Jump to content

yamikazi

Kasutajad
  • Sisu loend

    401
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik yamikazi postitused

  1. Kakao vs. spordijook taastumiseks

    See vist ei sobi päris taastumisjoogiks , aga hapukoor kakaoga on ka päris hea vaheldus tomatimahla-hapukoore joogile. et päevased rasvad kätte saada sessuhtes. Aga hea mõte, kakao peab peale trenni ise ka ära proovima
  2. Kuidas nende oksjonilt võidetud asjadega on, annab maitset ka valida ?
  3. + Oksjonil on 20-21 jan. Aplodan Muscletech ilt

    SERZ on võitnud juba 2 oksjonit, FIT-e pole ikka vähenenud
  4. PALJU ÕNNE KAIDO LEESMANN

    Palju Õnne ka minupoolt
  5. Kui ma ei eksi siis Arnold just kiitist pump-efekti, eriti biitsepsi puhul.
  6. death touch

    Ise oskad sellist asja siis ?
  7. Rinnakorvi suurendamine

    Kuu ajaga sa kindlasti vahet ei tunne/ei näe.
  8. Rühi parandamine

    koolipingid rikuvadki noortel rühi. Võibolla on praegu parem seis, aga vanasti oli küll tavaline, et pingid ei olnud inimese kasvuga vastavuses ja pidid mingil määral küürutama või muud moodi ebamugavalt olema
  9. Vajan abi kaalulangetamisel...:(

    Sa ei koosta endale kindlasti tasakaalustatud toitumist, kui sa juba praegu peaaegu kogu aeg võilekaid sööd ja enne magama minekut sokolaadi ? Edit : Sry kui ma liiga otsekohane olen. Siiralt soovitan mõelda siiski toitumiskava tellimisele...kui vähegi võimalust seda tellida on.
  10. Vajan abi kaalulangetamisel...:(

    Jutt on segane. Algul räägid et oled treeninud endale ilusad käe ja kõhu lihased, hiljem juba mainid et voldid on kõhupeal ja kahtled kas ilma kirurgilise lõikuseta sellest vabaneda saad.
  11. Vajan abi kaalulangetamisel...:(

    Kes ütles et küsida ei tohi ? Kui inimene käib teeb trenni ja kaalust ikka alla ei võta, siis on asi toitumises. Kui oled ülekaaluline ja hakkad trenni tegema, siis ka selle arvelt võib söögiisu veelgi suureneda. Tuleks siiski vaadata mida ja kuna süüa. Teema algataja ei rääkinud endast lähemalt, nii et meil on pea võimatu talle midagi postituse järgi öelda mida süüa. Toitumiskava tellides on neid lahtreid ja küsimusi seal palju. Ja kullakallis õnnetu neiu. Nii see ka nüüd pole et teed kõhulihaseid ja siis arvad et rasv kaob seal kõige ennem ära.
  12. Fun

    - learn english http://www.youtube.com/watch?v=86AJje3ElDc - gay funny referee
  13. Joogi valmistamine

    Kui teed joogi varem valmis ja lase seista sellel, siis maitse muutub paremaks
  14. JalaPress

  15. Trenn ilma küki ja jõutõmbeta?

    Ma krt sain külma mingi poolteist kuud tagasi, ja siis külmetasin endal ajaselja ära ja sain närvipõletiku. Valu lööb puusast säärde välja, kükki ja jõutõmmet samuti teha ei saa, ja jalapress teeb samuti veel rohkem liiga nagu alessandro mainis. Täis kass on nii ikka. Sain vahepeal 10 Ticlofenak süsti vms, tiba asi paranes aga täielikult pole ikka veel kadunud.... Mega jama trennis käia kui jalgu teha ei saa....
×