Jump to content
kr2su

H2O dieet

Recommended Posts

tundsin huvi sellise asja vastu nagu veedieet, et miks osad inimesed kasutavad seda nö organismi puhastamiseks.

näeb välja selline et 1-3 päeva ei toituta ja tarbitakse vaid vett :rolleyes: no olenevalt staazist muidugi.

milliseid mõjusid ta kehale, organismile ja ainevahetusele avaldab ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ükspäev istusin juuksuris ja juuksurid arendasid omavahel umbes järgmist vestlust:

- "Ma olen ikka jumala paksuks läinud viimasel ajal, peaks vist hakkama trennis käima."

- "Ah, ole normaalne, sul pole küll vaja trenni minna, teed paar korda kuus veepäeva ja korras."

Osad veefännid väidavad, et veedieet paneb korraks seedimise käima (no mõnel inimesel näiteks käib kõht läbi kord kahe nädala takka ja siis pidi aitama). Võib-olla sellisel juhul korraks aitabki, kuid pikemas perspektiivis on ta hoopis vastupidise toimega - nagu igasuguse nälgimise puhul saab organism sellest aru nii, et toitu miskipärast ei saa ja seega tuleb võimalikult palju energiat talletada. Kokkuvõttes ainevahetusprotsessid hoopis aeglustuvad.

Kui on hirmus tahtmine paastuda, siis on paaripäevane värske juurika, puuvilja ja taimetee dieet kordi etem, kui vee oma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×