Jump to content

yamikazi

Kasutajad
  • Sisu loend

    401
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik yamikazi postitused

  1. Kui sa lisad FIT-id kindlasti enne oksjoni lõppu, siis usun et võib praegu panustada ka. Nii et pakun 2500 !
  2. Aga huvitav kas panustada tohib kui on tellitud aga pole kohale jõudnud ?
  3. Selline küsimus et ma ostsin täna FIT-e-poest ja tahaks teada kas nad jõuavad täna kohale ka ? Asi selles et tahaks heameelega siia oksjonile panustada
  4. Tattoo

    Haakrist kuklas ja kirik 7-me torniga seljal.
  5. Suhkur

    Tohib küll, ma arvan et jrx mõtles selle EI all seda et suhkruhaigust ei teki, kui seda sheiki peale rasket trenni jood
  6. Ants Tael on nagu Steven Seagal Rõõmus, kurb või vihane, nägu on ikka sama
  7. Argo sai just maksimum punktid ! Edu talle !
  8. Liha kasvatab lihast

    Kas keegi kunagi pole mõelnud kui hea inimlihi olla võiks järaks mõne piraka mehe reit haha
  9. Eesti MV 15.11 08.

    See mind nüüd küll ei aidanud, alles sinu teises postituses kus selgitasid et aind meeste ja naiste kulturim/fitnessi tegelased saavad auhindu Samas mingid auhinnad võiksid ikka olla tõesti noortematel. Kasvõi mingeid toidulisandeid siis vms, kui rahalisi auhindu välja ei panda.
  10. Eesti MV 15.11 08.

    Palju juuniorite I koht saab ?
  11. Tõde? No pain no gain või mitte?

    treenida tuleks nii et kõik kordused oleks puhtalt sooritatud, siin foorumis keegi maininud et kui treenid feilima (fail)end ,siis su keha õpibki alla andma, alati tuleks ikka pingutada nii et näiteks rinnalt surumisel keegi kasvõi aitaks viimase kordusega, mitte et punnitad ja jääd koguaeg sinna alla lõksu.
  12. Võitluskunsti trenn Tartus

    Kas sa oled ise treener taipoksis seal raatuses ?
  13. Õlu trenni ajal.

    Sarge sa oled ikka naljakas vend,
  14. Ei suutnud naeru pidada..

    Väga ränk MEESNAINE !
  15. Kumb on kõvem mees

    mõttetu fake
  16. Rammumehed või kulturismikoondis???

    hahaha ei läinud hästi.
  17. Jõusaali tolad...

    Vaidleks vastu siin isegi. Kui mingi 50 kilone vend jõutõmmet teeb 50 kiloga siis miks mitte rihm peal hoida ? Turvalisus ei tohiks kunagi halba teha. Ja see kinda jutt, ma ise ja usun paljud veel kannavad kindaid eelkõige selleks et parem trenni oleks teha, mitte et näidata teistele et oo ma nii kõva vend et kindaid pole vaja ?!
  18. Jõusaali tolad...

    Ma ei saa aru mis teema selle rinna ja biitsa treenimisega on ;D Kui neid kahte lihast aind treenid siis näed pärast päris gay välja oleme ausad Samuti ka need kes jalgu ei treeni Neid saab ikka vahest naerda. Tüübil keha nii põkk ja jalad nii peenikesed et jalad vaevu kannavad keha
  19. eat and lose3

    See nn. imerohi on toitumine
  20. probleem paistetusega

    Kusjuures olen trenni teinud 10 kuud ja mul on igakord peale rinna trenni rind valus =) Et rind ei harjugi siis koormusega ära?
  21. No kui ma teen nii nagu te eespool ütlesite siis tuleb ilusti mul toidukorra vahe 5 tundi ära, ilma et kõht tühjaks läheks Seega on vast kõik hästi, vahel jõuan 3 vahel 4 korda päevas söödud, oleneb mis kell tõusen ja kuna magama lähen. Nii et kõige parem on siis 3 korda päevas süüa nagu ma aru saan.
  22. Sa pole Fred. Nii et ootaks vastust ikka Fred Antsonilt
×