Jump to content

Skarabeus

Kasutajad
  • Sisu loend

    62
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Skarabeus

  • Tase
    Värske olija
  1. Kaalu juurde !

    Tere, Räägin natukene endast. Oen paari aastaga 20 kilo juurde võtnud ja nüüd olen 60nelt hüpanud 80nele kilole (pikkus 189), kuid nüüd on kaal kinni jäänud. Olen tõstnud süsikate arvu iga toidukorraga ning hakanud tarvitama ka süsikarikkamat sheigijooki (hetkel pmt ära söönud terve potsiku Gain Bolicut). Sügisel hakkasin käima ujumas (2 korda nädalas) ning seoses sellega tõstsin veelgi süsikate arvu (lisasin ühe prae ning igas toidukorras söön 1 puuvilja asemel 2 puuvilja ning leiba) Toidukava näeb siis hetkel välja selline: Hommikul (varieerub seoses sellega, mis kell ma tõusen): 3 muna, 125g putru, kausitäis müslit 3% piimaga, 2 viilu Fazeri seemneleiba leiba, roheline tee 1,5 tundi hiljem: kohupiim (vanilje/rosina)+ 2 õuna + viil seemneleiba 1,5 tundi hiljem: ca 150g makarone + 150g kanafileed + 1-2 viilu seemneleiba 1,5 tundi hiljem: ca 120g heeringat hapukoore ja sibulaga + leib (siin nüüd muutub toidukava seoses trennipäevadega, sõltub, kas läheb jõusaali või ujuma) KUI ON JÕUSAALI PÄEV: ca 45min - 1h enne trenni kodujuust+puuvili (banaan/õun)+leib trenn pärast trenni Gain Bolicut 30g+400ml vett 1,5h pärast trenni söön ca 150g makarone või terve paki pruuni riisi + 200g hakkliha (rakvere sea või kodune hakkliha siis) ning kalamaksaõli ning 2 tunni pärast umbes magama KUI LÄHEN UJUMA: siis vahetan kodujuustu ja prae toidukorrad ära. [On päevi, kus õppimine läheb pika peale ja siis söön enne magama minekut veel ühe topsi kodujuustu (jutt on siis väikestest 200g topsidest)] Trenniga olen tegelenud ca 3 aastat (sellest 3a jõusaali (on olnud 2 2-4 kuulist pausi) ning sügisest jälle ujumas käima hakanud (2 korda nädalas intensiivset ujumist)) Trennis käin E-R järgneva jaotusega: esmaspäeval: Ring, õlg, triits, kõht teisipäeval: intensiivne ujumine (1h) kolmapäeval: Jalad, alaselg neljapäeval: intensiivne ujumine (1h) reedel: ülaselg, biitseps L,P - puhkus. Siit ka minu küsimus, mida peaksin oma toitumise juures muutma, et kaal tõusma hakkaks ? Hetkel olen kuu-kaks sedasi toitunud ning keegi oleks kaalu justkui jäätanud ning ei liigu ei väiksemaks ega suuremaks. hetkel on juba tunne, et süüa nagu rohkem ei jaksa, kuna on ajapuudus ning ega rohkem ei taha väga mahtuda ka, kui väga aus olla. Äkki keegi oskab soovitusi anda, mida ma võiks oma toitumises muuta ? Tänud ette ära !
  2. personaaltreenerid ?

    Aitäh Gmaster, eks ma uurin seda kodulehekülge nüüd lähemalt
  3. personaaltreenerid ?

    Treenerid aitavad koostada Teile sobiliku treeningkava. nagu ma ütlesin, tahan ma treenerit, kes nagu koostab kavasid ja kes nagu jõusaalis vaatab, et harjutusi õigesti teeks ja tagant sunniks
  4. personaaltreenerid ?

