Jump to content
joker

Tulnukas

Recommended Posts

Tulnukas

Minu arust päris tore film. Saab sõnavara täiendada (hakkab külge korduval vaatamisel), kolme kulturisti näeb (õigemini neljas jookseb tiiki ujuma).

Minu arust päris hea paroodia. Hea näide, et väheste võimalustega on võimalik valmis kerida korralik eesti film. Muidu on äpardused äparduste otsa. Ok va siis Jan Uuspõld läheb Tartusse, mis on ka tase omaette.

Vai mis te arvate. Korralikel inimestel mitte vaadata siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selliseid õppefilme saaks täitsa seriaalina teha, igas seerias võetaks ette erinevat tüüpi noored. Kui tulnukas on rullnokkade mõnitamine, siis järgmine osa võiks olla rikaste isside pojukestest. Viibisin hiljuti koos noorte rikkuritega ja nad suutsid 2 tundi rääkida ainult rahast. Mis kui palju maksab, kes kuipalju millegi eest maksis, mida nad kavatsevad osta ja mida nad on juba ostnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei,normaalne film tegelt,reaalse,tegeltkult isegi mahendatud kõnepruugiga.Eriti koom oli see,laul,mis kõlas filmi lõpus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kurb aga tõsi, tõsi aga kurb :angry: kuid sellest filmist on saanud midagi nagu kunagi reliikvia oli... kultusfilm, mille tsitaate kõik teavad <_<

See võiks pm Eesti rahvusfilm olla :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulnukas on parim Eesti film,

aga "Jan Uuspõld läheb Tartusse"ga seda küll võrrelda ei saa.... <_<

Muudetud kasutaja skllm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulnukas on parim Eesti film,

aga "Jan Uuspõld läheb Tartusse"ga seda küll võrrelda ei saa.... <_<

ega ei saa küll eriti jah, sest minu arust on ta oluliselt andekam :huh::angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tulnukas loomulikult <_<

Ootan kannatamatult uut osa.... :angry:

See film on valminud kooli lõputööks ja teist osa kahjuks sama autori poolt ei tule. Küll pole tal midagi selle vastu, kui keegi teine tahab osa juurde teha :huh:

Muudetud kasutaja Trix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See film on valminud kooli lõputööks ja teist osa kahjuks sama autori poolt ei tule. Küll pole tal midagi selle vastu, kui keegi teine tahab osa juurde teha :angry:

Terevisioonis olid Tulnuka loojad ja mul jäi sellest ajast meelde, et pidi ikka tulema küll teine osa...., aga pead ei saa anda <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×