Jump to content

Shox

Kasutajad
 • Content count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Shox

 • Rank
  Värske olija
 1. surumine

  Kas keegi on selle kava järgi sealt teinud ka?? Aitab kaasa kuidagi ??
 2. Green Tea

  Normaalsed vastused tänan muidu jah aga jook joogiks kapsleid kergem võtta ja ma küsisn kunas oleks kõige parem.
 3. Green Tea

  Tere! Kuidas oleks rohelist teed kõige parem tarvitada. Päevas 2 kapslit kas hommiku ja õhtu või on parem äkki enne ja peale trenni. Tänan!
 4. Kael

  Mulle ka palju öeldud et kael liiga ees või küür seljas peab lihtsalt rinna ette ja õlad taha ajama ja katsuma koguaeg nii käia. Algus ise tunned kuidas see murtud koht kannatab kas saad teha või ei. Esialgu ikka jah väikestest raskustest peale ja peab proovima.
 5. kava

  Tänan! Nojah eks näeb kuidas mõjub niiviisi tehes.
 6. kava

  Selline küsimus ka veel et kas 3-4 harjutusest ühele lihasgrupile piisab?? Tänan!!
 7. kava

  Selline siis umbes sobiks? 1.päev - Rind, triits 2.päev - puhkus 3.päev - õlg, biits 4.päev - puhkus 5.päev - jalad 6.päev - selg, ranne 7.päev - puhkus Midagi enamvähem sellist saaks ehk teha.
 8. kava

  Noo tänud ma üritan jah proovida kunagi ammu tegin 3est nyyd olen 5est teinud pikalt aga tüütu on jälle ning peab uuesti midagi uut proovima.
 9. kava

  Sama mõtlesin isegi et taastumine võib olla parem aga kuidas jõule või massile teistega võrreldes mõjub.
 10. kava

  Kuidas 3-eks jaotatud kava toimib, kas sellest on vähem kasu kui 5-eks jaotatud kavast või mis on plussid ja mis miinused? Suvel on see jama et ei pruugi päris nii tihti jõusaali sattuda kui vaja oleks, aga soovitage jaotusi. Tänan!!
 11. Jõud

  Milline toidulisand annaks just eelkõige jõudu juurde. Mida soovitate, kes mida proovinud on?? Aitäh!!
 12. triits

  Kitsast meetodist ma rääkisingi jah..aga jah suvel ei jõua sinna jõusaali niipalju (töö või muud kohustused) ning sellepärast küsisingi. Tavalisest kätekõverdusest on see mitu korda raskem äkki siis mõjub ka hästi.
 13. triits

  Kas on võimalik triitsale massi saada kui teed ntx kodus kätekõverdusi. Kumb annab paremini massi kas kui teha nii et käed on kitsalt koos või peaks panema käed nagu taha poole ja vastu keha?? Tänan vastuste eest!!
 14. Kurgumandlid

  Hmm...imelik mul on ka mõnikord neid imelikke tükke tulnud mandli küljest ja ei oskand arvata mis need on. Enne ma ei teadnud midagi aga suust tuleb imelkku lõhna ka selle pärast ja hambaarst ütles et kõik hambad on korras ja et siis võib viga olla mandlites. Kas alati peab need ära lõikama?? Rohtudega ei saa ravida??
 15. Optimum Nutrition ja Universal tooted

  M-Stak on ka väga hea asi minuarust jõudu annab ikka normaalselt.
×