Jump to content

kraaner

Kasutajad
  • Sisu loend

    105
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik kraaner postitused

  1. Fast Tõstevöö

    Link Kas keegi on endale selle soetanud? On seda ültse mõtet osta? Kuidas mugavusega on?(kas soonib jne) Plaan osta endale tõstevööd, aga ei tea kas sellest piisaks!
  2. Fast Tõstevöö

    No vot seda mul vaja oligi .. et keegi kellel on ütleks midagi.. Lihtsalt odav hind pani kahtlema natuke Vöö tuleb mul ikkagi pm suurte pingutuste jaoks, kükkimisel, jõutõmbet jne... eile käis seljast nõks läbi ja enam ei taha nagu ilma teha..
  3. Pikkus

    Ole mureta... Mul oli sõber ka suht kämbu, ta oli 14selt vist isegi 156 vmidagi . Aga nüüd on tubli 175. umbes ja vanust 18.. Inimene pidi kasvama kuni 20nda eluaastani umbes ? vnii,, Nii et ära põe
  4. õhtune söömine

    Mul õhtu viimane söögikord ongi 10nest~! Peale trenni muidugi tuleb süüa, energiat tagasi vaja. Mida süüa ja palju.. seda ei oska ma sulle öelda,, aga kindlasti oskavad fitness.ee webtreenerid
  5. Aine

    150 ei lähe siis pole siin ültse sõnaõigust
  6. Aine

    No siis loobid enda raha tuulde , nii lihtne ongi. Söö selle raha eest parem Või kui nii suur isu mingit toidulisandit kasutada siis osta omale proteiini ja matsuta seda, rohkemat sul vaevalt hetkel vaja läheb.
  7. Aine

    Teemast pisut välja vnii Aa pole minu asi see
  8. Tegijate Treening

    Nüüd võib öelda arvuti kohta et hea masin on aint et käima ei lähe
  9. Kuulsin et...

    No näed... Imrel on ka targad sõbrad. Poleks selliseid sõpru , mõistataks ta siia maani mis Arnoldil viga on. nii see käibki
  10. Kuulsin et...

    Lihtne ju .. üks sõber on targem kui teine! ja siis jagatakse oma "Teadmisi" teiste heade sõprade, tutavatega. Ja 10st 1ks küsib üle teised 9 jagavad Teadmisi edasi. Selline ring peaks olema
  11. Kuulsin et...

    Kahju et nii palju valeinfot liigub... Selleks keelavad ka paljud vanemad proteiini kasutamist. Ja kunagi kuulsin isegi seda et kulturistid kõik impod, söövad igast sodi sisse ja väikemeest pole ollagi ja sada jama.. Mitte teadjad ajavad ikka sellist paska suust välja. Teema algatajale: Vaata ükskõik millise toidukauba peale poest ja vaata mida ühe või teise sisaldus on... Rasv...Süsivesikud....ja VALGUD..... Kui see jutt tõsi oleks oleks 100% inimestest impod.
  12. jõusaal või mitte? kui vanalt? milleks?

    Ei usu eriti .. ega see oleneb inimesest kunas kasvab ja palju kasvab.... Vnh .. eks targemad seleta.
  13. jõusaal või mitte? kui vanalt? milleks?

    Kasvu ta minuarust nüüd sul küll kinni ei pane.. pigem on hea kui treenid lihaseid, sest osad kes kasvavad ei jõua lihased järgi nii kiirelt ja siis on sellised makaronid ja tuulelipud.
  14. Hideta Yamagishi arreteeritud

    Äkki saaks väikse eestikeelse tõlke? Miks ta arreteeriti?
  15. oleks kohal ja 2 sõpra tuleks ka nagu ma neist aru sain!
  16. probleem vererõhuga

    Ma jamasin aasta otsa vererõhuga , arstil selgus et mul punaseid vereliblesid liiga vähe ja muud 101 probleemi... Sain hunniku rohtusi ja nüüd asi ammu lahendatud. Ma arvan et ikka tuleb kontrolli minna.. Pole nalja asi.
  17. Naise ideeal vorm

    Jop antoonio:D MIs tekst. kust sa seda võtad et ma liiga leplik olen? No kui ma peaks ujukateka nende naiste kõrval seisma siis oleks kindlasti häbi Suurusest pole ma rääkinud. Ja ma küll ei nooguta arvuti taga sellise teksti peale , hetkel naersin.. Ma ei jonninud ka ju ... Krt mul pole nende vastu mitte midagi lihtsalt , ma ei võtaks endale naiseks sellist, nh pole minu maitse... Hea psühholoog Plääd:D
  18. Rasvapõletus ja lihase kasvatamine

    No kui ta kaotas 10kg rasva ja lihasmassi suutis samaks jätta, samal ajale ju treenis ka . Ei tohiks ju mingit kadu olla.. Lihas liigutab!
  19. Naise ideeal vorm

    Ma ei hala, ma avaldasin oma arvamust ja lisasin et ilu on vaataja silmis.. einh muidugi lihaste poolest on mul häbi nende kõrval seista. Kui neile meeldib selline keha siis palun väga. Ja ega see mul suhtlemist selliste atleetitega ei pidurdaks, tänavapeal näpuga ka ei näita ja maha ka ei tee. Lihsalt, ideaalne naine on minusilmis natuke teistsugune.
  20. Naise ideeal vorm

    Ideaal vorm?! Ei ütleks. Naine ei tohi paks olla aga nii lihastes on ka jube ju. Aga kes teab .. ilu on vaataja silmades!
  21. Uus Proff

    Võimas vend tundub.. aga suht lühike vist? Säärel on jah päris jõhkralt veresooni.
  22. See kuri kuri metaaan :)

    nja.. eks kindlsti .. ei hakka vaidlema.. aa paljud jäevad vahele ka.
  23. See kuri kuri metaaan :)

    Kui tahaks võistlema minna oleks su soovitus siis ju söö steroide ja pulbreid ja tee triitsa harjutust edasi ?!" Dopingukontroll!!!
  24. Eino. Tüüp räägib umbes sellist juttu umbes ju.
  25. Proteiini, e. valk on ju taastamiseks möeldud. Mitte ehitada endale 10kilosi lihaseid võimalikult kiireajaga peale. See kui sa toidust kätte ei saa siis on jär toitumine vale... Mina kasutasin protet sellepärast et ei jõudnud enne trenni muna keeta. nüüd lähen jälle munade peale. No milles küsimus kui isa aru sai ja loll blondiin ei saanud:D Kelle jalas püksid on.. selle blondi võiks ju ketti panna ja nälga jätta:D
×