Jump to content

wanderer

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

wanderer

  • Tase
    Vaatleja
  1. Spordiarst

    selline koht nagu VOMAX OÜ mis asub turu tänaval tartus on väga hea koht kus saab abi iga sportlane tartu linnas
  2. Animal Pak

    Hmmm... sorry aga ma soovitaks ikka veic põhjaliukumalt uurida antud lisandi koostist ja nende mõju organismile... antud lisand sobib neile kes treenib vähemalt 5 korda nädalas kui inimene on tip-sportlane ja tema treeningute kogus ulatub 11 kuni 13 trenni nädalas siis võib muidugi võtta ka toppelt kogused vastasel juhul lisand võib mõjutada humoraal süsteemi inimorganismis ehk tekitada hormoonide moodustamise häireid Kallid kasutajad fitness portaalis pidagi nõu inimestega kes omavad med hariduse see on kõige targem viis teha selgeks mis on hea mis on halb sportlase jaoks... ning kõige olulisem asja juures on ka see kui erapooletu on spetsialist antud alal Suured tänud teie tähelepanu eest antud kommentaarile
  3. kohupiim ja kodujuust

    mina kohupiimale eelistan kodujuustu seal on 18g valku, eriti he on 4 % kodujuust mida ma söön tomatidega ja munaga lisades veic happukoort!
  4. Valu selja paremas tiivas

    kui sellises kohas aint valutab siis mine massööri juurde mina ntks soovitan minna idamaise massaazi mega hasti võttab lihaspinge maha minu massöör on Alice ja tema nr 53492723
  5. Bono kohuke

    mis ma ütlen kohuke pole üldse paha kui sa ei söö neid 10 tk päevas 1-2 päevas on vähem kahjulik kui shokolaad vähemalt minuga pole veel midagi hullu juhtunud ja pealegi kohupiim on igati kasulik on see kohukese kujul või lihtsalt tavaline kohupiim... Kohukesed on hea asi
  6. Mida arvate sellisest dieedist?

    Appiiii..... Ei noh kui ma k]ike usuks mida kirjutab eesti kirjandus ma ammu oleks psühh valmis... hahaha Igal juhul see toitumis viis on otse tee hauda! Mina ikka olen proteiini rohkse toitumise pool! Kartuloid on mõtetu toit ei mingit kasu sellest ei saa nii et mina küll ei pooldaks sellist dieeti kus pead istuma kartulite peal bääääääää fui bööö! Liha liha liha ja piimatooted- see on õige toit Kes on minuga nõus???
×