Jump to content
intsu007

Sooviks abi

Recommended Posts

Nimelt teeb mul valu randmetest kusagil 5cm ülevalpool käsivars, just siis on valus kui n: biitsi treenin kangiga ja kangi käest ära panen siis lööb terav valu sisse, teiste harjutustega ei tee valu, kodus kui füüsilist tööd teen on sama asi, kuidas valu saaks leevendada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
puhkust käele oled proovinud?

puhkus olen küll võtnud aga täielikult see ära ei paranda, ma mõtleksin et kas mingeid sidemeid oleks vaja kanda, jõusaalis ma muud peale tõstevöö ei kasuta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sidemetest arvata abi pole aga randme enda puhul see toimib . voibolla on asi teatud harjutuses,mul kunagi vöttis kunagi randmed ikka kohe alguses nii läbi kui tegin rinnale kangi üsna laia haardega,vahel teen aga jah hoidun. sul voibolla ka miski selline harjutus voib olla .ja sama svigastus ei paranegi kui terveks täitsa ei ravi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sidemetest arvata abi pole aga randme enda puhul see toimib . voibolla on asi teatud harjutuses,mul kunagi vöttis kunagi randmed ikka kohe alguses nii läbi kui tegin rinnale kangi üsna laia haardega,vahel teen aga jah hoidun. sul voibolla ka miski selline harjutus voib olla .ja sama svigastus ei paranegi kui terveks täitsa ei ravi

Mul oli küll üks harjutus, tuli meelde, enam ei tee seda, see oli kangiga randmete treenimine, see tekitas alguses sellist valu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kas soe kott võiks abi pakkuda :)

Soojaprotseduurid ei ole head. Tuleb kasutada külmaravi (külm vesi, jääkuubikud). Külma toimel ahenevad veresooned ja väheneb valuaisting.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soojaprotseduurid ei ole head. Tuleb kasutada külmaravi (külm vesi, jääkuubikud). Külma toimel ahenevad veresooned ja väheneb valuaisting.

mitu minutit võiks ühte protseduuri teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mitu minutit võiks ühte protseduuri teha

Mõõdukas külm ja pikem toimeaeg on efektiivsem kui tugev lühiaegne haige koha mõjutamine.

Orienteeruvalt 2-6 min.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõõdukas külm ja pikem toimeaeg on efektiivsem kui tugev lühiaegne haige koha mõjutamine.

Orienteeruvalt 2-6 min.

Aga see külmaprotseduur võtab valu ära ainult hetkeks, nagu valuvaigistavad keelid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma raviksin välja küll aga ma ei tea kuidas ravida, puhkusest poleks vb abi, kuna mul töö on juba füüsiline

Ega enne terveks ei saagi ravida, kui põhjuse kõrvaldad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×