ka erinevatesse nn. leebetesse toidulisanditesse suhtutakse hästi,antakse koguni raha nende ostmiseks.Tegelikult võib öelda,et isegi mõningane surve on peal,aga ongi hea,aitab eesmärke saavutada.

Aga kui rääkida nüüd nn."tänapäeva tõelistest meestest" B) ,siis jah,kahjuks enamus neist sarnanevad varstitoimuva paraadi osavõtjatega.Tõeliselt mehelikku meest(tugevat,lihaselist,tugeva iseloomuga ),aga peetakse koledaks ja tihti ka debiilseks takkajärgi.Kui naistele ei meeldi enam tõelised mehed,siis on paratamatu,et üldine genoom halveneb,mitte ainult tulevikus sündivatel poistel,vaid ma olen tähele pannud,et mehelikel meestel on ka tütred valdavalt ilusamad ja tervemad.

Sul on siis pere ja tutvusringkonnaga vedanud. Minul on lood hoopis vastupidi. Vanemad ei ole sugugi õnnelikud, et ma sporti teen. Eriti ema. Enam-vähem iga päev kuulen märkusi stiilis "milleks sa seda sporti teed??", "jäta maha", "miks sa end tapad?", "vaata, kui koledaks sa muutusid", "sa raiskad aega" jne. Enamus tuttavaid ka aru ei saa, milleks seda jõusaali veel vaja on. No vähemalt midagi selle kohta ei ütle, spordist ja trennist me ei räägi kunagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul on siis pere ja tutvusringkonnaga vedanud. Minul on lood hoopis vastupidi. Vanemad ei ole sugugi õnnelikud, et ma sporti teen. Eriti ema. Enam-vähem iga päev kuulen märkusi stiilis "milleks sa seda sporti teed??", "jäta maha", "miks sa end tapad?", "vaata, kui koledaks sa muutusid", "sa raiskad aega" jne. Enamus tuttavaid ka aru ei saa, milleks seda jõusaali veel vaja on. No vähemalt midagi selle kohta ei ütle, spordist ja trennist me ei räägi kunagi.

ju sis tervis ei ole esmatähtis.ei ütleks et atleedid nüüd elu raisku lasevad. ei pea ju raha pärast elu elama. ja kui täisealine sis pead oma tee valima kelle järgi.nad elavadoma elu ja sina ajad oma rida. tegelt osadel noortelt palju öppida just vanematel inimestel.ei ole vaja halba eeskuju noortele edasi kanda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul on siis pere ja tutvusringkonnaga vedanud. Minul on lood hoopis vastupidi. Vanemad ei ole sugugi õnnelikud, et ma sporti teen. Eriti ema. Enam-vähem iga päev kuulen märkusi stiilis "milleks sa seda sporti teed??", "jäta maha", "miks sa end tapad?", "vaata, kui koledaks sa muutusid", "sa raiskad aega" jne. Enamus tuttavaid ka aru ei saa, milleks seda jõusaali veel vaja on. No vähemalt midagi selle kohta ei ütle, spordist ja trennist me ei räägi kunagi.

Hmmm...

minu tutvusringkonnas - meeste hulgas - läheb suhtumine selgelt mööda rahvustunnust.

Eestlased muigavad,et igaüks läheb lolliks omamoodi;venelased kiidavad heaks,nii mõnigi on hakanud ise liigutama;töö juurde on ilmunud hantlid,2 kangi,sangpomm ..., :D

Naised suhtuvad kõik positiivselt;tõsi ma vist natuke eriolukorras - tiba imelik vist mulle öelda,et küll sa enne olid kena ja vata kui jube sa nüüd oled, B)

No ja tüdruk mul hoopis ..., ;)

tema jaoks on olemas"mehed"(muzhiki)=>100kg ja "need"(eti) <100kg ..., ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen siis ka vist õnnelik, et vanemad ja sõbrad peavad trenni väga positiivseks ja vajalikuks. Kahjuks jah, enamuste naiste silmis on tänapäeval tõelised mehed emod, karvased ja muud ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks jah, enamuste naiste silmis on tänapäeval tõelised mehed emod, karvased ja muud ....

Loodame vaid,et see on mööduv nähtus,kui aga asi süveneb veelgi,siis tunnen ma muret inimkonna jätkusuutlikkuse pärast :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siis tuleb emod jms metroseksuaalid ühte suurde kappi ajada koos pededega.

Ja kapp betooni täis valada,mitte tavalist,vaid keemiliste lisanditega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×