Jump to content

Rossbach

Kasutajad
  • Sisu loend

    25
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Rossbach

  • Tase
    Algaja
  1. Toidukaubad

    Bumer juba vastas olulise ära. Hinna määrab nõudmine ja pakkumine. Niikaua, kuni tarbija ühe kõrgemat hinda maksma, niikaua need hinnad ka tõusevad.
  2. Mis on Sinu jaoks oluline jõusaaliriiete puhul?

    Valisin "lõike". Mitte et muretseksin, kas särk on ikka piisavalt liibuv, et musklid hästi välja tuua. Piisas kogemusest, kui ükskord crosstrainerilt lõhkise särgiga maha sadasin kui varrukat pidi hoova külge kinni jäin. Sain aru, et lotendavad riided on saalis out.
  3. Mida arvate paksudest?

    Ausalt öeldes minu jaoks, see pisut üle värvli ulatuv vormikus, on väga seksikas Aga ilmselt võib Punule 1000 meest kinnitada, just punu-tüüpi naised neile meeldivad, aga ta arvab ikka, et on sündinud halval ajal
  4. Tundub nagu oleks...

    Nii on, algajana olen saanud oma küsimustele vastused valdavalt otsingut kasutades. Järelikult kõik olulised teemad (a la kuidas pekki kõhult vähemaks saada) juba käsitletud. Võibolla tuleks vanad postitused kustutada, siis oleks põhjust postitada
  5. Kulturism, miks?

    Ei tahtnud söömisharjumusi liialt muuta, samas hakkas muret tegema peki vohamine. Nüüd käin söögikordade vahel jõusaalis
  6. Ee... Mis see "lõng peas" tähendab? Aga teemaalgatajale, mulle tundub su lähenemine on praegu nagu mõnel suitsumehel, kes ühelt poolt tahaks suitsetamist maha jätta, aga mitte kohe. Ja siis ta vingerdab üritades vähendada sigrettide kogust või lahjemale margile üle minnes, aga lõpptulemusena jääbki suitsetama. Võin mõne õlle peale kihla vedada, et enne tüdined kodusest treeningust ära kui jõusaalis käies. Mulle jäi ka Revalist pisut rullide koha mulje, kuigi kõige kriipsujukum ei ole, aga egas ma sellepärast kurtma hakanud, valisin lihtsalt teise koha
  7. Alkohol

    Nii subjektiivse tunde järgi üks selline keskmine peatäis, kus siiski viisaka inimesena ikka omal jalal ja suhteliselt aegsalt magama lähed, tähendab umbes 4-5 päeva pikkust alavormi. Nüüd ongi mul ajus plõks käinud, et alkoga tuleb pidudel olla tagasihoidlik ning seda mitte niivõrd surnud ajurakkude pärast, vaid eelkõige seetõttu, et vältida sportliku vormi drastilist langust
  8. Ettevaatust!

    Lihasrebestus, aga millega ja kuidas see juhtus, seda ei olnud kirjas (vähemalt mina ei leidnud).
  9. Natuke nõu vaja!

    BP on eelkõige lihasvastupidavuse suurendamise treening, mitte niivõrd lihase kasvatamine. Isiklikult nii väga ei muretseks. Näen, et mu trennis mõned neiud teevad 7,5+7,5 ja ei ütleks, et nende reied lihastest üledimensioneeritud oleksid.
  10. reval sport

    Ja autoomanikud peaksid arvestama, et tipptunni ajal vaba parkmiskoha leidmine on üpris lootusetu.
  11. Probleem erektsiooniga!

    See refleksoloogia tundub vist paljude hädade vastu aitavat. Mu imiklaps sai gaasivaludest lahti umbes 4 seansi järel. See erektsiooniprobleem on köömes selle kõrval
  12. Lõdvestus??

    Peale trenni tavapäraselt venitus, kerge saun. Vahest joon ühe lahja 0,5 õlle, aitab teine kuidagi rahustada enne magamaminekut. Kindlasti soovitan aeg-ajalt ka lasta (spordi)massaazi teha. Isikliku kogemuse põhjal võib see imesid teha. Vahest rassid ja rassid, kuid edasiminek praktiliselt puudub. Teed ühe seansi ära ja järgmine kord võib vabalt 10-20% raskust juurde lisada ning harjutuste tegemisel lihaste "kinnijooksmise" piir nihkub ka tunduvalt kaugemale.
  13. Jalgpall Eestis

    www.soccernet.ee Küsimuste puhul foorum ka kindlasti abiks
  14. allergia piima vastu

    Well, vähemalt sellest dokumendis räägivad nad küll millegipärast kalalihast Eesi kalakasvanduste karpkala rasvhappeline koostis
  15. allergia piima vastu

    Ja peale eelmainitute võib ka kalaliha süüa. Õhtuti tuuni või lõhekonserv peale trenni on tavaline laks. Ei koorma liigselt seedimist ka.
×