Jump to content

aivo1359

Kasutajad
  • Sisu loend

    229
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik aivo1359 postitused

  1. Täielik masendus.

    Ega kava liiga äkiline ole?Lihas tahab ka puhata.Huvi pärast pane oma kava kirja.
  2. Oksendamine peale treeningut

    Söömisel ja trenni vahel peaks mingi vahe ka olema.Täis maoga on see loomulik.Kuskilt peab ju järgi andma.Ülekoormuse puhul peaks süda tunda andma või siis oksendus või iiveldus(liigse vedeliku tarbimise puhul).See on minu kogemus.
  3. Algaja vajab tarkadelt abi!

    Arvan,et algul tuleb organismil lasta sisse elada trenniga(algaja kavaga)ja siis pidevalt täiendada kava.Peale kõhu tuleb ka teistele lihastele rõhku panna.Rabistamine ei vii kuhugi.Kõhule on minul näiteks hea treening kaldpingil jalgade tõstmine ja rullikuga liuglemine põrandal.Rates on ka pilt.
  4. Õnnetused jõusaalis

    Olen ka nooruses saanud mitu korda kangi kõhu peale rullida.Peale seda võtsin lukustid ära.Aga ikkagi olin mõne korra sunnitud kettaid kolinal maha laskma.Nüüdseks on mul omale tehtud universaalne jõumasin nende äparduste vastu.Algeline aga tõhus! Aega saan siis panen pildi üles.
  5. Tagasi uudise / artikli juurde Veteranide MM ja EM võistlused sangpommispordis 11-13 okt. Arhangelskis. REBIMINE 55-59 aastased naised: 8 kg pomm, ajalimiit 5 min -70 kg 1. Elvi Bender (Jõgevamaa) 125 korda -75 kg 1. Saima Saar (Järvamaa) 123 korda 55-59 aastased mehed: 18 kg pomm, ajalimiit 10 min - 70 kg 1. Kalle Puss (Järvamaa) 252 korda 60-64 aastased mehed: 16 kg pomm, ajalimiit 5 min - 95 kg 1. Ülo Kuusk (Jõgevamaa) 135 korda ...
  6. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Ka mina pean kogema,et pulsikell on vajalik asi.Margiks on"REEBOK"ja tellisin kataloogist poole hinnaga(700.-EEK-i)soodus ajal.Kogu aeg on võimalik oma pulssi kontrollida.
  7. lõua tõmbamine

    16-ne aastaselt tõmbasin lõuga 26 korda jõnksuta ja 41 korda jõnksuga.Siis tegelesin maadlusega.Iga normaalne inimene peaks vähemalt 7 korda lõuga tõmbama.Harjutamiseks on palju variante.Tuleb lihtsalt liigutada ennast.
  8. kõhulihased

    Küll inimesed on laisad.Tuleb internetis rohkem sobrada ja mitte käsi laiutada.Infot on meeletult palju.
  9. Hantlid

    Osta ühed reguleeritavad hantlid ära ja hakka jooksvalt kettaid juurde ostma.Arvestama peab,et 1500 EEK-u läheb ära.On olemas 1,25-2,5-ja 5 kg kettad.
  10. Õige treenimine

    Mina alustan peale soojendust trenni tegemist nn. ülalt alla.Tingimata jätan kõhulihased kõige viimaseks.Muidu kurnad ennast algul korralikult ära ning hakkad praaki tegema ja kiirustama.
  11. Venitamine.

    Arvan,et venitamine on tõhusam kui võimlemine.Aga pingutus peab olema tugev,et võtab higistama.10 minutid on küll maru vähe.Ise teen üle20-ne minuti.Kindlasti aitab see mingil määral kaalust alla võtta.
  12. Kukkusin kokku?:S

    Kui teha liiga hoogsalt trenni ja hoida toiduga tagasi on kerge kokku vajuda.Tahtsin ka aastaid tagasi trenni tehes ruttu tulemusteni jõuda aga süda kukkus jupsima.Olin sunnitud tempo maha võtma.Kõike tuleb teha spetsialisti(treeneri)õpetuste järgi.
  13. Tagasi uudise / artikli juurde Eesmärk: Populariseerida ja laiendada sangpommi sporti kui tervislikku ja kättesaadavat spordiala noorte, täiskasvanute kui ka veteranide seas Aeg ja koht: 27.september 2008, O. Lutsu Palamuse Gümnaasium Kaalukategooriad on: Noored: kuni 13a. (12kg pomm) Poisid, tüdrukud: 13 -15a. absoluutkaalus ( sangpomm 16 ja 12 kg) Juuniorid (P+T): 16-18 kehakaal –65 (pomm 16 kg) ja üle 65 (pomm 24kg) Mehed: 68, 73, 78, 85, 95, 95+ (24 ja 32 kg) Naised: absol. kaal (1...
  14. kõhulihased.

    Avaldan oma arvamust.Raskuseid mina üldse ei kasuta ja ainult on abiks saledusketas.Oluliseks pean soorituste puhtust ja fikseerimist.Peab tundma nn. füüsilist valu,kui hoida kõhtu pingul.Üks harjutus on põrandal maas ja tõstan jalgu ja pead ning kätega hoian tasakaalu. Lõpp asendis hoian mitu sekundid üleval ning pärast jalgu maha ei lase-4¤15 on mulle piisav.Siis rippes sirgete jalgade tõstmine aeglaselt 3¤20 korda.Vahelduseks olen saledusketta peal 3¤100 korda.Muidugi ketta peal saab jalgade asendiga raskust muuta.Loodan,et sain natukenegi aidata.Muidugi toidust ma ei räägi,sest sellest loeb ka palju.Tänan!
  15. hantlid vs. kang

    Õlalihastele on väga tõhus eest tõsta kangi üles umbes 45 kraadi kõrgusele.Panna enne maksimaalne raskus paika ja võtta sellest75% ning teha 3-4seeriat 10-15korda.Minule on see väga tõhus harjutus.Hingamine peab korras olema.
  16. hantlid vs. kang

    Põhiline on panna kava paika ja peab olema tahtmist tegeleda.Kodustes tingimustes on hantlid ideaalsed.Kuna on olemas ka väga suurte raskustega hantleid.Nii,etvõimalused on piiramatud.Proffidele on loomulikult kang oluline ja lisaks teisi invertari.Põhiline on ikkagi peale hakkamine.Üks tuntud eesti jõumees praktiseeris kunagi ainult mingi aeg hantleid.Edu!
×