Jump to content
ameerika

vitamiinid

Recommended Posts

Marek, mis vitamiine sa ise kasutad ning mis on Eestis saadaval ja palju maksab. Foorum on igasuguseid erinevaid teemasid täis aga vitamiinidest ei räägi keegi. Ise olen samas kaalus kui sina ja muud parameetrid on mõni sentimeeterid väiksemad. Näiteks käe ümbermõõt 48 cm, reis 76 cm jne. Trenni olen teinud 10 aastat, aktiivselt viimased 2 aastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere veelkord, suur mees praegu valmistub 2004 aasta sügisesteks võistlusteks. Massi nagu juba on aga tuleb ennast veel korralikult kuivaks treenida. Aitäh nõuannete eest, sügisel võistlustel kohtume.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi kui ta peaks seda tegema, saan ma seda kaltsiumi juba toidugagi palju rohkem kui mul vaja oleks. Igaljuhul olen lugenud ja seda kirjutas ka siin amazoni toitumise all keski , oli vist tõlge ajakirjast, et kulturisti päeva norm suurel mehel on just 3-5g. Samuti seda, et kui c-vit. on organismis piisavalt ei jää lihased peale trenni nii valusaks ja taastuvad kiiremini. Samuti ka seda, et c-vit. soodustab raua omastamist mis on samuti sportlase jaoks väga tähtis. (seotud hapniku transpordiga lihastesse)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Sellepärast ongi 3-5g., et sinna vahepeale ta siiski kuskile jääb. kui eriti tsitruselisi päevajooksul ei söö siis saab tavatoidust ikka üsna vähe seda C-vitamiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×