Jump to content
linkin

Pärm?

Recommended Posts

Et siis võtsin kuivpärmi ja lisasin pisut vett ja segasin, siis muutus see selliseks pruuniks möginaks. Sõin ära, jube kleepuv oli. Aga küsimus oleks selline, et kas seda on ka ohtlik süüa? Pärm ju kergitab tainast, kas ta mul kõhtu ei või lõhku lüüa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis võtsin kuivpärmi ja lisasin pisut vett ja segasin, siis muutus see selliseks pruuniks möginaks. Sõin ära, jube kleepuv oli. Aga küsimus oleks selline, et kas seda on ka ohtlik süüa? Pärm ju kergitab tainast, kas ta mul kõhtu ei või lõhku lüüa?

Loomulikult ei löö see sul kõhtu lõhki ega tapa ära! Lihtsalt tekib väike ebamugavus tunne kõhus,kui oled seda liiga palju manustanud. Üldiselt ei soovita üle poole paki korraga süüa!:ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pärmi juuaksegi ju nii, et segatakse vee ja suhkruga, täitsa hea on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsaim viis pärmi saamiseks on siiski ölle joomine ;)

Aga eriti saab nalja kui kummal suvepäeval visata pärmipakk mõnda kuiva peldikusse :ph34r:

Ärge mingil juhul tehke

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtsaim viis pärmi saamiseks on siiski ölle joomine ;)

Aga eriti saab nalja kui kummal suvepäeval visata pärmipakk mõnda kuiva peldikusse :ph34r:

Ärge mingil juhul tehke

No räägi mis juhtub.

Vastus - mitte midagi.

Järjekordne linnalegend. Võid minu juurde kuivpeldikusse seda kamaluga loopima tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No räägi mis juhtub.

Vastus - mitte midagi.

Järjekordne linnalegend. Võid minu juurde kuivpeldikusse seda kamaluga loopima tulla.

MÜÜDIMURDJATE AEG!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No räägi mis juhtub.

Vastus - mitte midagi.

Järjekordne linnalegend. Võid minu juurde kuivpeldikusse seda kamaluga loopima tulla.

Mina olen kuulnud,et hakkab jubedalt üle ajama.Aga jah,ise pole seda katsetanud. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No Vootele leiab, et see on jama. Aga samas, kui mina ükskord apteegist B-vitamiini ostsin, siis soovitati mulle B-vitamiini, mis oli saadud pärmist. Ja kuna see olevat looduslikum, siis imenduvat sealt vitamiinid paremini. Niisiis, et B-vit. saada võib kas lihtsalt pärmi süüa, nagu juba vanasti tehti.

Või ei?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lähemalt siin

vist ei saanud kiirlingi tegemisega hakkama ;)http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=9745

Muudetud kasutaja sdmartin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohtlik võib olla kui sööd paki pärmi ära ja plaanid autoga sõitma minna :)

Huvi pärast proovisin ja sain alkomeetriga näiduks 0.16 ca 0.5h pärast söömist.

Tõestage või lükake ümber, aga suts ähmane tunne oli ja sellest tekkiski idee puhuda.

Ei tea mitu politseid 10st reaalses situatsioonis jääks uskuma juttu, et tegelikult oled spordipoiss ja sõid pärmi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ohtlik võib olla kui sööd paki pärmi ära ja plaanid autoga sõitma minna :)

Huvi pärast proovisin ja sain alkomeetriga näiduks 0.16 ca 0.5h pärast söömist.

Tõestage või lükake ümber, aga suts ähmane tunne oli ja sellest tekkiski idee puhuda.

Ei tea mitu politseid 10st reaalses situatsioonis jääks uskuma juttu, et tegelikult oled spordipoiss ja sõid pärmi...

Alati on võimalus ju vereproovi nõuda :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ohtlik võib olla kui sööd paki pärmi ära ja plaanid autoga sõitma minna :)

Huvi pärast proovisin ja sain alkomeetriga näiduks 0.16 ca 0.5h pärast söömist.

Tõestage või lükake ümber, aga suts ähmane tunne oli ja sellest tekkiski idee puhuda.

Ei tea mitu politseid 10st reaalses situatsioonis jääks uskuma juttu, et tegelikult oled spordipoiss ja sõid pärmi...

Politsei pärast pole selles situatsioonis ilmselt tarvis muretseda - nad kärvavad kohapeal metaanimürgitusse, kui autoakna avad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtsaim viis pärmi saamiseks on siiski ölle joomine :D

Aga eriti saab nalja kui kummal suvepäeval visata pärmipakk mõnda kuiva peldikusse :D

Ärge mingil juhul tehke

Tehtud :D , kusjuures oli suvi ja kuivkäimla hakkas veits kobrutama, kuid üle ei tulnud sealt midagi, kui oleks tühjendamata olnud, siis vast ehk, kuid haises küll vastikult :)

kusjuures pärmijook (pärm, vesi, suhkur - käärib ööpäev) on väga hea ka probleemsele nahale, mõnus kihisev jook suvel

Muudetud kasutaja Trix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×