    Ma uurisin Kalevspa näiteks ei võimalda seda ja see on ju päris suur. Või olen ma asjadest täiesti valesti aru saanud? Ei ole Tallinnas kohalik ja ei tea kõiki jõusaale, uurinud ainult neid tuntumaid. Äkki soovitusi siis?
  5. personaaltreenerid ?

    Tere, et on selline küsimus, et kus Tallinnas on võimalik palgata omale personaaltreener, kes nagu tegeleks sinuga ka saalis, mitte ainult ei koostaks sulle toitumis- ja treeningkava vaid ka abistaks harjutustel jne. Kui üldse on selline võimalus... Uurinud paari jõusaali kohta ning seal ei ole leidnud :/
  6. Mass2

    Selge, eks söön edasi. Tänud abi eest.
  7. Mass2

    Tere, mul selline küsimus (kuna teema käib Mass2 kohta, siis ei hakanud uut teemat tegema) Et mul seisis Mass2 kuu aega nagu kapi peal ning ta muutus nadi kõvaks, samas, kui seda lusikaga natukene nn "sorkida" siis muutub ta taas pulbriks. Kuigi see, et ta tahkeks muutus mind natukene hirmutas, otsustasin küsida, et kõlbab seda ikka tarbida? Parim enne pole möödas ega midagi, aga äkki see, et ta muutus selliseks, mõjus talle kuidagi ebamääraselt?
  8. Väike küsimus :)

    Käisin sisekaitses kaalumas ja värki ja nüüd tean siis täpseid andmeid. Pikkus: 186 Kaal: 69.5 Rasva%: 8.8 Veehulk organismis: 63.8% Lihasmass: 60,8 (tundub väga kahtlane, kuna siis kaaluks mu skelett ca 3kg x) ) Aste: 8 Eks asjapulgad saavad pilti, kui kondine ma olen tegelikult lihtsalt mõtlesin, et jagan informatsiooni
  9. Väike küsimus :)

    Seega mõtekam on tõmmata vastu rinda kui kukla taha? kui loogikat järgida...
  10. Väike küsimus :)

    Hmmm, ma teen hetkel selga ainult plokkidel ning kõrvale tõmbed hantliga ettekallutatult Küsimus, on vahet ka, kas ma teen tõmbed vastu kõhtu kitsa või laia haardega? Ning tõmbed kukla taha ning rinnale on erinevad lihasgrupid, nagu mõlemad on ülaselg, aga üks teeb ikkagi rohkem külge kui teine?(täpsustamiseks küsin lihtsalt, läks sõbraga üks kord vaidluseks)
  11. Väike küsimus :)

    ei tea, kas ülaselg proportsioonist välja ei lähe?
  12. Väike küsimus :)

    Tundub päris tark jutt olevat, samas on suhteliselt segane Peab veel paar korda läbi lugema, sest esimesest korrast küll midagi aru eriti ei saanud Ning usun, et oleks parem, kui treener oleks kõrval, muidu võib tervise päris metsa keerata
  13. Väike küsimus :)

    Mnjaa, mul endal ka selg hetkel natukene valutab, ei oskagi sellega midagi ette võtta, peab end kellelgil mudima laskma, siis peaks üle minema Hetkel ei tee üldse seljasirutajat, õigemini hoidun selle tegemisest.
  14. Väike küsimus :)

    haha Seda küll jah Aga mõtle, kui üks on kergejõustiklane ja teine on algaja tugitoolisportlane Ma usun, et ta sureb seal lõpus päris maha, olgu tal ego kui suur tahes
  15. Väike küsimus :)

    Haha päris head koolielamused sul siis olnud ma vaatan Ei jah, ma ise mõtlen ka, et õhtuti hakkan käima enesekaitses või võrku/jalkat mängimas või jooksmas/kiirkõndi tegema, sest hommikuti peab ju jooksma kõige aeglasema rühmaliikme järgi, seega ei tea, kas saan oma jooksukoormuse kätte eks jah, nüüd lastakse mõned juba neljapäeval koju vms, ei tea mis värk sellega on
×