Jump to content

Recommended Posts

Hakkasin jooksmas käima sest iga liigutuse peale pistis vasakul all kõhus.

Kui olin juba mitu korda jooksmas käinud läks asi järjest paremaks kuni enam üldse ei pistnud isegi kui olin raja täitsa lõpuni jooksnud.

Siis ühe korra jooksin ma seda maad väga kiiresti ja kui 75% rajast oli läbitud hakkas paremal pool all pistma tohutult kuid ma jooksin ikka kiires tempos selle valuga lõpuni et mõtlesin mis see ikka ära ei ole ja nüüd täna kui käisin jooksmas ei pistnud mitte sealt kus vanasti vaid sealt paremalt pool ja kohe kui jooksma hakkasin :S kogu jooksu vältel sealt pistis :):( kuigi jooksin aeglaselt.

Ei oleks pidanud jooksma 1päev nii kiiresti polnud põhja ka all ega midagi lihtsalt mõtlesin et pistmine vasakultpoolt ülejäänud ja enam ei pistagi võin joosta kyll väga kiiresti aga jah tulemuseks on siis see :lol:

Tahtsin nagu teada et kas selline asi läheb üle ja mis seal paremal pool all kõhus võib valutada üldse?

Muudetud kasutaja rauno551 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jooksmisel, nagu ka igal teiselgi treeningul, on oluline hingamine (sagedus, korrapärasus). Olen enda puhul täheldanud, et kui jooksmise ajal juttu ajada, läheb hingamise rütm paigast ära ja "hakkabki pistma".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täiskõhuga on halb joosta sest on raskem ja kõigepealt põletad ära sellest söögist tuleva energia ja rasva ja alles siis jõuab keha õigete asjade juurde :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõigepealt põletad ära sellest söögist tuleva energia ja rasva ja alles siis jõuab keha õigete asjade juurde :)

Ei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul ka on selline probleem olnud kunagist.liiga suure tempoga arvata jooksed.ja alguses kahtlustasin pimesoolt. aga tempot pead ikka rahulikult töstma iga trenniga ,mitte kohe täiega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pistma hakkab kui siseorganid pole pingega harjunud, jalad tõmbavad suurema osa verest endale jättes seedeelundkonna vere puudusesse põhjustades ebamugavust (eriti täis kõhuga).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi sealt kohast kus pistab, sinna võid ka kõvasti käega vajutada. Minu puhul aitab.

Aga eeldus oleks ikkagi hingamisega valust üle saada. Ise olen proovinud hingata nii: 2 korda nina kaudu sissa ja 2 korda suu kaudu välja. Tundub imelik, aga aitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oli ka kunagi selliseid probleeme, aga kui asjaga juba rohkem tegeletud sai kadus ära. Algul hingasin nii, kuidas juhtus - ajas pistma küll, aga kui ikka korralikult vasaku jala juures sisse ja järgmise vasaku jala juures välja hingad pole selliseid probleeme enam olnud. Peaasi, et hingamine vasaku jala alla käiks

the future looks much brighter than those bad yesterdays....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×